بلومبرگ هنگامی که به نظر می رسد مقصر بحران مالی در پایان redlining — چگونه این تبعیض آمیز عمل هنوز هم لطمه می زند آمریکایی

در علاوه بر این به درگیری بیش از عدم اطلاع و موافقت نامه پلیس شیوه دیابت الیزابت وارن و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ مربع خاموش در طول شب چهارشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث بر سر شهردار گذشته نظرات در مورد تبعیض آمیز سیاست های مسکن.

“زمانی که شهردار بلومبرگ مشغول سرزنش آفریقایی-آمریکایی و لاتین برای مسکن سقوط سال 2008 من حق در اینجا در لاس وگاس به معنای واقعی کلمه فقط چند بلوک پایین خیابان, برگزاری جلسات در بانک ها که دور کردن خانه از میلیون ها نفر از خانواده” ماساچوست سناتور گفت.

آسوشیتد پرس در هفته گذشته مطرح اظهارات بلومبرگ در سال 2008 ساخته شده در طول یک فروم در دانشگاه جورج تاون ارتباط redlining به بحران مالی roiling ملت در آن زمان است.

“این همه آغاز شده زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر روی بانک ها به وام برای همه” بلومبرگ گفت: در آن زمان با توجه به AP. او استدلال کرد که تلاش مجلس برای پایان دادن به عمل redlining که او به عنوان بانک ها گفتن خود فروشندگان به رفتن به مناطق فقیر رهبری کشور را به سوی فروپاشی مالی به دلیل “بانک ها شروع به ساخت بیشتر و بیشتر وام های که در آن اعتبار شخص خرید خانه نبود به عنوان خوب به عنوان شما می خواهم.”

بلومبرگ کمپین سخنگوی استو Loeser گفت MarketWatch “مایک نبود به هیچ وجه حمایت از redlining و در واقع مبارزه سخت در برابر وام چپاولگر به عنوان شهردار و کمک به شهرهای دیگر پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن مردم در خانه های خود به عنوان یک نیکوکار.”

“به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری او برنامه ریزی دقیق برای چه به او کمک خواهد کرد که یک میلیون بیشتر سیاه و سفید, خانواده ها برای خرید یک خانه و مقابله با اثرات redlining و بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه,” Loeser گفت. “طرح خود را ارائه پایین-پرداخت کمک دریافت میلیون ها شناخته شده با نمره های اعتباری شرکت های اجرای عادلانه قوانین اعطای وام, کاهش فروش اموال به رهن و اخراج و افزایش عرضه مسکن مقرون به صرفه.”

ادامه مطلب: اجاره بها بیش از حد لعنت بالا حتی برای درآمد متوسط آمریکایی

اصطلاح redlining اشاره به محرومیت از خدمات مالی به محله به طور معمول جمعیتی از مردم از رنگ. در خصوص فدرال وام مسکن بانک مدیره و صاحبان خانه وام شرکت را به خود جلب کرد رنگ-کد نقشه است که تعیین چگونه مخاطره آمیز آن را برای وام دهندگان به سرچشمه وام مسکن در محله های مختلف در سراسر کشور است. خطرناک ترین محله های مشخص شد و کسانی که در محله تمایل به عمدتا سیاه و سفید.

‘بحران بود و کاملا ناشی از پایان redlining قوانین. بحران ناشی از گسترش ناپایدار محصولات وام مسکن است که آب گرفتگی بازار و مردم ناشی می شود را در یک وضعیت که در آن وجود دارد هیچ راه عملی برای مردم به پرداخت هزینه وام مسکن خود را.’

—لیزا رایس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی نمایشگاه مسکن داد

اداره مسکن فدرال همچنین با استفاده از این نقشه ها در تعیین اینکه آیا وام می تواند دریافت بیمه. Redlining رسما غیر قانونی از طریق یک سری از مصوبات در 1960s و 1970s.

“این [مالی] بحران کاملا ناشی از پایان redlining قوانین” گفت: لیزا رایس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی نمایشگاه مسکن داد. “بحران ناشی از گسترش ناپایدار محصولات وام مسکن است که آب گرفتگی بازار و مردم ناشی می شود را در یک وضعیت که در آن وجود دارد هیچ راه عملی برای مردم به پرداخت هزینه وام مسکن خود را.”

