بلومبرگ برای صرف حداقل 100M دلار برای کمک به بایدن در فلوریدا

مايکل بلومبرگ شهردار سابق شهر نيويورک دست کم ۱۰۰ ميليون دلار برای کمک به مبارزات انتخاباتی رياست جمهوری جو بايدن در ايالت بسيار مهم ميدان جنگ فلوريدا متعهد می شود

به به اشتراک گذاری به

واشنگتن — شهردار سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ متعهد حداقل 100 میلیون دلار برای کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری جو بایدن در ایالت میدان جنگ بسیار مهم فلوریدا.

تزریق پول نقد در اواخر مرحله بلومبرگ نشان دهنده نگرانی دموکرات ها در مورد مسابقه تنگاتنگ در ایالتی است که برای رئیس جمهور دونالد ترامپ در اولویت قرار دارد. پیروزی برای بایدن در فلوریدا، بزرگترین ایالت های همیشگی میدان جنگ، مسیر ترامپ برای رسیدن به ۲۷۰ رای کالج انتخاباتی مورد نیاز برای تأمین دوره دوم را به طور قابل توجهی پیچیده تر خواهد کرد.

با این حال جمهوری خواهان نسبت به شانس خود در این ایالت احساس اعتماد به نفس می کنند و با اشاره به پیروزی GOP در سال ۲۰۱۸ و مشارکت قوی تر از حد انتظار در سال ۲۰۱۶ به عنوان شواهدی که دولت در مسیر خود روند دارد. آنها میلیون ها نفر را در فلوریدا سرمایه گذاری کرده اند متمرکز بر توسعه لاتین ها و افزایش عملیات میدانی خود را، و اندازه و تنوع ایالت باعث می شود مبارزات انتخاباتی وجود دارد گران است.

در نشانه ای که سرمایه گذاری برنامه ریزی شده بلومبرگ ترامپ را در حالت هشدار قرار داد، با این حال، رئیس جمهور صبح روز یکشنبه بی زاری خود را از بلومبرگ توییت کرد و به حملاتی اشاره کرد که بازرگان در یک مناظره اولیه دموکرات ها در ماه فوریه از ماساچوست سن الیزابت وارن دریافت کرد.

“من فکر می کردم مینی مایک را از طریق با سیاست دموکرات پس از صرف تقریبا 2 میلیارد دلار، و سپس دادن بدترین و بی استعداد ترین عملکرد مناظره در تاریخ سیاست ریاست جمهوری است. Pocahontas کار سیاسی خود را در سوال اول به پایان رسید، بیش از! ذخیره NYC به جای،” او توییت کرد.

میلیاردر بلومبرگ اواخر سال گذشته در میان نگرانی از نقاط قوت بایدن، کمپین خود را برای نامزدی حزب دموکرات آغاز کرد. با وجود صرف یک میلیارد دلار برای مبارزات انتخاباتی اش، بلومبرگ در ماه مارس دست به گریبان بود و انصراف داد و به سرعت بایدن را تأیید کرد.

بلومبرگ یکی از ثروتمندترین مردان جهان با ارزش خالصی که تخمین زده می شود از ۶۰ میلیارد دلار تجاوز می کند، در طول مبارزات انتخاباتی خود قول داد که به دموکرات ها کمک خواهد کرد تا بدون در نظر گرفتن اینکه پیشنهاد کاخ سفید خودش چگونه فر شده است، سعی کنند ترامپ را شکست دهند.

او از مسابقه ریاست جمهوری خارج شد و متعهد شد که «هر آنچه لازم است» را برای شکست دادن ترامپ خرج کند، و در حال حاضر میلیون ها سرمایه گذاری برای حمایت از دموکرات ها بالا و پایین رای گیری کرده است. بلومبرگ ۱۸ میلیون دلار از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود به کمیته ملی دموکرات ها منتقل کرد، و دفاتر خود را در شش ایالت کلیدی سوینگ به احزاب محلی دموکرات در آنجا منتقل کرد.

این بازرگان ۵۰۰٬۰۰۰ دلار به ووتو لاتینو کمک کرده است تا به ثبت نام رای دهندگان لاتین، ۲ میلیون دلار به گروه آینده جمعی برای کمک به ثبت نام رای دهندگان آمریکایی آفریقایی تبار و ۲ میلیون دلار به سوینگ چپ کمک کند، گروهی که بر انتخاب دموکرات ها در مناطق سوینگ متمرکز بود. یکی از گروه هایی که او تأسیس کرده و بودجه ای به نام Everytown for Gun Safety دارد، متعهد شده است که ۶۰ میلیون دلار برای انتخابات این چرخه هزینه کند و خود بلومبرگ ۶۰ میلیون دلار دیگر برای حمایت از دموکرات ها در نژادهای مجلس نمایندگان تعهد کرده است.

هزینه های جدید بلومبرگ برای تقویت بایدن پیش از آغاز رای گیری زودهنگام در فلوریدا در نظر گرفته شده است که از ۲۴ سپتامبر آغاز می شود. یک مشاور بلومبرگ گفت بخش عمده ای از این پول ها به تبلیغات تلویزیونی و دیجیتالی خواهد رفت. بر اساس بررسی داده های کانتار/CMAG توسط خبرگزاری آسوشیتدپرس، جمهوری خواهان در رزرو آگهی تلویزیونی آینده حدود ۸ میلیون دلار در این ایالت از دموکرات ها پیشی می گیرد.

———

راهنمای رای گیری پیشرفته AP به ارمغان می آورد شما حقایق در مورد رای گیری زود هنگام، از طریق الکترونیکی و یا غایب از هر ایالت: https://interactives.ap.org/advance-voting-2020/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول