خون شواهد در مقدم آیووا سرد مورد قتل محاکمه

دادستان گفت منصفه در باز کردن بعد از یک متهم است که آنها در حال رفتن به سفر در زمان برای یادگیری در مورد یک آیووا دختر دبیرستانی بود که کشته و بیش از 40 سال پیش

DAVENPORT, آیووا — دادستان گفت منصفه در روز افتتاحیه سرد مورد قتل محاکمه که آنها در حال رفتن به سفر به عقب در زمان برای یادگیری در مورد یک آیووا دختر دبیرستانی بود که کشته و بیش از 40 سال پیش.

شهادت آغاز شد و چهارشنبه در دادگاه جری, سوختگی, 66, منچستر, Iowa. او را متهم به ضرب چاقو 18 ساله میشل Martinko on Dec. 19, 1979 در سدار رپیدس. بدن او پیدا شد روز بعد در داخل خانواده اش ماشین در سدار رپیدس بازار.

در بیانیه افتتاحیه دادستان نیک Maybanks نشان داد چند جزئیات بیشتر در مورد جرم و جنایت. Martinko شده بود چاقو را چند بار. ریه ها او و آئورت شدند و او از دست رفته حدود یک سوم از او خون Maybanks گفت.

وجود خون در Martinko لباس او نشان داد قاتل قطع شده بود و همچنین Maybanks گفت.

اسناد دادگاه می گویند محققان ایجاد پروفایل DNA از خون موجود در صحنه. رپیدز سرو پلیس سپس با استفاده از DNA ژنتیک تحقیقات شجره نامه برای ایجاد یک استخر خاص از مظنونان که شامل سوختگی. محققان گفته اند که آنها دستگیر برنز پس از DNA گرفته شده از یک رستوران کلش او می خواهم دور انداخته شده همسان صحنه جرم DNA.

وکیل مدافع لئون جاسوسان گفت DNA نیست کل داستان. شواهد نشان می دهد سوختگی نیست به جرم قتل درجه اول او گفته منصفه.

رپیدز سرو ساکن تریسی قیمت در زمان ایستادن و گفت: او می خواهم شناخته شده Martinko پس از مدرسه ابتدایی. او و سه نفر از دوستان قرار بود برای دیدن یک فیلم “تند و سریع” که شب اما برای اولین بار به بازار رفت و حدود 7 p. m. آنها زد به Martinko گفت که آنها او وجود دارد را انتخاب کنید تا کت او می خواهم خرید.

دادگاه منتقل شد به اسکات شهرستان دادگاه منطقه در دونپورت به دلیل پیش از محاکمه تبلیغات در سدار رپیدس.

شهادت بود و انتظار می رود برای ادامه پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>