سیاه معماران و طراحان به دنبال تغییرات سیستمیک در صنعت سرگرمی

فرهنگ سیاه و سفید است که بدون شک محبوب ترین شکل از سرگرمی در سراسر جهان است. از موسیقی به مد آن نفوذ تمام زمینه های زندگی فراتر از مسائل از جمله کلاس و دین است.

آن است که آیا زیرزمینی صحنه دیوانه دهلی نو که در آن emcees سوئیچ کردن جریان مانند یک راننده تاکسی در لندن مرکزی تغییرات خطوط در طول یک ساعت یک عجله و یا یکی از بسیاری از موسیقی جاز, سالن های پراکنده در سراسر اروپا که در آن مهمانان jovially bop سر خود را به ریتم هماهنگ – به عنوان اگر آن را طراحی – فرهنگ سیاه و سفید اتحادش را تغییر جهان برای بهتر.

بدون آن, rock ‘n’ roll وجود نخواهد داشت. نه به ذکر است, jazz, hip-hop و دوده. که موجب زایش پرسش چرا سیاه معماران و طراحان هنوز هم چهره نژاد پرستی و آنچه که می توانید آنها را برای رسیدن به تغییرات سیستمیک در صنعت سرگرمی?

‘بهره برداری’

Awate, یکی از انگلستان با استعداد ترین هنرمندان هیپ هاپ الجزیره گفت: که racism تحت تاثیر قرار هر بخشی از زندگی خود از جمله کار خود را.

متولد عربستان سعودی به اریتره پدر و مادر و بزرگ در شمال لندن از سن دو سالگی Awate وارد صنعت سرگرمی با اولین آلبوم خوشبختی است.

او اولین نوازنده اهدا شود اقامت برای انگلیسی, کتابخانه پروژه در سراسر کشور بازکردن صدای ما میراث. او به تازگی به اتمام این پروژه پس از گذراندن پنج ماه با استفاده از موسسه وسیع صدا بایگانی برای ایجاد یک فرم موسیقی, قطعه, بررسی, مهاجرت و مهاجر.

اما او گفت: نژاد پرستی برگزار کرده است او و بسیاری از همسالان خود عقب است.

“صنعت موسیقی وجود دارد چرا که ما به دلیل سیاه و هنر است. اما ما در حال بهره برداری” Awate به الجزیره.

“نژادپرستی اثرات هر بخشی از زندگی من است. البته این مانع از زندگی حرفه ای من. من مطلب را به کنسرتهایی که در آن من انجام شد به این دلیل که bouncers باور نمی کند که من در فهرست” او گفت:.

تحریم

در اوایل این ماه هشتگ #BlackoutTuesday تحت سلطه رسانه های اجتماعی تغذیه به عنوان بخشی از یک کمپین در ابتدا برانگیخته توسط دو زن Jamila Thomas and Brianna Agyemang که برای اطلس سوابق و جوخه بود.

این جفت ارز ابداع ابتکار #TheShowMustBePaused و به نام در صنعت موسیقی به اذعان نمایی سود که آن را ساخته شده از هنرمندان و به رسمیت شناختن مسئولیت خود را برای توانمند سازی جوامع سیاه.

200620143215992

مهم برچسب ضبط جریان خدمات و کاربران رسانه های اجتماعی در شرکت چه تکامل یافته به کمپین با ارسال مربع های سیاه و سفید خود را در حساب های رسانه های اجتماعی در همبستگی در حالی که توقف فعالیت های آنلاین خود را برای یک روز به تأمل در مرگ یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید در دست یک پلیس سفیدپوست در ایالات متحده است.

Awate اما تحریم آن و به اصطلاح همکار سیاه نوازندگان به unionise به جای توصیف این رویداد به عنوان چیزی بیش از “فضیلت-زنگ” مهم labels.

“اولیه کمپین حسن نیت. عدم تنوع در صنعت موسیقی مسخره است. نه به ذکر است نژاد پرستی و استثمار. اما شرکت هایی که در زمان ابتکار عمل را انجام نمی دهد هر چیزی به این تغییر” Awate گفت.

“برچسب های فقط در حال انتظار برای آینده فقیر و آسیب دیده, سیاه, بچه ها در تسمه نقاله برای حرکت شبیه چمچه زنی و ارائه 360 درجه-برده معامله در حالی که گرفتن آنها را در تداوم همان سیاه کلیشه است که ظلم و ستم ما,” او گفت:.

“اولین و مهمترین labels نیاز به محافظت سیاه, هنرمندان و چالش نژادپرستی نظاممند. به همین دلیل من به نام هنرمندان به unionise که همه چیز به ما بستگی دارد. برای مثال بیش از حد بسیاری از جوان سیاه هنرمندان در حال رفتن بر روی تور و بدون مالی یا پشتیبانی سلامت روانی,” او گفت:.

