بوریس جانسون خواست برای جلوگیری از جامائیکا اخراج پرواز

قربانیان بالقوه قاچاق و بسیار آسیب پذیر مردم در میان کسانی که با توجه به اخراج از انگلستان به جامائیکا یک موسسه خیریه گفت: در روز پنج شنبه.

مشترک شورای رفاه مهاجران (JCWI) گفت: خانه دفتر برنامه ریزی چارتر پرواز های از انگلستان به کینگستون در فوریه 11 را یک ظرفیت برای به 50 نفر.

بیشتر:

یک نماینده به نام برای پرواز به حالت تعلیق تا زمانی که نشریه “درس های آموخته شده” نقد و بررسی پس از Windrush رسوایی.

“بسیاری از کسانی که اخراج مواجه شده اند و ساکنان در انگلستان برای دهه ها و روابط نزدیک خانوادگی,” the JCWI گفت: منn مجلس جلسه.

“ما اغلب افرادی که به انگلیسی به عنوان همکلاسی آنها بزرگ شد با اخراج جزئی جرایم مانند در اختیار داشتن حشیش.

“دوستان مدرسه خود را در همان حماقت هستند chastened با یک جمله کوتاه و مجاز به اعاده; در حالی که آنها به صورت یک جمله زندگی به دور از دوستان و خانواده در یک کشور آنها هرگز نمی دانستند.

“ما آگاه شده اند که قربانیان بالقوه قاچاق نیز خدمت با RDs [حذف جهت] و ما از نگرانی هایی است که برخی از این ممکن است قربانیان ‘county, خطوط بهره برداری.

“ما همچنین نگران آن است که وجود دارد تعداد بسیار آسیب پذیر و افرادی که نشده اند به اندازه کافی برای ارزیابی تناسب اندام خود را به پرواز با وجود ارائه با شرایط پزشکی جدی است.”

Toufique Hossain یک مدیر در Duncan لوئیس وکلایی است که به نمایندگی از 13 نفر از مردم با توجه به در روز سه شنبه پرواز گفت: آنها به دنبال در موارد فردی به منظور آماده سازی فوری برنامه های کاربردی برای جلوگیری از حذف آنها.

او گفت: PA news agency او “نگرانی های جدی” در مورد آسیب پذیری مردم در پرواز است.

حسین گفت: یکی از مشتریان خود یک مرد است که در بریتانیا برای سال های بسیاری بود و محکوم به مواد مخدر جرم و هنگامی که او جوان بود – اما آن را یک جرم او ادعا می کند او “مجبور” به ارتکاب توسط رهبران باند.

“و آن نوع بهره برداری و مجبور جنایی فعالیت می کند بسیار به عرصه قاچاق انسان و برده داری مدرن است” وکیل گفت.

نگرانی هایی را نیز مطرح شده است, در مورد تلفن سیگنال از پایین در فرودگاه هیترو بازداشت مراکز باعث مشکلات برای افرادی که مایل به تماس با خود را وکلاء و یا سازمان هایی که کمک به ارجاع به وکلاء.

بلا سنکی مدیر در حقوق بشر, موسسه خیریه, بازداشت, اقدام, است که پشتیبانی از مردم برگزار شد و در بازداشتگاه های اداره مهاجرت گفت: PA news agency: “ما تماس مشتریان ما واقعا به طور منظم به حفظ ارتباط و درک اگر وجود داشته است تحولات در پرونده خود را, بنابراین برای مثال اگر آنها صادر شده است با حذف جهت.

“اما ما در حال تماس و تماس و تماس و قادر به دریافت از طریق به مردم است.”

او افزود: “ما تا به حال 30 مشتریان است که ما قادر به ایجاد ارتباط با بیش از چند هفته گذشته.”

بازداشت اقدام صادر کرده است یک چالش قانونی بیش از این موضوع به دنبال وادار به موضوع جایگزین سیم کارت و اطمینان حاصل شود که هر کسی رو حذف داده شده است زمان کافی برای دسترسی به مشاوره حقوقی.

