بولیوی گونه های تحت coronavirus همه گیر به عنوان موارد بالا 10,000

مقامات بولیوی انجام می دهند درب-به-درب چک در مناطق شديد coronavirus شیوع بیماری به عنوان آن به نظر می رسد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 عفونت افزایش یافته و بالاتر از 10000 حتی به عنوان کشور برطرف قرنطینه اقدامات است که باید با چکش رشد.

این کشور محصور در خشکی ثبت نام اولین رمان coronavirus عفونت در مارس 10 تا مارس 21 رسیده بود 5,000 موارد است. است که از سرعت دو برابر, دولت, داده ها را نشان می دهد.

بیشتر:

“این بسیار انده به دیدن تعدادی از عفونت های ما هر روز” گفت: ایگنکیا Castedo, یک زن مسن از ترینیداد یکی از بدترین ضربه شهرستانها در کشور است.

“بسیاری از مردم در حال مرگ هستند که خانواده ها و یا به سمت چپ که کودکان یتیم ، این غم و اندوه بزرگ.”

آمریکای لاتین جهانی تبدیل شده است, کانون برای همه گیر با کشورهایی مانند برزیل و مکزیک و پرو و شیلی ضبط تعداد موارد است.

در بولیوی کشور حدود 11.7 میلیون نفر, دولت در حال حاضر کاهش یک مستند که با هدف مهار این بیماری را گسترش اجازه می دهد تا اقتصاد به احیای هر چند کارشناسان نگران این می تواند منجر به افزایش موارد است.

“تهدید از قرنطینه در شهرستانها است که در آن می توانید شروع به شتاب و احتمالا مواد منفجره اپیدمی” ملی اپیدمیولوژی رئیس Virgilio پریتو به خبرنگاران گفت.

برای جلوگیری از contagions در بدترین مناطق آسیب دیده از بنی و سانتا کروز, پزشکی, تیم, پلیس و سربازان رفته اند “خانه به خانه” برای پیدا کردن افراد آلوده با هدف انتقال آنها به انزوا مراکز و بیمارستان ها.

از مجموع ملی 10,531 بیماران Beni و سانتا کروز در شرق بولیوی هم باید 8,903. شده اند وجود دارد 343 ثبت مرگ و میر در سراسر کشور.

Bolivia story

مردم صف برای ورود به یک بازار در لاپاز بولیوی [دیوید Mercado/رویترز]

رونالد Tapia زندگی می کند که در کوهستانی شهر لاپاز گفت: مردم معیشت شده بود ضربه سخت مستند و او که قرار بود به استفاده از آرام قوانین به کسب درآمد برخی از پول در مورد قرنطینه تنگ تر می شد دوباره.

“افرادی هستند که زندگی فقط روز به روز نه هر کس می تواند حمایت خود را,” او گفت:. “حداقل بیایید کار این دو هفته پس اگر ما بازگشت به سفت و سخت قرنطینه ما باید کمی بیشتر پول خودمان است.”

در ضمن بولیوی انتخاباتی دادگاه گفت: آن را به حال توافق با این کشور احزاب سیاسی برای برگزاری انتخابات به تعویق افتاد coronavirus همه گیر سپتامبر 6, یک گام کلیدی برای آوردن ثبات سیاسی به این کشور است.

انتخابات یک تکرار از ستیز رای در اواخر سال گذشته که باعث شد در سراسر کشور تظاهرات و منجر به استعفای رهبر دیرین اوو مورالس. تکرار رای گیری شده بود در اصل برنامه ریزی شده برای آوریل 3.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>