بلوم انرژی ارائه شده نادرست نتایج مالی پس از IPO سهام غرق بیش از 20 درصد

بلوم انرژی شرکت اعلام کرد بعد از ظهر چهارشنبه که تمام نتایج مالی این شرکت ارائه شده در طول و پس از عرضه اولیه عمومی آن خواهد شد که به بیان دلیل به حسابداری خطا در ارسال سهام خود را در یک مارپیچ رو به پایین.

بلوم بود +3.67% سهام تا به حال در پشت صحنه با کسب بیش از 88 درصد در سه ماه گذشته از طریق پنج شنبه را به عنوان S&P 500 شاخص SPX +0.65% افزایش 8.6% بیش از آن زمان است. سهام در حال کاهش از $15 IPO قیمت به کمتر از 3 $به اشتراک گذاری در پاییز گذشته در میان یک کوتاه-فروشنده گزارش که به نام این شرکت حسابداری به شک و جدید انرژی پاک استاندارد است که بسته به شرکت کردن. پس از بسته شدن در $10.46 شنبه, سهام کاهش یافته است بیش از 20 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

شکوفه بلافاصله به رسمیت شناخته شده و تمام درآمد حاصل از یک نوع خاصی از فروش آن ثابت قدرت نسل سرور و سلول های سوختی به جای گسترش درآمد بیش از زندگی از آنچه در آن خواستار مدیریت-خدمات قرارداد با توجه به انتشار اخبار و کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده منتشر شد بعد از ظهر چهارشنبه. در حالی که بلوم حسابرس PricewaterhouseCoopers در اصل پشتیبانی می کند که تصمیم آن را تغییر دوره پس از بررسی یک قرارداد در ماه دسامبر و “مشخص است که قبلی حسابداری به صورت نهفته [مدیریت-خدمات موافقت نامه] در خطا بود” با توجه به SEC پر کردن.

نتیجه: شکوفه خواهد تفریق $165 میلیون به $180 میلیون از درآمد آن بالغ بر قدمت آن به سه ماهه دوم سال 2018 و گسترش است که درآمد بیش از زندگی از این قرارداد. شکوفه گزارش کرده است $1.24 میلیارد دلار درآمد در این دوره پس از تغییر دور را حدود 15 درصد از فروش است که گزارش شده است که در زمان قبل از معوق بخش های اضافه شده به عقب است.

بلوم همچنین گفت که این تغییر را افزایش دهد عامل زیان در گذشته پنج گزارش چهارم توسط $20 میلیون به 35 میلیون و زیان خالص به مبلغ 55 میلیون دلار به 75 میلیون نفر است. شکوفه گزارش نشده GAAP عامل و نه سود خالص به عنوان یک شرکت عمومی و گزارش تنظیم شده سود خالص در سه ماهه سوم سال 2019 برای اولین بار از $800,000 که در حال حاضر می تواند تغییر; شکوفه گفت: آن را نمی تواند تایید کند که مورد بود.

بلوم نیز restate اطلاعات مالی قدمت آن به سال 2016 هر چند این شرکت گفت: در آن اعلام کرد که تغییرات به نتایج قبل از سه ماهه دوم سال 2018 خواهد بود و نه مواد. شکوفه رفت و در سه ماهه سوم سال 2018 است.

برای اطلاعات بیشتر: پنج چیز به دانستن در مورد بلوم انرژی IPO

روز شکوفه را برای اولین بار در وال استریت, مدیر اجرایی, KR Sridhar گفت MarketWatch که شکوفه خواهد بود سود آور توسط GAAP استانداردهای در سال 2018 و پایدار به بعد. سخنگوی روشن بعد از آن روز که بلوم می رود به GAAP-سود آور در سطح عملیاتی و نه در درآمد خالص اما شکوفه disclaimed همه کسانی که نظرات و پیش بینی در یک ثانیه پر کند.

شکوفه گزارش GAAP عامل کسری بودجه از $154 میلیون دلار در سال 2018 و انباشته GAAP عامل از دست دادن $147.5 میلیون دلار از طریق سه چهارم از 2019 و هر دو از کسانی که ضرر و زیان باید رشد پس از آن دوره بیان. که انتظار می رود به گزارش سود عملیاتی بر اساس تنظیم برای سال قبل از شنبه را اعلام.

شکوفه سخنگوی کاهش یافته بعد از ظهر چهارشنبه با اشاره به انتشار اخبار و ثانیه پر کردن. در انتشار Sridhar تنها اظهار نظر در محدود سه ماهه چهارم اطلاعات که بلوم ارائه شده ترک بیانیه ای در مورد حسابداری خطا به رهبری مدیر مستقل از هیئت مدیره شرکت.

“بلوم انرژی دارای یک سابقه طولانی از پیشگامانه نوآوری است که نظارت بسیار درگیر مدیره و مدیریت با تجربه تیم” میلیاردر سرمایه اجرایی جان دوئر گفت: در اعلام. “ما متعهد به حفظ بالاترین استانداردهای نظارت و تطابق و متمرکز باقی می ماند در اجرای ما استراتژی دراز مدت و ایجاد ارزش برای همه ذینفعان.”

همچنین نگاه کنید به: چرا سابق وال استریت خرس فقط خود را برداشته S&P 500 با هدف به 3,450

کوتاه-فروشنده Hindenburg تحقیقات گزارش که wreaked ویران در بلوم سهام در پاییز گذشته متمرکز بلوم عدم حسابداری بدهی های مرتبط با همان مدیریت-خدمات موافقت نامه های که باید هر ساله تمدید اما تضمین نرخ انرژی را لغو بعید است. شکوفه اقدام به جدا چهارشنبه اطلاعیه از Hindenberg اتهامات چهار آزادی بیان کرد که “این تنظیمات ربطی به خدمات کسب و کار و زندگی از سرویس دهنده و یا سرویس قرارداد.”

“این بیان دیگرگونه به وضوح پشتیبانی کردن یافته های ما گزارش” Hindenberg تحقیقات بنیانگذار Nate اندرسون در یک ایمیل بعد از ظهر چهارشنبه. “ما باقی می ماند و بر این باورند بلوم سهام در نهایت رندر بی ارزش است.”

Hindenburg همچنین با اشاره به بدهی های بزرگ سررسید, برنامه ریزی برای سال 2020 و 2021 در گزارش خود. شکوفه گفت: در روز چهارشنبه انتشار اخبار که از آن انتظار دارد به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی به دلیل در دسامبر سال 2020 در اولین نیمی از سال است.

شکوفه گفت که انتظار دارد به گزارش سه ماهه چهارم درآمد و یا قبل از مارس 16 و فایل گزارش سالانه خود قبل از پایان سه ماهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>