پیوند: گزارش عملکرد وزارت خزانه داری پرش به شدت در نوسان معاملات سهام ورود بهترین روز از سال 2008

وزارت خزانه داری بازده صعود چهار شنبه, دربندی تیز هفته افزایش به عنوان سهام رسید در خوش بینی در اطراف اقداماتی که ایالات متحده و دیگر سیاست گذاران در سراسر جهان متعهد شده اند به کوسن اقتصادی انتظار می رود درد از COVID-19 بیماری همه گیر.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, +23.60% شد تا 10.4 اساس امتیاز به 0.946% اضافه کردن به یک یک هفته ای افزایش 23.7 اساس امتیاز, بزرگترین چنین افزایش از سپتامبر گذشته.

2-سال توجه داشته باشید رای TMUBMUSD02Y, +7.02% عملا بدون تغییر در 0.484% و تقریبا مسطح برای این هفته است. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, +7.83% رسید 13.9 اساس امتیاز به 1.541% کمک به یک یک هفته ای صعود از 32.5 امتیاز را بر اساس آن بزرگترین چنین حرکت از سپتامبر گذشته. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

چه رانندگی Treasurys?

تقاضا برای پناهگاه امن دارایی سقوط بورس های جهانی برگزار قوی دوباره بجای اول برگشتن در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران در زمان تشویق از کاخ سفید اقدامات جدید برای مبارزه با کروناویروس تاثیر است. S&P 500 SPX +9.29% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA +9.36% به پایان رسید به شدت بالاتر مارک بزرگترین آنها یک روز در صد افزایش از اکتبر 2008 اما هنوز ثبت تند ضرر و زیان برای این هفته است.

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در یک کنفرانس خبری گفت: “تعدادی از آزمون های جدید برای coronavirus باید افزایش در هفته آینده.

مجلس Nancy Pelosi, صحبت بیش از یک ساعت قبل از رئیس جمهور می گوید که او و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال نزدیک شدن به توافق بر روی یک coronavirus بسته کمک به اطمینان اضطراب آمریکایی ارائه شده توسط بیمار پرداخت رایگان تست ها و منابع دیگر امید به آرامش unhinged بازارهای مالی در میان همه گیر.

سیاست گذاران در سراسر آسیا و اروپا اعلام کرد اقدامات جدید به هدف در حد اقتصادی ضربه از coronavirus. مردم را به بازگشت از چین اعلام کرد یک برش به میزان ذخایر است که بانک ها نیاز به نگه داشتن در دست افزایش اتاق برای موسسات مالی به قرض دادن به کسب و کار.

دولت آلمان گفت: استقرار تمام معنی آن برای کمک به شرکت های آلمانی کارگران و مقابله با تاثیر از coronavirus. وزیر دارایی اولاف شولز می گوید: یک بسته محرک مالی ممکن است نیاز به اعزام بعد از این سال.

در داده های اقتصادی آمریکا قیمت واردات کاهش یافت و به 0.5% در ماه فوریه, تا حدودی به دلیل کاهش هزینه های سوخت. دانشگاه میشیگان شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده در ماه مارس کاهش یافت و به 95.9 از 101.0 در ماه قبل است. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch هوا خواندن 95.0.

چه فعالان بازار می گویند ؟

“با انعطاف پذیری نظام مالی ایالات متحده و اقتصاد در حال آزمایش تطبیقی سیاست های پولی و مالی, سیاست, گام های در حال اجرا” گفت: بخش مک کارتی مدیر ارشد مالی اقتصاددان برای Jefferies.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>