پیوند گزارش: 10 سال عملکرد خزانه داری carves کردن تازه کم حدود 1.03% سرمایه گذاران به امید جهانی مرکزی-بانک اقدام

سود اوراق قرضه کاهش یافت در اندکی متلاطم معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر انتظارات برای بانک های مرکزی برای سرپا نگه داشتن شرایط مالی در پاسخ به COVID-19 شیوع زیر بدترین هفته برای سهام ایالات متحده پس از بحران مالی 2008.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, -6.44% کاهش 6.7 اساس امتیاز به 1.059% معامله در محدوده بین 1.03% به 1.15% در یک شب تجارت. در حالی که 2 سال توجه رای TMUBMUSD02Y, -12.82%, حساس به انتظارات برای تغذیه سیاست کاهش 14.3 اساس امتیاز به 0.735%. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, -2.57% تضعیف 3.7 اساس امتیاز به 1.631%. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

چه رانندگی Treasurys?

فرار معاملات در بورس-بازار آتی موجب مشابه حرکت در بازده اوراق قرضه به عنوان 10 سال به معیار نزدیک به نقض سطح کمتر از 1% در یک شب تجارت. سرمایه گذاران می گویند که حتی سطح کلیدی بعید است که به نگه دارید اگر تمدید فروش در سهام می فرستد سرمایه گذاران غواصی به پناهگاه امن دارایی.

ناامید کننده اقتصادی چین اطلاعات بیش از آخر هفته برجسته بالقوه برای زنجیره عرضه اختلال در میان تولید کنندگان جهانی به عنوان کارگران قطره به عقب بر روی کارخانه طبقه و کسب و کار نگاه کنید به از سرگیری عملیات. چینی رسمی مدیران خرید شاخص تولید و معادل آن Caixin شاخص مدیران خرید هر دو گزارش خود را در کمترین خواندن پس از بحران مالی 2008.

در اقتصادی ایالات متحده موسسه مدیریت عرضه شاخص تولید خواهد شد و در ساعت 10 صبح در ماه فوریه که می تواند نشانه ای از چگونه کارخانه داخلی هستند مراتب تحت عدم اطمینان از coronavirus.

در این صورت از رشد نگرانی های عمده جهان بانک های مرکزی باید شروع به توجه نزدیک به COVID-19 تاثیر اقتصادی با بانک مرکزی ژاپن برای اولین بار به اقدامات.

بانک مرکزی ژاپن رژیم صهیونیستی است. هاروهیکو کورودا گفت: بانک مرکزی خواهد گام به بازارهای ثابت و تقویت نقدینگی از طریق اعطای وام های کوتاه مدت عملیات و دارایی خرید. این می آید پس از رئیس بانک فدرال Jer

جروم پاول با صدور بیانیه ای در روز جمعه گفت: آمریکا بانک مرکزی عمل می کنند به عنوان مناسب در برابر خطرات ناشی از کوروناویروس.

سرمایه گذاران در حال حاضر قیمت گذاری در نزدیک به 50 اساس امتیاز با ارزش از کاهش در ماه مارس 17-18 ” ملاقات با نرخ تنظیم کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو.

چه فعالان بازار می گویند ؟

“اگر سهام خود را از سر گرفت و سقوط تغذیه قطع کند قبل از کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو در 18 مارس پس از آن وجود خواهد داشت بیشتر احتمال 50bp برش در دو هفته. این سوال چه نرخ بهره پایین تر خواهد دقیقا رسیدن به آن coronavirus فراتر از فراهم کردن نقدینگی است که البته معتبر است. اما نه انجام هر کاری را تهدید می کند به این وضعیت بدتر علت شرایط مالی برای سفت کردن و داد و بیداد اقتصاد جهانی” نوشت: Kenneth Broux یک استراتژیست در Société Générale.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>