پیوند: گزارش عملکرد وزارت خزانه داری نگه داشتن زمین به سرمایه گذاران در انتظار مسکن ایالات متحده داده

وزارت خزانه داری بازده تلاش برای جهت باد در روز چهارشنبه به عنوان باند-معامله گران بازار نگاه به آینده به مسکن ایالات متحده داده است که می تواند ارائه اضافی سرنخ در مورد چگونه مهمی موتور اقتصاد بود مراتب.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, +0.22% داد و ستد در 1.558% از 1.556% در روز سه شنبه. 2-توجه داشته باشید عملکرد سال TMUBMUSD02Y, +0.87% inched 0.8 اساس نقطه بالاتر به 1.418% در حالی که 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, -0.03% عملا در 2.002%.

چه رانندگی Treasurys?

در اطلاعات مسکن ایالات متحده شروع می شود برای ماه ژانویه به علت در 8:30 a. m. ET, با اقتصاددانان نظرسنجی MarketWatch طرح سالانه سرعت 1.440 میلیون خانه. مجوز ساخت و ساز پیش بینی شده به در آمده در 1.453 میلیون. ماه گذشته قیمت تولید کننده نیز برای انتشار در صبح است.

کم بازده اوراق قرضه و نرخ وام مسکن کمک کرده اند آسانسور homebuilding فعالیت اما سرمایه گذاران در حال هماهنگ به ضعف در بخش مسکن پس از تحلیلگران pored بیش ناامید کننده اطلاعات در ایالات متحده در گزارش خرده فروشی در ماه گذشته.

همانطور که برای فدرال رزرو تعدادی از اعضای بانک مرکزی سیاستگذاری گروه صحبت خواهد شد در Wedneday از جمله رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس نیل Kashkari Dallas رئیس فدرال رابرت کاپلان و رئیس فدرال رزرو آتلانتا رافائل Bostic.

جزئیات: انتظار می رود از یک سال از ‘general تسمه سفت’ برای بخش انرژی می گوید فدرال رزرو کاپلان

دقیقه از کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در اواخر ژانویه جلسه نیز به دلیل در بعد از ظهر. آنها می تواند نور را در چگونه بانک مرکزی را به فکر کردن در مورد چگونه به آن واکنش نشان می دهند باید به رشد اقتصاد جهانی نگرانی به عنوان یک نتیجه از چین coronavirus بیماری همه گیر. رئیس بانک فدرال جروم پاول هفته گذشته گفت که نظارت بر وضعیت در چین با دقت.

چه فعالان بازار می گویند ؟

“کمیته دقیقه و یک باتری تغذیه مقامات در کانون توجه امروز اما احتمالا نمی خواهد حرکت سوزن و ثانویه است این روزها به اخبار جریان در چین و آسیا تا نقطه ای که تغذیه آن را کاهش می دهد چشم انداز اقتصاد و tiptoes سوی یک حامی کاهش نرخ بهره تعصب در نرخ” گفت: Kenneth Broux یک استراتژیست در Société Générale, در یک توجه داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>