در طول روز چهارشنبه بحث در لاس وگاس بلومبرگ رفت و برگشت خود را در سال 2008 به نظر با این استدلال که او “به خوبی در برابر redlining.”

“من در برابر آن در طول بحران مالی, و من در برابر آن را پس از” او گفت:. “Redlining است که هنوز هم یک عمل در برخی از اماکن و ما باید به آن را کاهش دهد.”

در حالی که این عمل از redlining رسما ممنوع, مردم از رنگ هنوز تبعیض در ایالات متحده در بازار املاک و مستغلات. برای مثال تحقیقات اخیر توسط Newsday کشف شواهدی وجود دارد که بسیاری از عوامل واقعی املاک و در لانگ آیلند n. y. همچنان به هدایت مشتریان به محله های خود را بر اساس نژاد و قومیت. این تجزیه و تحلیل از 61 مناطق مترو با فاش کردن اخبار نیز نشان می دهد این عمل هنوز هم وجود دارد.

همچنین بخوانید: از شما انتظار دارند قیمت خانه به رها کردن در طول رکود ؟ چرا شما می تواند بسیار طولانی صبر کنید

در اینجا به برخی از اثرات ماندگار تبعیض آمیز سیاست هنوز در بازار مسکن این کشور:

قیمت خانه هنوز هم پایین تر قبلا redlined محله

یک 2018 مطالعه از Zillow ZG, +2.21% متوجه شد که خانه ای واقع در یک منطقه داده می شود “خطرناک” امتیاز در دهه 1930 است که هنوز هم تنها به ارزش 85 درصد از ارزش متوسط یک خانه در نزدیکی غیر redlined محله.

به عنوان یک نتیجه, سیاه و سفید آمریکایی که مالکان در این مناطق دیده نمی شود همان ثروت ایجاد مزایای افزایش ارزش خانه خود را به عنوان همسالان در جاهای دیگر. محققان استدلال می کنند که این تا به حال تشدید نژادی-شکاف ثروت.

افزایش بازده در مالکیت خانه برای خانواده ها را کاهش می دهد شکاف ثروت با خانواده های بیش از $17,000 یا 16 ٪ 2015 گزارش از سیاست سازمان دموی و موسسه دارایی ها و سیاست های اجتماعی در دانشگاه برندایس.

Gentrification ناشی از جابه جایی نزدیک به 111,000 سیاه آمریکایی بین سالهای 2000 و 2013.

کسانی که پایین تر از قیمت خانه را نیز تبدیل به یک شمشیر دو لبه در سال های اخیر در برخی نقاط کشور هموار کردن راه برای gentrification در به طور فزاینده غیرقابل تحمل شهرهایی مثل نیویورک و سان فرانسیسکو.

ساکنان سفید نقل مکان کرد به یک بار-redlined محله به دلیل کاهش تعرفه و ارزش املاک. برای دراز مدت سیاه و لاتین ساکنان بسیاری از آنها کسب درآمد پایین حقوق و کمتر ثروت از همسایگان جدید خود را — این به نوبه خود از وقایع بدان معنی است که آنها نمی تواند استطاعت افزایش مالیات بر املاک.

“مردم پیدا کرده اند آن را سخت به نگه دارید تا با کسانی که افزایش ارزش املاک” برنج گفت: “و آنها را به فروش و ترک اموال خود را و یا آنها را از دست دادن اموال خود را از طریق مالیات بر سلب حق اقامه دعوی.”

Gentrification بین سالهای 2000 و 2013 منجر به جابه جایی برخی 135,000 مردم در سراسر کشور از جمله نزدیک به 111,000, سیاه ساکنان یک 2019 گزارش از جامعه ملی سرمایه گذاری مجدد ائتلاف.

مردم از رنگ هنوز بیشتر مشکل دسترسی به اعتباری

در سال 2016 آفریقایی-آمریکایی ها ساخته شده تا 13 درصد از جمعیت این کشور را تنها با دریافت 6 درصد از وام های مسکن که نشات گرفته بودند که در آن سال با توجه به MarketWatch تحلیل رهن خانه افشای عمل داده است که نشان می دهد که وام دهندگان خدمت هستند.

