Bolsonaro هدایت برزیل نامنظم از طریق coronavirus طوفان

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro شده است که راهپیمایی در اطراف پایتخت برازیلیا بدون ماسک صورت پستال و تصاویر خوراکی با حامیان خود, کردم, نادر, عمومی چوبکاری این هفته زمانی که یک قاضی دستور داد او را به پوشیدن ماسک هنگامی که در مکان های عمومی ،

با بیش از یک میلیون ثبت نام موارد COVID-19 و 53,830 مرگ و میر برزیل افزایش یافته است در نمودار به عنوان یک جهانی نقطه داغ برای همه گیر – دوم-بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر پس از ایالات متحده است.

Bolsonaro که به کروناویروس “کمی آنفولانزا” آمده است در زیر آتش سنگین خود از دست زدن به بحران و ادامه داد: محرومیت از شواهد رو به رشد این بیماری مرگبار تاثیر در آمریکای لاتین پرجمعیت ترین کشور است. قاضی روز سه شنبه به نام رفتار خود را “در بهترین حالت بی احترامی”.

“رئیس جمهور این است که قانون اساسی موظف به پیروی از این کشور قوانین موجود و همچنین ارتقای رفاه مردم است که به معنی گرفتن اقدامات لازم برای … جلوگیری از انتشار یک ویروس است که به سرعت در حال گسترش و اغلب در سکوت” قاضی رناتو کوئیلو Borelli حکومت با توجه به متن منتشر شده توسط یک روزنامه محلی.

Cemetary workers dig graves for victims and suspected victims of the COVID-19 coronavirus pandemic at the Nossa Senhora cemetary in Manaus, Amazon state, Brazil on May 6, 2020. MICHAEL DANTAS / AFP

کرج کارگران حفر قبر برای قربانیان و مشکوک قربانیان COVID-19 همه گیر در نسا سنهرا گورستان در مانائوس, برزیل [فایل: Michael دنتس/خبرگزاری فرانسه]

Bolsonaro سابق ارتش کاپیتان آشکارا به مبارزه طلبیده اجماع در میان کارشناسان بهداشت عمومی برای کاهش coronavirus شیوع نخوری مستند و اجتماعی فاصله سفارشات صادر شده توسط فرمانداران و شهرداران گفت: خود خسارت اقتصادی به مراتب بدتر از COVID-19. و او تا به ترویج اثبات نشده داروهای ضد مالاریا برای درمان این بیماری است.

و این کشور هنوز هیچ دائمی وزیر بهداشت. Bolsonaro اخراج یکی و یکی دیگر از استعفا داد و بیش اختلاف نظر در مورد چگونه به سرعت گسترش این بیماری است. یک ژنرال ارتش در حال حاضر اشغال موقعیت.

“Coronavirus همه گیر در برزیل است که واقعا موفق بودن” گفت: آنیا Prusa ارشد کاردانی در برزیل موسسه در مرکز ویلسون.

“وجود دارد به نظر نمی رسد منسجم ملی و استراتژی وجود ندارد یکی در حالی که” Prusa گفت: “و این است که در این واقعیت منعکس است که اعداد را نگه دارید در رفتن است.”

این اعداد واقعی هستند و می ترسید به بود بسیار بالاتر است.

یک مطالعه انجام شده توسط محققان برزیلی و منتشر شده در پنج شنبه دریافتند که عفونت در میان برزیل فقیرترین و آسیب پذیرترین محلات می تواند 30 برابر بیشتر از رسمی ثبت نام تعداد.

Brazilian court order comes as Germany places two districts under lockdown following outbreak at meat plant.

یک زن می گذرد گرافیتی است که نشان می دهد رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و یک فرد را به تصویر می کشد coronavirus کشیدن یک طناب در برابر سلامت کارگران در سائو پائولو برزیل. نقاشی های دیواری را می خواند: “که طرف شما هستند؟’ [فایل: Amanda Perobelli/رویترز]

بیشتر دامن زدن اتهامات که دولت در تلاش بود تا ماسک به شدت از شیوع آن در ماه ژوئن در برزیل وزارت بهداشت در زمان پایین سایت که گزارش تجمعی coronavirus اعداد.

دیوان عدالت Gilmar مندس دستور سایت ترمیم آن خواستار “یک مانور از توتالیتر”.

فساد

بیشتر فرسایش او حمایت Bolsonaro نیز در به طور فزاینده ای پر قدرت برای ایران با این کشور در قوه مقننه سوخت با اتهامات فساد.

او وزیر دادگستری Sergio مرو محبوب شکل استعفا داد و در اواخر ماه مارس متهم جمهور از دخالت در تحقیقات که شامل دو Bolsonaro پسران و شلیک پلیس فدرال ارشد برای انگیزه های شخصی.

