Bolsonaro را coronavirus پاسخ: تهدید به برزیل اقتصاد

Coronavirus همه گیر در امان نیست یک ملت و یا اقتصاد اما راه برخی از دولت ها به کار گرفته اند بحران ابرو مطرح شده.

برزیل جناح راست پوپولیستی رهبر Jair Bolsonaro شده است بی اعتنا درباره بحران بهداشت و درمان و التماس مردم را به چشم پوشی از فرمانداران دولت که به دستور مستندات و اجتماعی فاصله گرفته است.

نتیجه: برزیل سوم-بیشترین تعداد تایید COVID-19 نفر از پشت, ایالات متحده و روسیه است. یک مطالعه توسط امپریال کالج نشان می دهد که 70 ، 000 به یک میلیون برزیلی ها می میرند توجه به اقدامات انجام شده برای توقف پیشرفت بیماری همه گیر.

برزیل را به سیستم بهداشت و درمان است نابود شده است پس از سال 2017; آن مخارج در آن خدمات بهداشت ملی شده است کاهش $4.4 میلیارد دلار – یا کمی کمتر از یک سوم آن بودجه جاری. و در برخی از مناطق آن را به سقوط از تعداد مطلق از COVID-19 بيمار.

با وجود یک بسته محرک اقتصاد است و انتظار می رود قرارداد 4.7 درصد در سال جاری – بزرگترین کاهش از سال 1900. وضعیت خیلی بد است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به ممنوعیت برزیلی از سفر به آمریکا.

Bolsonaro مورد انتقاد قرار گرفته است در خانه و خارج از کشور تا چه حد آسیب خواهد این کار به اقتصاد و 209 میلیون نفر ؟ ما صحبت می کنند به جیمنا بلانکو سر از آمریکا در معرض خطر بینش در Verisk Maplecroft.

دیگر اثبات رکود اقتصادی

میلیون ها شغل از دست رفته است و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

با وجود این و گفت که این ویروس می کند قائل به آن است که با داشتن نابرابر و ویرانگر در اثر کم درآمد کارگران مهاجر و زنان است.

اما در مجموع شگفت انگیز وضعیت با وجود این بیماری همه گیر است که پزشکی شخصی در حال از دست دادن شغل خود را به عنوان الجزیره شهاب Ritansi گزارش.

ما هم صحبت شو الکساندر سوگیهارا از بنیانگذاران و مدیر اجرایی فرفره-اقتصاد مالی برنامه Portify که توضیح می دهد که چه چیزی را اشتباه رفته در بازار کار.

آلمان بزرگ ضد تانک برای نجات یورو

بزرگترین اقتصاد اروپا در رکود کمی بیش از یک دهه پس از آخرین بحران مالی است.

اما مشکل این بود که دم در آلمان قبل از همه گیر – و مانند هر جای دیگری بدتر است و در عین حال آمده است.

دولت متعهد شده است یک تریلیون یورو برای حمایت از اقتصاد است. اما از آن است که آنگلا مرکل رادیکال 500 میلیارد یورو طرح برای کمک به هموطنان کشورهای اروپایی است که می تواند در صورت مخالفت و فشار اتحادیه سوی دیگر بحران است.

الجزیره Dominic کین و گزارش های ما صحبت می کنند به نوئل Vistesen رئیس منطقه یورو اقتصاد در پانتئون اقتصاد کلان.

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>