در پی بحران مالی وام مسکن وام دهندگان را اجرا دقیق تر استاندارد برای تعیین اینکه چه کسی باید دریافت یک وام. به حدی کسانی که تلاش شد قانون موظف اما طرفداران مصرف کننده استدلال می کنند که وام دهندگان هستند که بیش از حد ضربه زننده وقتی که می آید به تعیین که معتبر است.

دفعات بازدید:همچنین: به عنوان نرخ وام مسکن باقی می ماند نزدیک به سه سال پایین در اینجا 5 سوال را به خودتان بپرسید قبل از اینکه شما تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را

این استانداردهای سختگیرانه تر نشان دادن یک مانع عمده برای مردم رنگ که به طور کلی پایین تر نمره اعتباری خود را سفید همسالان. بخشی از دلیل آنها بدتر نمرات اعتباری است زیرا از جایی که آنها زندگی می کنند. یک “دوگانه اعتباری بازار” وجود دارد و در سراسر کشور برنج گفت.

آفریقایی-آمریکایی ها نشان دهنده 13 درصد از جمعیت ایالات متحده, اما تنها 6 ٪ از همه وام های مسکن در سال 2016.

“امروز هم عمدتا آفریقایی-آمریکایی محله ندارد شعب بانک در حالی که عمدتا سفید محله به خوبی منابع با شاخه های جریان اصلی financers,” او گفت:. “بانک ها در حال بسته شدن شاخه ها در بالا-درآمد مرفه سیاه محله در یک نرخ بالاتر از آنها بسته شدن شاخه ها در کم درآمد غیر سیاه و سفید محله.”

به جای شعب بانک اکثریت-اقلیت محله تمایل به سرویس های چک-تجاری شرکت ها و وام دهندگان دیدار که شیوه انتقاد شده است و به عنوان درنده. بسیاری از این شرکت ها نمی گزارش مثبت اطلاعات اعتباری به دفاتر اعتباری عمده برنج گفت: اعتبار ساخت ساختمان سخت تر است.

بدون دسترسی فیزیکی به روش های سنتی, خدمات مالی, آن را بسیار دشوار است برای ساخت یک اعتباری با گرفتن یک کارت اعتباری و یا نوع دیگری از وام.

پایین دسترسی به اعتبار معنی که سیاه پوست و لاتین در مصرف کنندگان کمتر به احتمال زیاد به مالکان است. این نرخ مالکیت خانه در میان آمریکایی های سیاه و سفید بود فقط 44 درصد از سه ماهه چهارم سال 2019 و این میزان در اسپانیایی آمریکایی بود که تنها کمی بالاتر در 48.1% در هر اطلاعات از اداره آمار آمریکا. نسبتا نزدیک به 74 درصد از سفید خانواده های آمریکایی در حال مالکان است.

همچنین نگاه کنید به: جف بزوس صرف بیشتر در این خانه در بورلی هیلز از آمازون پرداخت کرده است که تا کنون در فدرال مالیات بر درآمد شرکت برای سال 2019

بحران مالی در ادامه به تاثیر جوامع رنگ

سیاه مالکیت خانه ضربه تمام زمان بالا جلوتر از بحران مسکن به حدود 50 درصد در سال 2004. اما سیاه و سفید خانواده ها مواجه سلب حق اقامه دعوی در نرخ بسیار بالاتر از سفید خانواده — بازتابی از شیوه های وام چپاولگر که تا به حال هدفمند جوامع از رنگ در دوران رونق مسکن.

از آن زمان به بعد نرخ مالکیت خانه در میان سیاه و سفید خانواده ها کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود.

در این روز نرخ سلب حق اقامه دعوی در حال محور در طبقه کارگر محله که بسیاری از آنها عمدتا سیاه و سفید و یا اسپانیایی. در سال 2019, 56 درصد از خواص که رفت به سلب حق اقامه دعوی حراج شد در کم درآمد دستگاه های سرشماری حتی اگر این مناطق تنها نشان دهنده یک پنجم از همه محله در سراسر کشور گفت: Daren Blomquist معاون رئیس جمهور از اقتصاد بازار در Auction.com.

“بسیاری از جوامع که redlined کردم پایان کوتاه از چوب” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>