مرو اتهامات باعث تحقیقات Bolsonaro فعالیت های از برزیل بالاترین مرجع قضایی بازداشت متحدان خود و حرکت در کنگره به استیضاح او.

اگر چه Bolsonaro است از حمایت کافی در کنگره برای دفع تهدید به استیضاح قصههای دندانه دار محبوبیت خود را با 43 درصد از برزیلی ها گفت: آنها رد دولت با توجه به نظر سنجی.

‘آغوش پرده’ reunites برزیل در میان خانواده های همه گیر (2:07)

در ضمن این ویروس نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش. برزیل تلفات خواهد پیشی بگیرد که از آمریکا تا اواسط مرداد ماه با توجه به مدل های آماده شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

و در روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) وجود دارد گفت: “هیچ گونه نگرانی را افزایش می دهد” از coronavirus موارد در آمریکای لاتین به خصوص برزیل که در آن تعداد واقعی از عفونت و مرگ و میر است به احتمال زیاد بسیار بیشتر از گزارش میان پایین تست نرخ.

“هنوز هم وجود دارد نسبتا پایین تست در هر جمعیت و مثبت شدن نرخ برای تست هنوز کاملا بالا کلی که در بالا شرایط اضطراری متخصص دکتر مایک رایان گفت آنلاین جلسه. “از این دیدگاه ما می گویند که این روند نه انعکاسی از جامع تست اما احتمالا کم بها دادن به تعداد واقعی موارد است.”

تحت فشار از Bolsonaro و در میان عموم خستگی پس از ماه آزادانه به اجرا گذاشته مستند سفارشات دولت فرمانداران آغاز شد لغو محدودیت در تجارت و سایر فعالیت های اقتصادی در اوایل ژوئن سوخت و پرکن-ترس که موارد ادامه خواهد داد به افزایش است قبل از اوج در عفونت.

اما بدون منسجم استراتژی ملی برای مقابله با این بیماری همه گیر و بدون دسترسی کافی به فدرال کمک کارشناسان می گویند دولت فرمانداران شد و تا حد زیادی به سمت چپ خود به خود به اعمال ناهماهنگ مستند محدودیت. Bolsonaro را cavalier نگرش نسبت به این ویروس بیشتر فرسایش انطباق با اقدامات توسط عموم.

“در میان کشورهای آمریکای لاتین و برزیل یک کشور با دولت ظرفیت – به خصوص در سلامت و سیاست های اجتماعی” گفت: میگوئل لاگو, مدیر اجرایی موسسه مطالعات سیاستگذاری سلامت.

“و در عین حال از آن است که یک کشور که بدترین کار در شامل منحنی و قهرمان از مرگ عوارض در منطقه” لاگو به الجزیره. “این است که به طور مستقیم مرتبط به بی کفایتی و کوتاه فکر استراتژی سیاسی است که ما از رئیس جمهور و دولت خود اتخاذ کرده اند.”

اعتقادات قوی

ناظران می گویند که پس از coronavirus وارد برزیل در اواخر ماه فوریه Bolsonaro هرگز منحرف از نظر او که نگه داشتن اقتصاد کشور در حال اجرا بود پارامونت حتی زمانی که او بیگانه خود را متحدان خود – تصمیم گیری است که می تواند همچنان به رانندگی تلفات و سیاسی قابل توجهی هزینه های.

“Bolsonaro یک مرد بسیار قوی اعتقادات و او به سختی تا کنون تغییر ذهن خود گفت:” Thiago de Aragao مدیر استراتژی در Arko مشاوره.

“او معتقد است که این مسیر است که اقتصاد در نظر گرفتن قبل از همه گیر شد و منجر به رشد در سال جاری و سال آینده خواهد بود که پایه ای برای انتخاب مجدد او به کمپین” ده Aragao به الجزیره.

با انتخاب مجدد هنوز هم بیش از دو سال دور و مسئولیت مستندات مستقیما بر رهبران محلی ده Aragao می گوید Bolsonaro امیدوار است او می تواند به جلوگیری از گرفتن مسئولیت رو به وخامت اقتصاد است که صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه پیش بینی شده می تواند کوچک با 9.1 درصد در این سال است.

در ضمن موارد و مرگ و میر در ادامه به رشد داخلی و به خصوص در مناطق روستایی است که بخشوده شد در اوایل و Bolsonaro همچنان به رفتن maskless به تظاهرات دست دادن با حامیان و نما برای تصاویر با کودکان است.

“Bolsonaro احساس می کند که تغییر اعتقاد خود را نشان می دهد ضعف” د Aragao گفت: “یک موقعیت است که باعث می شود او را به گروگان خود نظر اولیه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>