بوریس جانسون: Coronavirus واکسن ‘ممکن است به ثمر می آیند’

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید ممکن است وجود دارد هرگز یک واکسن برای COVID-19 با وجود این تلاش جهانی برای توسعه.

جانسون بود که در بیمارستان بستری ماه گذشته با یک کشمکش جدی coronavirus این باورند روز یکشنبه که یک واکسن ممکن است توسعه یافته در همه, با وجود این تلاش جهانی برای تولید یک.

بیشتر:

جانسون نوشت در پست روز یکشنبه روزنامه وجود دارد باقی می ماند یک راه بسیار طولانی برای رفتن و من باید فرانک که یک واکسن ممکن است به ثمر می آیند”.

“ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای کنترل ویروس” از جمله تست افرادی که علائم و ردیابی تماس های از کسانی که آلوده به مردم گفت.

دولت بریتانیا است و به 93 میلیون پوند ($110) در بودجه برای سرعت بخشیدن به باز شدن واکسن جدید تولید و نوآوری مرکز. جانسون گفت: بریتانیا نیز حمایت از تحقیقات به درمان مواد مخدر برای کمک به مردم سرعت بازیابی از ویروس.

کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: انگلستان بود و به دو جهان “frontrunners به توسعه یک واکسن”.

این پروژه در دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج لندن شد ساخت “پیشرفت خوب” در “سرعت بی سابقه ای” او گفت:. اما او هشدار داد “هیچ یقین”.

“ما ممکن است هرگز پیدا کنید موفق coronavirus واکسن,” او گفت:.

دولت بریتانیا آرام برخی از محدودیت در فعالیت های بیرون از خانه در انگلستان در هفته گذشته و برنامه ریزی برای ادامه کاهش قوانین بیش از چند ماه آینده.

“من می دانم که این آسان نخواهد بود – اولین گام های کودک, هرگز, هستند,” جانسون گفت.

‘خطر محاسبه شده’

دولت ها در سراسر جهان در حال تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد blindsided با این بیماری همه گیر. با 36 میلیون تازگی بیکار در ایالات متحده به تنهایی فشارهای اقتصادی در حال ساختمان حتی به عنوان مقامات اذعان کرد که بازگشایی خطرات تنظیم کردن امواج جدید از عفونت و مرگ و میر.

سخت تحت فشار قرار دادند توسط ایتالیا با رهبران منطقه ای و هفته پیش از قبلی جدول زمانی نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته است که اجازه می دهد رستوران ها و امکانات برای باز کردن از دوشنبه, همان روز که کلیسا می تواند رزومه و مغازه های بازگشایی شده است.

کونته گفت: ایتالیا می تواند “نمی توانیم را به صبر کنید تا زمانی که یک واکسن توسعه داده شد. کارشناسان بهداشت می گویند جهان می تواند ماه اگر نه سال به دور از داشتن یک واکسن برای همه در دسترس وجود علمی عجله طلا در حال حاضر به ایجاد یک.

“ما در مواجهه با یک خطر محاسبه شده در آگاهی … که اپیدمیولوژیک منحنی می تواند به بالا,” کونته گفت: در روز شنبه. “ما در حال مقابله با این خطر است و ما باید آن را بپذیرید در غیر این صورت ما هرگز قادر به بازتولید.”

Coronavirus آلوده 4.6 میلیون نفر کشته و بیش از 312,000 در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان می گویند undercounts واقعی تلفات این بیماری همه گیر. به ما گزارش شده 88,000 مرده و اروپا دیده می شود حداقل 160,000 مرگ و میر.

‘سخت به قضاوت’

در ایالات متحده بسیاری از ایالت ها باید برداشته اقامت در خانه-سفارشات و محدودیت های دیگر اجازه می دهد برخی از انواع کسب و کار برای بازگشایی شده است.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: روز یکشنبه یک کامل آمریکا بهبود اقتصادی ممکن است نیاز به یک coronavirus واکسن که اتفاق می افتد ممکن است تا پایان سال 2022.

“در دراز مدت و حتی در میان اجرا, شما نمی خواهید به شرط بندی در برابر اقتصاد آمریکا. این اقتصاد را بهبود می یابند” پاول گفت: در گزیده ای از مصاحبه به پخش کامل در CBS.

“این ممکن است در حالی که … این می تواند کشش از طریق پایان سال آینده. ما واقعا نمی دانیم,” او اضافه شده است.

ما بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر کاهش یافته است به انتقاد رهبران محلی در میان تصاویر شلوغ میله و boardwalks در مناطق که در آن coronavirus محدودیت ها برداشته بودن.

آذر گفت: سی ان ان در مصاحبه ای گفت: “رئیس جمهور آن را ترک کرده است تا به کشورهای خود می دانند محلی وضعیت بهترین” و گفت آن است که در نتیجه “بسیار سخت برای قضاوت در هر جامعه که آیا یک نوار در حال باز کردن یک رستوران و یک مدرسه درست”.

“من فکر می کنم در هر فردی به عنوان مثال شما در حال رفتن به دیدن مردم انجام کارهایی است که غیر مسئولانه است. که بخشی از آزادی ما اینجا در آمریکا” گفت: آذر.

مواد منفجره گسترش

دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد coronavirus می تواند گسترش “انفجاری” اگر مستند محدودیت ها برداشته بیش از حد به سرعت.

“همین دلیل است که ما باید خیلی مراقب باشید. ما همه خسته از انتظار در خانه. ما می خواهید برای دریافت. من می خواهم به عقب بر گردیم به ورزشگاه. ما می خواهم به عقب بر گردیم به زندگی ما” فریدن گفت.

در آسیا چین مرکز تجاری شانگهای اعلام کرد در ماه ژوئن 2 راه اندازی مجدد از کلاس ها برای دانش آموزان جوان در میان, سقوط ویروس موارد است. مردم در تایلند جریان روز یکشنبه به مراکز خرید که بسته شده اند و از ماه مارس.

چین هواپیمایی تنظیم کننده گزارش شده است که پروازهای بازگشته بود به 60 درصد از پیش شیوع سطح بیش از 10 ، 000 در هر روز برای اولین بار از آوریل 1. جدید مرگ و میر گزارش شده در یک ماه در جهان و دومین اقتصاد که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

چین گزارش داد فقط پنج مورد جدید در روز یکشنبه در حالی که کره جنوبی با ثبت 13, بالا بردن امیدوار است که شیوع جدید مربوط به کاباره ها در سئول ممکن است پایانی حتی اگر 168 بيمار آلوده شده اند تا کنون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>