بمب خفاش و مورچه و در حال حاضر درختان — تسلا سبز مانع در آلمان

بمب خفاش و مورچه و در حال حاضر درختان.

ایلان رویای افتتاح اولین تسلا TSLA, -0.49% gigafactory در اروپا گرفتار شده است توسط یک سری از موانع — مربوط به همه از بالا.

تولید در سایت در گرونهید در شرق ایالت براندنبورگ در نزدیکی برلین شد و شروع به برنامه ریزی شده در ماه جولای سال 2021 با برنامه ای برای ساخت 500,000 واحد از Y SUV و مدل 3 سدان در سال است.

اما این آخر هفته یک دستور دادگاه تسلا برای جلوگیری از قطع درختان در سایت تا زمانی که آن را در نظر یک درخواست زیست محیطی گروه سبز لیگ براندنبورگ که استدلال می کند که این کارخانه می تواند آلوده این منطقه آب آشامیدنی و دیگر مسائل.

پاسخ در ایمیل و نظرات تسلا سخنگو در سوئیس وجود دارد گفت: هیچ بیانیه رسمی در مورد این موضوع. “حقایق عالی دادگاه اداری (OVG) برلین-براندنبورگ خواسته است براندنبورگ دولت برای شروع اولیه توقف جنگل زدایی پس از آن تا زمان کافی برای بررسی زمینه مورد مقالات. بیانیه ای از OVG است که انتظار می رود برای فردا اولین” سخنگوی گفت.

تسلا طرح شامل کاهش 70 هکتار است که انتظار می رود افزایش به 300 هکتار بعد از آن. آخرین holdup می آید پس از هفت متحده آمریکا در جنگ جهانی دوم بمب های موجود در کارخانه را از سایت تا به حال به خنثی ماه گذشته.

تسلا پرداخت €40.91 میلیون ($44.33 میلیون) برای کارخانه طرح که ظاهرا آمد با بسیاری از مخلوقات است. رسانه های آلمان گزارش هفته گذشته که آمریکا ماشین های الکتریکی تولید کننده تا به حال به وعده نه تنها کارخانه سه برابر تعداد درختان آن را لغو احکام صادره ی پایین اما نقل مکان مورچه ها سوسمار و قطع 400 جعبه تودرتو برای پرندگان.

این شرکت فقط چند هفته باقی مانده برای تکمیل این کار پیش از شروع فصل پرورش برای پرندگان در ماه مارس است. ماه گذشته مدیر عامل Elon Musk توییتی که “گیگا برلین / GF4 را کاملا طراحی شده با پایداری و محیط زیست در ذهن.”

تسلا دارای دو وسیله نقلیه دیگر کارخانه ها در ایالات متحده و سپس در چین که در شانگهای کارخانه شد و در حال اجرا در کمتر از یک سال و نیم پس از آن نیاز به مجوز است.

اما باید تحلیلگران نگران بالقوه خار در کنار تسلا که سهام را به دست آورد عظیم 91% تا کنون این سال, رانده شده, در بخش, توسط تحلیلگر ارتقا ؟ دیوید Whiston یک تحلیلگر برای مورنینگ خدمات پژوهشی گفت: MarketWatch از طریق ایمیل که آن را خیلی زود به بگویید که آیا سرمایه گذاران باید نگران شود.

“بدترین سناریو این است که تسلا زباله در وقت و پول و در نهایت می کشد و می یابد سایت دیگر در اروپا اما این راه خیلی زود به فکر می کنم در مورد آن نشده است. تسلا نیاز به مذاکره و کار چیزی” گفت: Whiston.

“وجود سابقه در صنعت خودرو برای دولت ساخت آن بیش از حد دشوار است برای ساخت کارخانه. تاتا انصراف از بنگال غربی در هند در سال 2008 برای یک کارخانه نانو و ساخته شده است این کارخانه در بخش دیگری از کشور,” او اضافه شده است.

سیاستمداران از آلمان از حزب دموکرات مسیحی و دموکرات احزاب باید هشدار داد که نبرد قانونی برپا برابر Gigafactory را تحمیل جدی و طولانی مدت آسیب در آلمان تصویر به عنوان یک محل برای انجام کسب و کار. برخی از آنها سریع نشان می دهد بیش از توییتر در روز دوشنبه که تسلا خواهد بود خوش آمدید در جای دیگر اگر گرونهید سایت کار نمی کند:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>