آبی صحن افزایش ظرفیت و استخدام کارگران برای دیدار با کروناویروس مربوط به تقاضای سهام soars بیش از 500%

آبی صحن Inc. می گوید: تقاضا برای آن وعده غذایی کیت افزایش یافت و این گام ها برای افزایش و پاسخگویی به تقاضای بیش از چند هفته آینده.

آبی صحن را APRN, -11.75% سهام نیز افزایش یافت و, افزایش یک چشم ظاهر 529% این هفته تا کنون. سهام بسته پنج شنبه در $14.34.

لیندا Findley Kozlowski, آبی, صحن رئیس اجرایی گفت MarketWatch در بیانیه ای اعلام کرد که تقاضا برای آبی صحن غذا کیت را تجربه کرده است یک افزایش شدید در طول هفته گذشته.

“ما در حال افزایش ظرفیت و توانایی ما برای سفارشات آینده و انتظار برای تحقق این افزایش تقاضا آینده در دسترس هفتگی چرخه شروع در مارس 30,” او گفت:.

دیدن: به طور کلی آسیاب می گوید آن مواد غذایی زنجیره تامین است که عامل موثر و ارشاد فرض بر این است که ادامه خواهد داد

Kozlowski گفت: هیچ چیز در این ارسال بیانیه به MarketWatch است “یک پیش بینی در مورد زمان یا در آینده عملکرد شرکت به عنوان وضعیت باقی می ماند بسیار سیال و مسائل مختلف می تواند بر توانایی ما برای خدمت به مشتریان ما.”

اما ناگهانی coronavirus مربوط به تقاضا برای این شرکت وعده غذایی کیت در مورد چهره از آنچه که آن را تا به حال تجربه شده است برای برخی از زمان. حتی با بالا رفتن سرسام آور به اشتراک گذاری جنبش این هفته آبی صحن سهام پایین است 9 درصد بیش از سال گذشته است.

S&P 500 شاخص SPX +0.47% پایین است 15 درصد در 12 ماه گذشته.

آبی صحن گزارش سه ماهه چهارم درآمد miss ماه گذشته و گفت: آن را بررسی استراتژیک جایگزین.

این شرکت در حال حاضر به دنبال استخدام موقت و به صورت دائمی در آن لیندن, N. J., و ریچموند کالیفرنیا تحقق مراکز و Kozlowski گفت: این شرکت است غافل از هر زنجیره تامین اختلالات.

فروشنده و شرکت های مواد غذایی دیده می شود افزایش تقاضا و ترافیک طی هفته گذشته و یا به طوری که مردم در حل و فصل در خانه و خوردن وعده های غذایی خانگی بخشی از تلاش در اجتماعی فاصله برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

جزئیات: Walmart سهام برنده دوم ارتقاء این هفته به عنوان مشتریان گله به فروشنده در میان coronavirus

با توجه به GlobalData, coronavirus مصرف کننده تاثیر مطالعه 13.7 درصد از مصرف کنندگان در حال غذا خوردن کمتر است. و مصرف کنندگان می گویند آنها در حال کردن بر روی مواد غذایی و سایر ضروریات در مکان هایی مانند Walmart, Inc. WMT, -2.12% , Kroger Co. کرون +0.80% و فروشگاه های تخفیف مانند Dollar General, Inc. DG -3.86% و دلار, درخت, Inc. DLTR, +8.08%

به عنوان coronavirus انزوا می پوشد در جیم هال ارشد صنعت استراتژی مدیر در دیجیتال-تحقق پلت فرم آبی فکر می کند خریداران تبدیل خواهد شد و حتی راحت تر با مواد غذایی آنلاین است که به کندی رشد می کنند.

هال سیتی نیز فکر می کند مردم ممکن است شروع به دنبال تنوع بیشتر در رژیم غذایی خود را.

“[T]او دیگر این طول می کشد کمتر مردم را حل و فصل پیتزا یخ زده و دوباره گرم ماکارونی — تقویت مورد برای آبی صحن و شبیه” او گفت:.

“[I]f اولین سفارشات در می آیند با کیفیت عالی و سبزیجات و هنوز هم سرد پروتئین آنها ایستاده شانس گرفتن یک مشتری طولانی مدت به جای کوتاه مدت dabbler.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>