پیوند: گزارش عملکرد وزارت خزانه داری پرش در کاهش coronavirus نگرانی های پیش از پاول شهادت

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده معامله بالاتر در روز سه شنبه گزارش شد که coronavirus گسترش ممکن است کاهش کمک sap اشتها برای دولت کاغذ.

رئیس فدرال جروم پاول را شهادت در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس بعد.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, +1.04% صعود 4.3 اساس امتیاز به 1.590% در حالی که 2 سال توجه رای TMUBMUSD02Y, +0.86% به دست آورد 3.8 اساس امتیاز به 1.415%. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, +0.68% علامت 3 واحد به 2.051%.

چه رانندگی Treasurys?

برخی از سرمایه گذاران نسبت به مثبت تمایلات سرمایه گذار و تضعیف تقاضا برای Treasurys به بحث که عفونت رای شده است به طور پیوسته در حال سقوط است.

در حال حاضر وجود دارد 42,968 تایید coronavirus موارد و حداقل 1,018 مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اما تعداد, جدید, تایید موارد کاهش یافت و به 2,478 از 3,062 یک روز زودتر آوردن مجموع به 42,638 در سرزمین اصلی چین است.

ضمن اینکه فدرال ریزرو پاول صحبت خواهد کرد در مقابل کنگره به عنوان بخشی از نیمه سالانه سیاست های پولی و شهادت که در آن او می تواند دست سرنخ در جهت نرخ بهره. سخنان خود را به عنوان گران قیمت در افزایش انتظارات از کاهش نرخ این سال است.

روز دوشنبه رئیس فدرال رزرو فیلادلفیا پاتریک هارکر و سان فرانسیسکو رئیس فدرال Mary Daly گفت: آنها می خواهم به نگه داشتن نرخ بهره در خود نگه دارد. هر دو تغذیه به گفته مقامات بانک مرکزی هنوز در مسیر رسیدن به نرخ هدف تورم 2%.

در داده ها مقابل وزارت کار را به فرصت های شغلی و گردش مالی کار نظرسنجی در ماه دسامبر به دلیل در 10 a. m. ET. در همین حال فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: اول خود را از کسب و کار کوچک خوش بینی بازگشت به 104.3 امتیاز در ژانویه از 102.7 در ماه دسامبر.

سرمایه گذاران خواهد شد و همچنین برخی از بدهی تامین با وزارت خزانه داری مجموعه به حراج $38 میلیارد دلار از 3 سال یادداشت در 1 p. m. برای اولین بار از سه فروش اوراق قرضه برای این هفته است. مزایده کاغذ دولتی می تواند وزن در تجارت به عنوان کارگزار-نمایندگی پیشنهاد بازده بالاتر برای اطمینان از یک فروش موفق است.

چه شرکت کنندگان در بازار می گویند ؟

“خزانه داری قیمت ضعیف وجود دارد برخی از گزارش ها که coronavirus ميزان عفونت ممکن است باعث کاهش ارزش” نوشت: تام دی Galoma مدیر عامل Treasurys تجاری در بندر جهانی اوراق بهادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>