مرز بازداشت افزایش کمی بیش از یک ماه گذشته به پایان روند نزولی: CBP

این چشم انداز مثبت آمد از تک کودکان و بزرگسالان تلاش برای عبور از مرز.

تعداد مهاجران غیر مجاز دستگیر شده در مرز جنوبی اندکی افزایش پیدا کردند در ماه گذشته, به مناسبت پایان به 8 ماه کاهش گزارش شده توسط مقامات پس از ماه مه گذشته.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی دستگیر و خودداری از ورود به 37,119 مهاجران در تلاش برای عبور در ایالات متحده-مکزیک بنادر از ورود و به طور غیر قانونی بین بنادر در ماه فوریه با توجه به CBP شماره پنجشنبه منتشر شد.

که از 36,660 در ماه ژانویه اما هنوز هم تقریبا نیمی از در مقایسه با فوریه 2019.

از تمام کسانی که متوقف و بازداشت تعدادی از ناروا مهاجران — کسانی که توسط قانون مجاز به ورود و یا باقی می ماند در آمریکا به دلیل, سلامت, فعالیت های جنایی امنیت ملی عدم گواهی کار ، — در ایالات متحده بنادر از ورود کمی کاهش یافته و از 7,454 در ماه ژانویه به 7,051 ماه گذشته.

“درست کردن در واقع نشان دهنده یک کاهش چشمگیر در آنچه که ما در سال گذشته” اقدام به CBP کمیسر علامت گذاری مورگان گفت: پنج شنبه.

این افزایش تا حد زیادی رانده بیشتر کودکان بی سرپرست و تک بزرگسالان از مکزیک در تلاش برای عبور از مرز.

سهم مهاجران که از کشورهای آمریکای مرکزی است که تولید اکثر غربی مهاجرت در سال گذشته تا حد زیادی کاهش یافته و با توجه به CBP.

با اشاره به مهاجرت و گمرک تبعید به عنوان ماه-طولانی کاهش موقت منتشر شده از مهاجران از گشت مرزی بازداشت مورگان گفت: آخرین ارقام نشان دهنده “باور نکردنی در حال پیشرفت است.”

“ما در حال استفاده از یک نتیجه یا مسیر به 95 درصد از کسانی که ما روبرو می شوند” او گفت:.

به عنوان او انجام داده از آنجا که تعداد غیر مجاز عبور از تلاش شروع کاهش در تابستان گذشته مورگان گفت: دولت محدود و بحث برانگیز سیاست پناهندگی کار کرده اند.

“آنچه این انجام شده است با ارسال یک عامل بازدارنده قوی پیام” مورگان گفت: با اشاره به طور خاص به دولت “باقی می ماند در مکزیک” سیاست که نیروهای پناهندگان به خود را منتظر دادگاه مهاجرت در تاریخ مکزیکی, شهرهای مرزی.

تعداد غیر مجاز کودکان و خانواده ها در تلاش برای عبور از سال گذشته غرق CBP منابع منجر به گسترده ازدحام در ایستگاه های گشت مرزی که طراحی شده برای مراقبت طولانی مدت.

قبل از آن 2019 افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به موسسه “تحمل صفر” سیاست در مرز. نتیجه این شد تسریع جدایی از پدر و مادر و فرزندان در تلاش برای ورود به ایالات متحده بدون مستندات مناسب.

در یک گزارش جدید منتشر شد پنج شنبه, فدرال بازرسان یافت که مقامات دولت وظیفه با دست زدن از هم جدا شده بودند آمادگی برای حجم و موفق به ارائه آنها را با “سریع و مناسب مراقبت است.”

[وزارت بهداشت و خدمات انسانی] دهکدهای اقدامات برای بهبود ردیابی از هم جدا کودکان, اما این روش شامل فرآیندهای دستی که در معرض خطا” محققان نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>