آزمایش خون می تواند کمک به نبرد COVID-19 در آمریکا

با عرضه محدود COVID-19 آزمون در ایالات متحده مردم با علائم خفیف هستند کمتر احتمال دارد به آزمایش می شود بسیاری از ترک در تاریکی که آیا علائم سرد مانند دو هفته پیش فقط sniffles یا خفیف مورد رمان coronavirus.

اما که می تواند به زودی تغییر کند. دانشمندان در حال مسابقه به منظور توسعه یک آزمایش خون است که می تواند تشخیص COVID-19 و همچنین مشخص است که افراد ممکن است سیستم ایمنی بدن به آن است.

این خون بر اساس روش نام تست سرولوژی, همچنین به عنوان آنتی بادی آزمایش. به گفته کارشناسان آنتی بادی آزمایش مفید خواهد بود و حتی به عنوان COVID-19 موارد کاهش آنجا که آنها می توانید تعیین کنید که چگونه بسیاری از مردم در واقع در وهله اول.

“این به شما می گوید که یک فرد آلوده به ویروس” در گذشته گفت: Robert F. گری, Ph. D., مدیر Tulane مرکز تعالی, جهانی, ویروسی به شبکه. “در برخی از نقطه در زمانی که این است که بیش از ما می خواهید به عقب برگردید و ببینید که چگونه بسیاری از مردم با آلوده در جامعه است.”

آنتی بادی تکنیک های تست که شناسایی ایمنی بدن در پاسخ به عفونت در حال حاضر استفاده می شود به تشخیص سایر بیماری های عفونی از جمله ایدز است. هنگامی که یک فرد آلوده است با یک عامل خارجی مانند رمان coronavirus که سیستم ایمنی بدن شخص تولید عفونت مبارزه با پروتئین ها به نام آنتی بادی است. آنتی بادی آزمایش شناسایی این پروتئین که گردش در خون تا مدتها پس از عفونت را تصویب کرده است.

بر خلاف آزمون امروز استفاده می شود در ایالات متحده که شناسایی COVID-19 در بیمارانی که در حال حاضر بیمار آنتی بادی آزمایش را نشان می دهد که آیا یک فرد تا به حال آلوده شده است — حتی پس از دوره نقاهت.

به جای نیاز به یک بینی گرد و خاک و یا تف کیت آنتی بادی آزمون نیاز دارید فقط یک نمونه خون. این آزمون نیز نسبتا ارزان هستند و می تواند تولید نتایج در حدود 15 دقیقه است.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • آنتی بادی آزمایش می تواند کمک راهنمای پژوهش های علمی و سیاست های بهداشتی. برای مثال پس از مثبت آنتی بادی آزمون تایید یک فرد قرار گرفت و جان سالم به در برد, این ویروس, این تست می تواند اجازه می دهد تا مردم با اطمینان به بازگشت به کار و یا شاید توان در محیط بالینی برای مراقبت از بیماران مبتلا به” گری گفت.

  تشخیص ایمنی به ویژه در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان ممکن است اجازه آنها را برای جلوگیری از قرنطینه و بیشتر به طور موثر درمان افزایش COVID-19 بيمار که قریب به اتفاق امکانات.

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  فراتر از تشخیص قابلیت های سرولوژی تستهای بالقوه نیز می تواند اطلاع رسانی واکسن و درمان توسعه دادن به محققان اطلاعات بیشتر در مورد چگونه سیستم ایمنی بدن در پاسخ به COVID-19. افرادی که تا به حال ویروس و بهبود احتمالا می تواند کمک آنتی بادی برای کسانی که هنوز بیمار کمک در بازیابی آنها.

  دکتر کارلوس کمربند استاد و صندلی پاتولوژی مولکولی و سلولی مبتنی بر پزشکی در دانشکده پزشکی Icahn در Mt. سینا گفت: ضروری است برای ادامه توسعه این آزمون است.

