میلیاردر لیبرال فعال تام Steyer به پایان می رسد ریاست جمهوری پیشنهاد

تاجر میلیاردر و لیبرال فعال تام Steyer که ریخت و میلیون ها نفر به یک پیشنهاد برای کاخ سفید با وجود در ابتدا گفت او نمی خواهد به دنبال حزب دموکرات را نامزدی در سال 2020 به پایان رسیده ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد.

در حال اجرا مبارزات انتخاباتی محور در ریشه کن کردن شرکت نفوذ بر سیاست آمریکا و مقابله با چالش تغییرات آب و هوا Steyer صرف بیش از $150 میلیون از پول خود را در تبلیغات تلویزیونی به افزایش خود را به رسمیت شناختن نام و دریافت خود را در مقابل رای دهندگان در چهار اولیه رای گیری در ایالت های آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

اما پس از ناامید کننده پس از اتمام در سه نامزدی, مسابقات, که در آن او به پایان رسید و بالاتر از مکان پنجم و با وجود بهبود در کارولینای جنوبی اولیه Steyer گفت که حامیان او در پایان پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری.

“به من گفت: اگر من نمی بینم یک راه برای برنده شدن است که من می خواهم به حالت تعلیق در کمپین” Steyer گفت: حامیان در کارولینای جنوبی در شب شنبه. “و من نمی می توانید ببینید یک مسیر که در آن من می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری. بنابراین من رفتن به ادامه کار در هر یک از این مسائل ؟ بله من هستم زیرا من هرگز متوقف شود.”

در طول نامزدی خود را Steyer همچنین تبلیغ کار او با دو عمده سازمان های سیاسی او تاسیس: NextGen امریکا که با تمرکز بر مشارکت رای دهندگان و NeedtoImpeach یک گروه صرفا متمرکز بر دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و حذف از دفتر.

“اگر شما نگاهی به تاریخچه در دهه گذشته و زمانی که من فکر می کنم وجود دارد چیزی است که واقعا اشتباه در ایالات متحده آمریکا, من سازماندهی در اطراف آن قرار دادم زمان, تلاش, قلب و روح به آن و من به صرف پول در آن” Steyer به خبرنگاران گفت: در طول یک کمپین توقف در کارولینای جنوبی در ماه دسامبر.

Steyer اذعان کرد تمایل خود را برای دیدن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر حتی در خارج از مسابقه و در زمان یک شات در دولت اوباما سناتور.

“هر حزب دموکرات است یک میلیون بار بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاجعه,” او گفت: حامیان شنبه. “و اجازه دهید من به این می گویند: منظورم این است که ما در کارولینای جنوبی; لیندسی گراهام در یک فاجعه است. او را یک فاجعه برای مردم اینجا. البته من در آن کار است.”

در حالی که تلاش های اولیه را کسب او یک نقطه در چندین کمیته ملی حزب دموکرات را سازماندهی بحث Steyer شد در نهایت قادر به تولید به اندازه کافی حمایت در اوایل مسابقات به viably مبارزه برای نامزدی.

در طول مبارزات انتخاباتی Steyer مواجه مداوم سوالات در مورد اینکه آیا یا نه یک میلیاردر باید قادر به صرف بنابراین به شدت در هنگام مبارزات دیگر باید برای اجرای سنتی عملیات به تولید و حمایت مردمی. او در دفاع و موقعیت خود را با این استدلال که آنچه مهم است این است که یک نامزد پیام و این که او صرف زمان کافی در اوایل متحده صحبت با رای دهندگان علاوه بر بزرگ تبلیغات اقدام به خرید.

“این است که انتخابات آن یک سری از انتخابات … و من صرف زمان من در اوایل اولیه متحده نه ملی” Steyer گفت: در طول یک ظاهر در ABC News’ ‘نمایش’ در ماه دسامبر.

پس از گذراندن چند سال در اواخر 1970s و اوایل 1980s در مورگان استنلی و گلدمن ساکس در نیویورک Steyer و سرمایه گذار وارن هلمن تاسیس یک سان فرانسیسکو صندوق های تامینی بعدها به نام Farallon سرمایه که بزرگ شد از مدیریت 15 میلیون دلار در شروع به 20 میلیارد دلار امروز, و جایی که او ساخته شده است ثروت خود را با ساخت در معرض خطر سرمایه گذاری در دارایی های مضطرب.

بازنشسته شد از این شرکت در سال 2012 و توجه خود را تبدیل به محیط زیست و یک میزبان از لیبرال مسائل سیاسی را در خانه اش در ایالت کالیفرنیا است.

Steyer مورد انتقاد قرار گرفته برای ساخت کربن آلاینده سرمایه گذاری در طول زمان خود را در Farallon-و پس از آن برای تعطیل از آنها به اندازه کافی سریع

در یک مصاحبه با ABC “این هفته” رئیس کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل فشرده Steyer در گذشته سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی با وجود دفاع از خود را به عنوان یک مدافع برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

“در کسب و کار ما ما سرمایه گذاری در هر بخشی از اقتصاد از جمله سوخت های فسیلی است. زمانی که من متوجه شدم چه خطر بود … به محیط زیست ما و به مردم آمریکا و مردم سراسر جهان است. من تغییر من واگذار از همه چیزهای که من سمت چپ من کسب و کار من در زمان دادن تعهد به دادن پول من به علت خوب است. و من میخوام که هر آمریکایی به انجام دقیقا آنچه که من” Steyer گفت.

Steyer نیز گفت که او “عمیقا تاسف[s]” یک 34 میلیون دلار سرمایه گذاری در سال 2005 به سود زندانهای شرکت به نام اصلاحات Corp. آمریکا اجرا می شود که مهاجر مراکز بازداشت در مرز ایالات متحده و مکزیک که تحت انتقاد شدید دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است.

یک منبع ثابت از علاقه سراسر Steyer را 2020 ریاست جمهوری پیشنهاد شد این واقعیت است که او در همان شطرنجی کراوات در طول مبارزات انتخاباتی حوادث و بحث ظاهر چیزی که جلب توجه شرکت میزبان از ‘نمایش’ زمانی که او بازدید کرده نشان می دهد در ماه دسامبر.

“خوب اول از همه من باید پوشیده قرمز شطرنجی کراوات برای 20 سال است و مردم باید به من توضیح داد برای 20 سال است که من هیچ طعم و من می خواستم برای رفتن همراه با آن” Steyer شوخی در آن زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>