نژادی امتیاز

برخی از هنرمندان را انتخاب کرده اند به رسمیت شناختن نژادی خود را امتیاز. امینم برای مثال در آهنگ او گفت: سفید امریکا در سال 2002: “بیایید انجام محاسبات ریاضی است. اگر من سیاه بود من به فروش می رسد نیم. I ain’t باید فارغ التحصیل از لینکلن دبیرستان است که بدانید”.

در ضمن سیاه آمریکا رپر, Mos Def, در مسیر خود را با تجاوز به بیش از در سال 2004 گفت: hip-hop اجرا شد توسط “پیر مردان سفید” که اشغال شرکت های بزرگ امریکا در حالی که این ادعا که سیاه و سفید هنرمندان به خودشان اجازه میدهند بهره برداری می شود, به طوری که آنها می تواند موفق باشد و “در”.

Awate گفت که او می خواهد تغییرات سیستماتیک به همین دلیل است که او تصمیم گرفت برای شرکت در خاموشی روز سه شنبه. کوچک روزانه محیطی که او تجربه او باعث نا امیدی قابل توجهی, اما او آن را می بیند به عنوان تنها نشانه ای از یک مشکل بزرگتر است.

“من می خواهم برای دیدن یک تماس برای تغییر ساختاری در موسیقی و فوتبال و تمام صنایع دیگر از جمله پلیس و زندان و صنعت پیچیده است. رسانه ها تمایل به تمرکز بر بی اهمیت حوادث مانند سفید مردم مسخ توسط afros و تلاش برای به چنگ زدن به مو است. اما آن را بسیار بزرگتر از آن است. هنگامی که شما فکر می کنم در مورد rock ‘n’ roll, که آیا شما فکر می کنم ؟ الویس پریسلی? اما rock ‘n’ roll سیاه است موسیقی!”

اثر ملموس

آدام الیوت-کوپر یک دانشگاهی با تمرکز بر پلیس و ضد نژاد پرستی حرکات در دانشگاه گرینویچ در جنوب لندن. او اذعان کرد اهمیت مردم سیاه و سفید بودن به درستی برای معتبر فرهنگی خود سهم اما مطمئن نیستید که آیا آن را به یک اثر ملموس در برابر نژاد پرستی.

ضد نژادپرستی تظاهرات برگزار شد و در سراسر اروپا (2:08)

“من نژاد پرستی به عنوان یک حالت از حکومت. این یک سیستم کنترل متمرکز بر به حداکثر رساندن سود. آیا ما اذعان دارند که مردم سیاه و سفید ساخته شده اند اساسی کمک به فرهنگ یا نه من مشکوک در مورد این که آیا آن را یک اثر نیاز به استفاده از خشونت به رعایت نژادی سفارش” الیوت-کوپر گفت: Al Jazeera.

مانند Awate, Elliott-کوپر فکر می کند سیاه و سفید هنرمندان باید unionise.

“یک راه برای سیاه و سفید هنرمندان برای افزایش قدرت خود است unionising. که اگر رکورد, برچسب های در حال بهره برداری از آنها می تواند در اعتصاب است. آنها می خواهم که قوی تر قدرت مذاکره و همچنین می تواند با استفاده از اشکال مختلف صنعتی اقدام و مقاومت است. این یک راه برای تضعیف قدرت و نفوذ شرکت های چند ملیتی است که تسلط بر صنعت موسیقی.”

در هفته گذشته تعدادی از فیلم های کوتاه پخش شده در کانال 4 یکی از محبوب کانال های تلویزیونی هر هفته به عنوان بخشی از خود را به زانو خاموش گردن من سری در واکنش به کشته شدن فلوید. این فیلم به بررسی این اثر که فلوید مرگ تا به حال در انگلیسی.

لوسی Pilkington یکی از دو تولید کننده اجرایی برای سری که تلاش برای روی چیزی حساب کردن با تاریخی تروما از برده داری و نژادپرستی در حالی که قابل توجه خوشبین تن در مورد آینده طی یک گالوانیزه لحظه تاریخی است.

او گفت: این صنعت تنوع ارقام بهبود یافته است و از زمانی که او شروع به زندگی حرفه ای اش بیش از 20 سال پیش. با این حال او اذعان کرد که کار خیلی بیشتر هنوز هم مورد نیاز برای انجام شود.

“وجود دارد بیشتر مردم در ارشد از زمینه های متنوع. اما ما نیاز به تنوع بیشتر در سراسر هیئت مدیره به خصوص در تولید مستقل شرکت. بیشتر بودجه مورد نیاز است برای رسیدن به این هدف و برای این کار باید حلقه حصار” لوسی گفت: Al Jazeera.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>