کتاب پنجره صندلی: چگونه به سالم ماندن در هنگام پرواز در میان شیوع

خطوط هوایی ایالات متحده در حال انجام تمیز کردن فوق العاده برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

به عنوان جدید کروناویروس شیوع ادامه خطوط هوایی ایالات متحده در حال برداشتن گام برای جلوگیری از گسترش کار به نگه داشتن هواپیما تمیز و کارشناسان مشاوره برای مسافران در چگونه برای جلوگیری از بیمار شدن.

هنگام رزرو سفر بعدی خود را, کارشناسان می گویند, انتخاب صندلی کنار پنجره به دلیل آن است که بهترین گزینه برای جلوگیری از آلوده مسافران است.

“ما دریافتیم که از منطقه خطر واقعا از مردم نشسته در ردیف مقابل شما مردم نشسته در ردیف پشت سر شما و مردم خود را در همان ردیف — دو صندلی در دو طرف” دکتر ویکی Hertzberg از دانشگاه اموری گفته ABC News. “اگر شما در یک پنجره وجود دارد بدیهی است که هیچ دو صندلی در یک طرف از شما. و بنابراین شما قطع است که منطقه خطر واقع شش نفر-از آنجا که مردم در مقابل آنها و پشت سر آنها.”

علاوه بر این Hertzberg گفت: کابین های هوایی پاک تر از در یک ساختمان اداری.

“در واقع هوا در هواپیما است هر بیت به عنوان پاک. و در واقع بیشتر از مثلا یک دفتر کار مدرن ساختمان به دلیل آن در واقع تجدید خیلی بیشتر” Hertzberg گفت.

جت تجاری را با راندمان بالا و ذرات هوا (هپا) فیلتر است که با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن, ضبط بیش از 99.9 درصد از هوابرد میکروب.

گزارش اسپانسر شده از طرف FAA یافت که “تنوع و تعداد باکتری ها به طور کلی پایین تر در سینی صدر جدول از روی سینی کف.”

همان مطالعه همچنین نشان داد بالا و سطوح تماس مانند بازوی استوار بود “به طور کلی بالاتر تنوع و تعداد باکتری ها را از سینی جداول.”

روز چهارشنبه مدیران عامل عمده خطوط هوایی ایالات متحده ملاقات در کاخ سفید در تلاش برای اطمینان بخشیدن به مسافران که سفر هوایی امن است.

“صنعت می خواهد به انجام همه چیز را که ما می توانیم به حفظ آمریکایی امن و قطعا ما کارکنان و مشتریان است. ما پا تا تلاش های ما برای اطمینان حاصل کنید که هواپیما در حال تمیز کردن و ضد عفونی و ما کار بسیار نزدیک با CDC و من فکر می کنم که رفته بسیار خوب” خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی گفت.

در حالی که همه هوایی حامل مسافر را تمیز کردن پروتکل در محل اکثر شرکت ها با استفاده از “پیشرفته” تکنیک های برای پاکسازی هواپیما خود را.

هواپیمایی آلاسکا اجرا “افزایش هواپیما فرایند تمیز کردن” در پروازهای پارک بیش از یک ساعت در حامل هاب. این روند با تمرکز بر بالا لمسی مناطق از جمله دسته های صندلی, صندلی کمربند سینی جداول سربار و کنترل های داخلی و خارجی دستگیره درب سرویسهای بهداشتی مجهز به یک سخنگو گفت. شرکت هواپیما بر روی زمین یک شبه خواهد شد که این همان بالا لمسی مناطق تمیز و همچنین به عنوان صندلی, پنجره سایه و سقفی با محفظه دسته.

خطوط هوایی دلتا را آغاز کرده است با استفاده از یک اسپری روش “بسیار موثر سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام ضد عفونی کننده” در برخی از پروازها.

برای پروازهای بین المللی و هواپیما بر روی زمین یک شبه خطوط هوایی آمریکا با استفاده از یک “دقیق تر” تمیز کردن تمام سطوح سخت در داخل کابین.

JetBlue Airways گفت: آن را “افزایش دقت از تمیز کردن و مطابق روش” در آن هواپیما و ضد عفونی سطوح مشترک در آن ترمینال فرودگاه “بیشتر است.”

هواپیما در خطوط هوایی جنوب غربی’ ناوگان دریافت “پیشرفته” یک شبه شستشو از جمله “مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی کننده است که ملاقات و یا بیش از توصیه های مرکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>