بوریس جانسون پایدار در ICU به انگلستان ویروس مرگ و میر تصویب 7,000

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون “در پاسخ به درمان” اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه با کروناویروس جدید خود گفت: چهارشنبه به انگلستان شاهد بزرگترین افزایش مرگ و میر ناشی از این ویروس را به تاریخ.

یک متزلزل دولت انگلستان به دنبال نگه داشتن گرفتن در پاسخ به شیوع بیماری با رهبر در بیمارستان بستری و تعداد COVID-19-مرگ و میر ناشی از نزدیک شدن به قله دیده می شود در ایتالیا و اسپانیا دو کشور با بیشترین تعداد مرگ و میر.

بریتانیا تایید تلفات رسیده 7,097 روز چهارشنبه افزایش 938 از 24 ساعت قبل از آن. ایتالیا ثبت شده 969 مرگ و میر در مارس 27 و اسپانیا 950 مرگ و میر در 2 آوریل.

همه مرگ و میر گزارش شده در هر روز رخ داده در قبل از 24 ساعت و در مجموع تنها شامل مرگ و میر در بیمارستان ها.

جانسون تشخیص داده شد با COVID-19 مارس 26 و هنوز هم تا به حال سرفه و تب 10 روز بعد. او اعتراف کرد به سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در روز یکشنبه و با انتقال به ICU روز دوشنبه پس از خود بیماری بدتر شده است. وزیر امور خارجه Dominic Raab ایستاده است در جانسون در حالی که او در بیمارستان بستری است.

جانسون سخنگوی جیمز شل گفت: نخست وزیر در ادامه به دریافت “استاندارد اکسیژن درمانی” است و تنفس بدون هر گونه کمک.

شل کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتری از جانسون درمان گفت: روز چهارشنبه به روز رسانی “شامل تمام اطلاعاتی است که ساعت را به تیم پزشکی در نظر گرفته می شود از نظر بالینی مرتبط است.”

این ویروس به آمار مردم از تمام جنبه های زندگی از جمله جانسون اولین رهبر جهان شناخته شده مبتلا به COVID-19. 55 سال نخست وزیر بود و بستری شده با تب و سرفه است که همچنان ادامه داشت 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس. او نقل مکان کرد و به ICU, دوشنبه شب بعد از خود بیماری بدتر شده است.

جانسون بیماری به راه انداخته است موجی از همدردی نخست وزیر از جمله از مخالفان سیاسی خود را. آن را نیز افزایش عمومی خبري در مورد دولت در پاسخ به شیوع آن مواجه انتقاد حتی با انرژی جانسون در راس.

بریتانیا شد و آهسته تر از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی برای بستن مدارس تعطیل کسب و کار و محدود کردن جنبش مردم در یک پیشنهاد برای جلوگیری از عفونت و دولت تلاش کرده است برای دیدار هدف خود را از به طور چشمگیری افزایش تعداد افراد آزمایش ویروس.

بریتانیا در ابتدا محدود آزمایش به بیماران در بیمارستان با علائم کروناویروس, اما شروع به تست مراقبت های بهداشتی کارگران و خانواده های آنان است. دولت گفت: حتی گسترده تر تست خواهد شد بخشی از این کشور استراتژی خروج از مستند و وعده داده است به آزمون 100,000 نفر در روز تا پایان مارس. تعداد فعلی است که در مورد 14,000 یک روز.

پس از یک شروع کند دولت خواسته است تا بخش خصوصی را درگیر کنید. سازندگان دارو GSK و AstraZeneca می گویند که آنها در حال راه اندازی یک آزمایشگاه در دانشگاه کمبریج قادر به انجام 30,000 آزمون در روز با شروع ممکن است.

شل در دفاع از دولت را پاسخ.

“ما در زمان تصمیم گیری های ما بر اساس بهترین های موجود علمی و پزشکی, مشاوره,” او گفت:. “ما اعتقاد داریم که ما در عمل با راست اقدامات در حق rime.”

در جانسون شرایطی که مشخص نیست چه کسی تصمیم می گیرید که آیا برای سهولت در سراسر کشور مستند اقدامات دولت بریتانیا اعمال شده در مارس 23 در پاسخ به سراسر جهان همه گیر.

اولیه دوره سه هفته ای برای محدودیت در هفته آینده منقضی می شود اما با مرگ و میر هنوز در حال رشد و مقامات می گویند آن است که بیش از حد به زودی به تغییر مسیر است.

“ما نیاز به شروع به دیدن اعداد پایین آمدن” وزیر بهداشت ادوارد Argar بی بی سی گفت. “این زمانی است که شما باید یک حس وقتی که پایدار بیش از یک دوره از زمان است که شما می توانید آن را بیرون آمدن از آن است. “

علامت Drakeford اولین وزیر ولز گفت: روشن بود “این محدودیت ها به پایان خواهد رسید” هفته آینده.

“ما نمی خواهد دور انداختن دستاوردهای ما را ساخته اند و زندگی ما را نجات داد و با رها کردن تلاش های ما فقط به عنوان آنها شروع به میوه,” او گفت:.

در همین حال مقامات در حال تماشای مشتاقانه برای دیدن اینکه آیا بریتانیا به بیمارستان می تواند مقابله زمانی که تعداد به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار به اوج خود می رسد. قبل از وقوع انگلستان تا به حال حدود 5000 تخت های مراقبت ويژه و دولت شده است و تلاش برای افزایش این ظرفیت است.

بلبل بیمارستان — یک مرکز موقت برای coronavirus بیماران ساخته شده است در نه روز در لندن گسترده اکسل کنفرانس مرکز — بستری در آن بیماران در روز چهارشنبه. آن می تواند به جای 4,000 تخت در صورت نیاز. چند موقت بیمارستان در حال احداث در سراسر کشور از جمله تسهیلات در بیرمنگام با توجه به باز جمعه است.

شهردار لندن صادق خان گفت: این شهر که کانون بریتانیا شیوع حال یک چهارم از آن موجود تخت بیمارستان هنوز در دسترس است به عنوان به خوبی به عنوان جدید بیمارستان بلبل.

خان تحت فشار بیشتری به انجام به نگه داشتن کارگران حمل و نقل امن پس از 14 لندن حمل و نقل کارکنان درگذشت از کروناویروس جدید از جمله هشت رانندگان اتوبوس.

لندن مترو و اتوبوس همچنان به اجرای کاهش خدمات برای حمل و نقل کلید کارگران است. خان گفت: اتوبوس که تمیز بودن با ضد ویروسی و ضد عفونی کننده و محافظ صفحه نمایش که نصب شده بین راننده و مسافر.

آن Nyack که 36 سال Emeka Nyack Ihenacho است که در میان رانندگان که مرده گفت: رانندگان شد و هنوز هم محافظت می شود.

“آنها در معرض خطر هستند, پسر من در خطر بود, متاسفانه, او,” او گفت: ITV. “به او داده شد ضد عفونی کننده دست — او ماسک و دستکش و هیچ چیز نیست.”

دنبال AP پوشش coronavirus در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>