  “ما نیاز به شناسایی که تا به حال این, ویروس,” او گفت:. در بالا از آن کمربند گفت: کسانی که از بهبود COVID-19 مه “که بسیاری از آنتی بادی” به طوری که آنها می تواند اهدا کنندگان بالقوه با اشاره به پتانسیل امیدوار کننده درمان به نام نقاهت پلاسما. “ما می توانیم منزوی کردن برخی از این آنتی بادی ها برای کمک به کسانی که بسیار بیمار است.”

  تست سرولوژی است هنوز رتبهدهی نشده است به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در اوایل این هفته به نام بر غذا و داروی آمریکا به “بلافاصله” تصویب این آزمایشات پس از آن کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx به خبرنگاران گفت: این آزمون در دسترس نمی باشد برای “چند هفته.”

  FDA در حال حاضر به یک چراغ سبز برای گواهی آزمایشگاه برای شروع با استفاده از آزمون در یک محدود راه به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی. در حال حاضر سرولوژی آزمون مجاز به عنوان طولانی به عنوان آنها استفاده می شود تنها در بیمارستان ها و کلینیک و تا زمانی که آزمایشگاه تایید شده توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. FDA نیز مورد نیاز شرکت ها و آزمایشگاه به درخواست اضطراری با استفاده از مجوز و یا امارات.

  آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده در حال کار بر روی آزمون خود را از جمله کوه سینا دانشکده پزشکی Icahn در نیویورک که به تازگی منتشر شده قبل از مطبوعات و مقاله در مورد آن آزمون است. حداقل 17 شرکت را مطلع FDA در مورد آغاز به بازار و توزیع آزمون های سرولوژیک به آزمایشگاه و درمانگاه در سراسر ایالات متحده

  یک شرکت به نام ایالات پزشکی متعهد به ارائه رایگان آنتی بادی آزمایش در تلورید کلورادو با برنامه ای برای تست همه. یکی دیگر از شرکت BioMedomics گفت: ABC اخبار آن دیده می شود “قاطع” تقاضا برای آن COVID-19 آزمایش پادتن. در همین حال دولت بریتانیا گفت: شهروندان به زودی قادر خواهد بود به نظم در خانه سرولوژی, کیت تست برای COVID-19 در حفظ حریم خصوصی از اتاق نشیمن خود را.

  کشورهای دیگر مانند چین در حال حاضر اجرا گسترده آنتی بادی آزمایش. یکی از دلایل چین بود جلوتر از منحنی در حال توسعه این آزمون است که به دلیل شیوع شروع وجود دارد و آنتی بادی آزمایش توسعه متکی بر نمونه خون از افرادی که ام بازیافت.

  “چین تا به حال حدود یک ماه یا بیشتر در بقیه از ما به جایی که آنها دسترسی به بسیاری از بازماندگان و قطعا انگیزه زیادی” برای توسعه درمان های اضافه شده Garry. “در نیواورلئان در اینجا ما اولین بیمار نشان داد تا در مورد مارس 9. که به سختی به اندازه کافی زمان برای شروع فقط یک پاسخ سرولوژيک.”

  تست سرولوژی نیز پیشرفته است آهسته تر از PCR معمولی تست چون علم در پشت آن است که حداقل در برخی از راه های پیچیده تر. اما گری گفت: هیچ بحث در مورد سرعت که در آن تست سرولوژی در حال حرکت است در ایالات متحده و آن را مناسب است که دانشمندان و شرکت ها و تنظیم کننده وقت خود را به مطمئن شوید که آزمون دقیق و اجتناب از مثبت کاذب.

  “وجود دارد چند فصلی coronaviruses است که باعث سرماخوردگی” Garry اضافه شده است. “نه هر فرد است که نشان می دهد یک سرولوژی واکنش به کروناویروس مبتلا شده با سارس COV-2.”

  بهشت دیوید که تحصیل در رشته علوم اعصاب در دانشگاه کلمبیا و matriculating به دانشکده پزشکی بعد از این سال است یک عامل ABC اخبار پزشکی واحد. سونی Salzman واحد هماهنگی تولید.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>