این موسسه خیریه گفت: دستور صادر شده است که نیاز به دبیر خانه به فایل نوشته شده پاسخ به این نرم افزار به صورت موقت.

صحبت در مورد جامائیکا پرواز سنکی گفت: “تعداد زیادی از مردم که ما می دانیم در حال پرواز هستند افرادی که در انگلستان پس واقعا در اوایل دوران کودکی.

“آنها در حال شهروندان بریتانیایی برای تمام مفاهیم و اهداف و آنها واقعا قوی روابط خانوادگی و ارتباط خانواده در اینجا.

“ما باید مشتریان است که بسیاری از کودکان که آنها بوده ام پاره پاره و دور از.”

در مجلس عوام در روز چهارشنبه کار MP نادیا Whittome گفت: “دو سال از Windrush رسوایی در معرض غیر قانونی بازداشت و اخراج شهروندان کشورهای مشترک المنافع.

“در حالی که ما منتظر انتشار درس های آموخته شده بررسی برنامه های دولت برای اخراج 50 نفر – 50 نفر – به جامائیکا با پرواز چارتر هفته آینده.

“نخست وزیر بلافاصله تعلیق پرواز تا زمانی که درس های آموخته شده نقد و بررسی منتشر شده است و توصیه های اجرا شده؟”

نخست وزیر بوریس جانسون در جواب گفت: “من فکر می کنم تمام خانه را درک خواهد کرد که مردم این کشور خواهد فکر می کنم آن را مناسب برای ارسال به خارجی مجرم.”

اما سایه عدالت وزیر سحر ساقی به چالش کشیده ارزیابی خود را: “دفتر خانه مطبوعات تیم به خبرنگاران گفت که همه در یک تبعید پرواز به جامائیکا جدی هستند جنایتکاران. آقای سخنران این به نظر می رسد درست باشد.

“من یک جزء از معدن … او به اعدام محکوم شده در زیر در حال حاضر غیر قانونی مشترک سازمانی حکومت او منتشر شد تنها پس از دو ماه و همسرش احساس می کند مانند این استرس است که قصد کشتن شوهرش چرا که او دارای یک مشکل قلبی است.

“آقای سخنران چگونه می توانم دبیر خانه این را به طور جدی و راستگو در مورد افرادی که در تبعید پرواز و اگر ما می تواند به توقف این پرواز تا زمانی که ما ایجاد آمار واقعی از وضعیت؟”

دفتر خانه محروم غیر جنایتکاران خواهد بود در پرواز است اما وعده داده شده را از نظر قانونی بررسی 50 مورد قبل از سه شنبه.

“برنامه ریزی شده پرواز چارتر به جامائیکا است که به طور خاص برای از بین بردن جنایتکاران خارجی نیز گفت:” یک سخنگوی. “کسانی که بازداشت برای حذف عبارتند از افرادی که به جرم قتل نفس و تجاوز به عنف و خشونت و جنایت و خرید و فروش کلاس-A مواد مخدر.”

این سخنگوی اضافه شده که “هر کس در پرواز را داشته اند موارد خود را به طور کامل بررسی برای اطمینان از وجود دارد برجسته موانع قانونی از جمله قاچاق انسان و برده داری ادعا می کند که جلوگیری از حذف خود را از انگلستان است.”

دفتر خانه گفت که تحت بریتانیا مرزهای عمل 2007 اخراج منظور باید ساخته شود که در آن یک تبعه خارجی محکوم شده است به ارتکاب جرمی و دریافت حکم زندان 12 ماه یا بیشتر.

آن اضافه شده است که این موضوع به چند استثنا از جمله که در آن به انجام این کار خواهد بود نقض یک فرد ECHR حقوق یا انگلستان تعهدات خود تحت کنوانسیون پناهندگان.

در سال 2018 وزرای مواجه خشمگین واکنش در مورد درمان Windrush نسل – نام یک کشتی است که مردم به ارمغان آورد به انگلستان از کارائیب در سال 1948.

در دراز مدت انگلستان ساکنان محروم بودند دسترسی به خدمات برگزار شد بازداشت و یا حذف شده و با وجود قانونی در این کشور برای چندین دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>