سیاه, مامان و پسر صحبت کردن پس از رد سرویس در رستوران

“او می داند که من همیشه مبارزه برای او” مارسیا گرانت گفت: از Dallas.

یک مادر و فرزند جوان ادعا می کنند آنها محروم بودند خدمات در بالتیمور رستوران به دلیل رنگ پوست خود را.

مارسیا عطا کند و او 9 ساله پسر دالاس تبدیل شد به دور از نشسته بودن در Ouzo خلیج مجلل رستوران یونانی در مریلند پرجمعیت ترین شهرستان بیش از آخر هفته. گرانت استفاده می شود تلفن همراه خود را به تصرف خود در رویارویی با رستوران مدیریت بر روی دوربین و بعد از آن نوشته شده فیلم در Facebook.

ناشناس کارمند دیده می شود و گفتن گرانت که پسرش در لباس نقض رستوران کد لباس. این ویدئو نشان می دهد دالاس با پوشیدن یک نایک تی شرت با شلوارک ورزشی و کفش ورزشی. اعطای سپس چرخش دوربین به سمت یک پسر سفید پوشیدن یک لباس مشابه بود که ناهار خوری در رستوران.

“من واقعا نمی توانم بگویم چرا که نمی خواهد اجازه دهید من در رستوران در اصل. اما هنگامی که من با اشاره به این که وجود یک بچه وجود دارد با شبیه لباس من فقط می توانید تصور کنید که آن را بر اساس این واقعیت است که دالاس بود و سیاه” گرانت گفت: ABC اخبار روز چهارشنبه در یک مصاحبه اختصاصی با “صبح به خیر آمریکا” co-لنگر Michael Strahan.

“من نگه داشته و اصرار دارد که شما می دانید سفید بچه همان چیزی است که دالاس در, چرا نمی خواهد به شما اجازه دهید من در” او ادامه داد: برگزاری اشک. “او فقط نمی خواهد بدون در نظر گرفتن چقدر سخت من تحت فشار قرار دادند برای [دالاس].”

اعطای توضیح داد که این اولین بار پسر او تا به حال چنین تجربه.

“او می رود به یک عمدتا سفید مدرسه و … به آنها آموزش کودکان و نوجوانان است که هر کس همان است,” او اضافه شده است. “بنابراین او را به دیدن یک بچه در خارج (در رستوران) که به نظر می رسد مانند یکی از دوستان خود را در آن سخت بود برای او.”

هنوز گرانت گفت: این را نمی خواهد او را از مبارزه با نابرابری نژادی.

“او می داند که من همیشه مبارزه برای او,” او گفت: پسر خود را. “ما فقط باید برای نگه داشتن در تلاش برای عدالت اجتماعی است.”

اطلس رستوران که صاحب Ouzo خلیج صادر عذرخواهی در روز دوشنبه پس از اعطای ویدئو ویروسی رفت و خواستار حادثه “فوق العاده نگران کننده است.”

“این هرگز اتفاق افتاده است مدیر دیده می شود در این ویدئو قرار داده شده است در مرخصی نامحدود” شرکت در بیانیه ای گفت. “ما بیمار توسط این حادثه است. ما صمیمانه عذرخواهی به مارسیا گرانت و همه تحت تاثیر این حادثه دردناک.”

این شرکت همچنین اشاره کرد که آنها بلافاصله پس از تجدید نظر در سیاست های خود را به طوری که کودکان در سنین 12 و زیر که همراه با یک بزرگسال نیست به کد لباس در هر یک از خواص خود را.

“در حالی که لباس کدهای سراسر اطلس خواص هستند در نتیجه از جریان ورودی از مشتریان به هیچ وجه در آنها در نظر گرفته شده بود تبعیض آمیز” شرکت اضافه شده است.

یک افسر پلیس بالتیمور که تا به حال دیده می شود این ویدئو به رسمیت شناخته دالاس در خیابان در روز سه شنبه و متوقف پسر می گویند او متاسفم برای آنچه اتفاق افتاده بود.

او گفت: “من می توانم بیش از آمدن به خانه خود را در هر زمان برای شام” دالاس گفت. “باعث می شود من احساس واقعا خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>