Biogen سفارشات کارکنان به محل کار از خانه پس از کارکنان در بوستون جلسه آزمون مثبت برای coronavirus

Biogen Inc. دستور داده است تا همه کارکنان به محل کار از خانه تا اطلاع ثانوی به عنوان بخشی از یک جارو دور از اقدامات اجرا شده و پس از کارمندانی که با حضور مدیریت جلسه در بوستون آزمایش مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19.

Biogen BIIB, +0.07% تا به حال در مورد 7,400 کارمند در سراسر جهان به عنوان Dec. 31 با توجه به آخرین 10-K پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار واقع در ماساچوست; Research Triangle Park در کارولینای شمالی; و بار در کشور سوئیس است.

وجود دارد که 13 مورد تأیید این ویروس در ماساچوست با توجه به ماساچوست در بخش بهداشت و درمان اکثر آنها را متصل به Biogen و جلسه آن برگزار شد در اواخر ماه گذشته در ماریوت طولانی اسکله هتل.

حدود 175 نفر در جلسه حضور داشتند از جمله رئیس اجرایی میشل Vounatsos و کارگران از سوئیس عملیات این شرکت گفت: MarketWatch.

به صورت روزانه پوشش: Coronavirus به روز رسانی: 101,733 موارد 3,460 مرگ و میر در ایالات متحده فروشنده فروش پرش به آمریکایی ها آماده

در بیانیه ای بیوتکنولوژی غول گفت: آن را به اطلاع همه کارگران که در جلسه حضور داشتند و علامتی که آنها تماس گرفته خواهد شد توسط مقامات بهداشت عمومی به آزمایش می شود و آنها باید خود شده است.

“علاوه بر این کارمندان خواسته شده است که برای منزوی از مردم آنها را با زندگی می کنند (به عنوان مثال اعضای خانواده و عزیزان و یا هم اتاقی) تا اطلاع ثانوی و این تماس نیز باید قرنطینه تا اطلاع ثانوی” این شرکت در بیانیه ای گفت.

کارگران که در حال نشان دادن علائم این ویروس در حال خواسته به ماندن در قرنطینه تا اطلاع ثانوی و مردم با آنها زندگی می کنند در حال توصیه به اجتناب از تعامل اجتماعی و به کار در خانه.

دفعات بازدید:این نه شرکت در حال کار بر روی coronavirus درمان یا واکسن — در اینجا که در آن همه چیز ایستاده

Coronavirus نگرانی و دموکراتیک مقدماتی ارسال بازارهای وضعیتی وخیم

دو مدرسه در Wellesley, Mass., بسته اولیه جمعه به دلیل یک دانش آموز از پدر و مادر که با حضور Biogen جلسه تا به حال آزمایش مثبت با توجه به گزارش های رسانه ها.

همچنین نگاه کنید به:Facebook اپل و توییتر بپرسید کارکنان به محل کار از خانه با توجه به کروناویروس در حال حاضر در اینجا خبر بد برای بقیه از امریکا

Biogen سهام افزایش یافته است 3 درصد در 12 ماه گذشته در حالی که S&P 500 SPX -1.70% به دست آورده به 8 درصد.

خوانده شده در حال حاضر:من باید لغو پرواز ؟ خواهد recirculated هوا در هواپیما گسترش coronavirus? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن قبل از سفر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>