Bob Iger قدیمی دیزنی رئیس مراحل پایین به عنوان مدیر عامل

Iger است که جایگزین توسط Disney theme park رئیس باب Chapek.

رابرت “باب” Iger های دیرین رهبر از شرکت والت دیزنی است, پله به عنوان مدیر عامل موثر بلافاصله این شرکت اعلام کرد.

Iger که باعث شده است این شرکت از سال 2005 خواهد ماند به عنوان رئیس اجرایی در اتهام “تلاش خلاق” تا زمانی که قرارداد خود را در دسامبر به پایان می رسد. 31, 2021 ،

باب Chapek که اخیرا به رهبری شرکت پارک تقسیم خواهد شد مدیر عامل جدید شرکت والت دیزنی است.

Iger, 69, گفت که او احساس می کرد که “زمان مناسب” برای تغییر رهبری.

Iger پیوست ABC در سال 1974 شد و رئیس دیزنی متعلق به ABC گروه در سال 1999. در این نقش او نظارت شبکه تلویزیونی و شرکت رادیو و نشر کسب و کار.

او مدیر عامل شرکت والت دیزنی در سال 2005. در طول 15 سال تصدی خود در راس او کمک کرد تا منجر دیزنی ادغام پیکسار, تعجب, Lucasfilm و اخیرا 21st Century Fox.

Iger همچنین نظارت افتتاح دیزنی اولین تم پارک در سرزمین اصلی چین در سال 2016 با راه اندازی شانگهای دیزنی توچال. اخیرا Iger پیشگام راه اندازی دیزنی+ خدمات جریان در اواخر سال 2019.

“با پرتاب موفق دیزنی مستقیم به مصرف کننده کسب و کار و ادغام Twenty-First Century Fox به خوبی در جریان اعتقاد من این است که زمان مطلوب برای انتقال به یک مدیر عامل جدید,” Iger گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“من بیشترین اعتماد به نفس را در باب و نگاه به جلو به کار کردن از نزدیک با او بیش از 22 ماه به عنوان او فرض این نقش جدید و کنکاش عمیق تر به دیزنی چند وجهی جهانی کسب و کار و عملیات در حالی که من همچنان به تمرکز بر روی این شرکت تلاش خلاق,” او اضافه شده است.

Iger صحبت از بازنشستگی خود را در سپتامبر. 2019 مصاحبه با “صبح به خیر آمریکا” گفت که او امیدوار میراث او خواهد بود ترک این شرکت در دست های خوب و آوردن جهان “شادی و سرگرمی و حس خوبی است که من فکر می کنم آن را واقعا نیاز است.”

در همان مصاحبه گفت: یکی از نقاط بالا از چندین دهه زندگی حرفه ای طولانی بود که انتشار شکستن رکورد فیلم “پلنگ سیاه” در سال 2018 است.

“من فکر می کنم بیش از حد بسیاری از مردم با تکیه بر سابقه و تجربه” Iger گفت. “این بسیار هیجان انگیز تر و بسیار مهم تر به این باور آنچه فکر می کنید درست است و در واقع به دنبال آن غرایز — خود را دنبال قلب و دل و روده.”

Chapek شده است رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات پس از 2018 شده است و با این شرکت از سال 1993.

Chapek در بیانیه ای گفت او “احترام و افتخار به فرض نقش مدیر عامل از آنچه که من واقعا معتقدم که بزرگترین شرکت در جهان است.”

والت دیزنی Co. توسط شرکت مادر ABC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>