بلومبرگ را محکوم کرد پس از توقف و frisk’ نظرات اندکی

مایک بلومبرگ تحت آتش برای مطرح نظر است که در آن او می گوید راه برای پایین آوردن قتل نرخ به “قرار دادن تعداد زیادی از پلیس” در اقلیت محلات به دلیل این که در آن “همه جرم و جنایت است”.

میلیاردر سابق و شهردار نیویورک ساخته شده نظرات در 2015 ظاهر در آسپن موسسه به عنوان بخشی از به طور کلی دفاع از خود را برای حمایت از بحث برانگیز “توقف و frisk” پلیس تاکتیک است که یافت شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار گیرند.

ایسنا راه اندازی خود را دموکراتیک پیشنهاد ریاست جمهوری در ایالات متحده در اواخر سال گذشته با عذرخواهی برای حمایت خود را از سیاست. روز سه شنبه پس از نظرات مطرح او خود را تکرار کرد عذرخواهی و گفت: 2015 سخنان “را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری اصلاح نژادی و عدالت”.

بیشتر:

اما صدا از خود Aspen سخنرانی برجسته آغوش او از سیاست فقط چند سال پیش و نشان می دهد او آگاه بود نامتناسب اثرات توقف و frisk در اقلیت. بلومبرگ می گوید: در صوتی که “95 درصد” از قتل و قتل قربانیان مرد جوان اقلیت و این که “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس”. برای مبارزه با جرم و جنایت او می گوید: “قرار دادن تعداد زیادی از پلیس که در آن جرم و جنایت است که بدان معنی است که در اقلیت محلات”.

در صوتی, او اذعان دارد که تمرکز نیروهای پلیس در محلات اقلیت به معنی اقلیت هستند نامتناسب بازداشت حشیش در اختیار داشتن ولی رد که به عنوان یک نتیجه لازم از جرم در آن محله. و به “دریافت اسلحه از بچه ها دست به دست” بلومبرگ می گوید: پلیس باید “پرتاب اونا در برابر دیوار و frisk ’em”.

“و آنها می گویند,” من نمی خواهم که من نمی خوام گرفتار شده است.’ به طوری که آنها را نمی تفنگ,” او می گوید.

با توجه به گزارش در آسیا و اقیانوسیه بار است که همچنین از تاریخ 2015, بلومبرگ مسدود انتشار تصویری از Aspen Institute ظاهر اما Aspen بار خبرنگار آپلود آنچه به نظر می رسد کامل صوتی آنلاین و آن جلب توجه دوباره جمعه بعد از podcaster بنیامین دیکسون منتشر شده آن را در توییتر.

#BloombergIsRacist trended با بسیاری از مقایسه او برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران تماس برای کسانی که به تایید نامزد خود را به برداشت های پشتیبانی.

در روز شنبه بیانیه بلومبرگ اشاره می کند که او “به ارث برده تمرین را متوقف و frisk” از دولت قبلی و اشاره کرد که در زمان او در سمت چپ دفتر او به طور قابل توجهی کاهش می یابد استفاده از آن. او گفت: “من باید آن را انجام سریع تر و زودتر.”

اما توقف و frisk گسترش چشمگیری در بلومبرگ دیده بان رسیدن به اوج در سال 2011 هنگامی که بیش از 685,000 مردم متوقف شد, با توجه به داده ها از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. در حالی که استفاده از عمل کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از آن, عصر ایران ایستاده بود توسط این برنامه حتی در صورت گسترده به نقد و چالش های قانونی.

سابق شهردار نیویورک است فاصله خود را از سیاست پس از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر با هدف جذاب برای اقلیت رای دهندگان که یک کلید رای گیری بلوک برای دموکرات ها. او همچنین اذعان خود امتیاز سفید و منتشر شد سیاست های متمرکز بر مسائل مرکزی به برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار, جوامع مانند سیاه و مالکیت خانه و نرخ مرگ و میر مادران.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به مدت طولانی برگزار شد قریب به اتفاق استفاده با آمریکایی های آفریقایی تبار با اشاره به حمایت خود را به عنوان یک فایروال است که می تواند او را با بسیار مورد نیاز اولیه پیروزی در کارولینای جنوبی در پایان ماه. اما بایدن از دست رفته در آیووا و مسیرهای پیاده روی در نیوهمپشایر و به عنوان نامزدی خود را تبدیل به خطر رای گیری های اخیر نشان می دهد او از دست داده است برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار پشتیبانی می کند.

هیچ یک از رقبای دموکرات هنوز واقعا نارضايتى که حمایت هر چند هر دو بلومبرگ و سناتور برنی ساندرز را ساخته اند برخی از تاخت و تاز. هر دو دریافت کرده اند و تعدادی از برجسته آمریکایی آفریقایی تایید شده اند و برگزاری کمپین حوادث به طور خاص با هدف در جامعه است.

‘بسیار نگران کننده’

در روز سه شنبه, مهر مواجه انتقاد شدید از مخالفان. تاجر تام Steyer دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری, نام نظر “بسیار نگران کننده” و گفت که بلومبرگ نیاز به ارائه توضیح به کسانی که تحت تاثیر توقف و frisk.

“مایک بلومبرگ اظهارات در این ویدئو بسیار نگران کننده است. این کلیشه های نژادپرستانه او با استفاده از هیچ جای امروز و هر کسی که در حال اجرا برای نامزدی ریاست جمهوری باید رد آنها” Steyer اضافه شده است.

Symone ساندرز یک مشاور بایدن انتخاباتی به نام نظرات “غم و نفرت” و بلومبرگ گفت: “باید برای پاسخ به این نظر”. مغلوب ساختن پیشی جستن که خود حمایت کرده است توقف-و-frisk سیاست فرستاده شده از یک صدای جیر جیر با یک کلیپ صوتی اعلام کرد “بلومبرگ یک نژادپرست”.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد حذف صدای جیر جیر اما مبارزات انتخاباتی خود تصرف بر آن استدلال.

بلومبرگ با تمرکز بخش عمده ای از بیانیه خود در مورد این فایل صوتی را در مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال رئیس جمهور حمله “نشان دهنده ترس خود را بیش از قدرت رو به رشد از کمپین من”.

“اشتباه نکنید آقای رئیس جمهور: من از شما می ترسند و من نمی خواهد اجازه دهید شما گردن کلفت من و یا هر کس دیگری در امریکا” بلومبرگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>