پیوند گزارش: 30 سال عملکرد خزانه داری می شکند زیر 2% به عنوان coronavirus مختل زنجیره تامین

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده کاهش یافته و در روز سه شنبه پس از سرمایه گذاران را دیدم که چگونه COVID-19 اپیدمی جلوگیری شد شرکت از بازگرداندن تولید به ظرفیت پس از سال نو قمری چینی تعطیلات به عنوان شیوع ویروسی نگه می دارد و کارگران در خانه و قادر به سر به کارخانه.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, -2.79% سقوط 4.4 اساس امتیاز به 1.544% در حالی که 2 سال توجه رای TMUBMUSD02Y, -1.43% پایین بود 2.5 اساس امتیاز به 1.399%. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, -2.43% تضعیف 5.1 اساس امتیاز به 1.992%.

چه رانندگی Treasurys?

سرمایه گذاران ایالات متحده دریافت یکی از اولین نشانه ای از چگونه coronavirus می تواند upend جهانی زنجیره تامین پس از Apple Inc. گفت: آن را نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به سه ماهه دوم راهنمایی با توجه به شیوع. در بیانیه ای آیفون گفته سازنده آن می تواند طولانی تر از انتظار می رود برای تولید برای بازگشت به شرایط عادی.

استانی و مقامات دولت محلی در سراسر چین دستور داده اند که کارخانه ها بسته باقی می ماند حتی اگر بسیاری از محل های کار قرار بود به بازگشایی on Feb. 10 در پایان قمری تعطیلات سال جدید.

سهام ایالات متحده آتی سقوط روز سه شنبه در حالی که ضرر و زیان شدند و در سراسر بازارهای آسیا و اروپا.

ببینید: اپل coronavirus هشدار نیست در کل اما قدر جغجغه وال استریت

جزئیات: سهام آسیا سقوط اقتصادی تاثیر coronavirus بر بازارها

در اقتصادی ایالات متحده فدرال رزرو ایالت ساخت نظرسنجی برای ماه فوریه منتشر خواهد شد در 8:30 p. m. و در حالی که این ماه شاخص بازار مسکن NAHB است و بعد از آن به دلیل در ساعت 10 صبح

بعد وزارت خزانه داری ایالات متحده سرمایه بین المللی گزارش را می دهد یک نگاه اجمالی از فعالیت های سرمایه گذاری از سرمایه گذاران خارجی قابل توجهی خریدار پایه دولت آمریکا بازار اوراق قرضه.

چه فعالان بازار می گویند ؟

“بازار چه ممکن است بیشتر ترس از این است که این فقط نوک کوه یخ هر دو در دیگر شرکت ها در حال حاضر مجموعه ای به سیل با سود هشدارها و شاید که تاثیر ویروس خود را ممکن است سخت تر و طولانی مدت تر از اول ترسید” نوشت: نرخ تحلیلگر در NatWest بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>