لایحه را به کسب و کارهای کوچک دو بار به عنوان زمان زیادی را صرف PPP بودجه

یک گروه دو حزبی از سناتورهای معرفی یک اندازه گیری در روز پنج شنبه که دو شماره از هفته صاحبان کسب و کار کوچک باید خود را صرف فدرال حمایت وام از چک برنامه حفاظت از یک تغییر مهم طراحی شده برای کمک به وام گیرندگان که هنوز رتبهدهی نشده است قادر به بازگشایی کسب و کار خود و یا به آرامی در حال بازگشایی با بیماری همه گیر کوروناویروس کاهش محدودیت.

تحت قانون کنونی PPP وام گیرندگان باید هشت هفته از زمان صندوق های زمین در حساب های بانکی خود را به صرف 75% در حقوق و دستمزد و 25 درصد در هزینه های سربار مانند اجاره و آب و برق, اما بسیاری از صاحبان کسب و کار شده اند قادر به استخدام به کارکنان برای تعدادی از دلایل — از اقامت در خانه سفارشات هنوز هم در محل به نرخ بیکاری بالا در چک.

این قانون — نوشته شده توسط سنا کسب و کار کوچک رئیس کمیته مارکو روبیو R-Fla., خود پنل همتای بن کاردین D-Md., همراه با سنسور. سوزان کالینز R-مین و جین شاهین D-N. H. — می پردازم دوره به 16 هفته و حرکت مهلت درخواست برای PPP وام از 30 ژوئن تا دسامبر. 31.

“PPP است که تنها مهم ترین محرک برنامه حفاظت از خیابان اصلی امریکا از ویرانی اقتصادی از اقدامات انجام شده برای کنترل گسترش COVID-19. این لایحه که ما معرفی امروز تقویت PPP به منعکس کننده تحول طبیعت از این بیماری همه گیر” کالینز گفت: در یک طبقه سخنرانی.

“ما در حال شنیدن البته در حال حاضر از بسیاری از کسب و کارهای کوچک که PPP وام اما می گویند به ما که آنها نمی تواند صرف تمام پول در حقوق و دستمزد — 75 ٪ از پول در حقوق و دستمزد — در عرض هشت هفته” روبیو گفت: در یک ویدئو آنلاین پیام. “آنها نیاز به 12 هفته یا هفته 16 زیرا آنها فقط شروع به بازگشایی در حال حاضر به دلیل وجود قوانین مختلف در مکان های مختلف.”

پیلار Guzman صاحب نیمه ماه Empanadas یک غیر متعارف “گرفتن و” کسب و کار با 13 مکان های اطراف میامی از جمله در فرودگاه, دانشگاه میامی و مرکز کنوانسیون. همه از مکان های توقیف شده اند از اواسط ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه, با شهر فقط وارد فاز یکی از بازگشایی این آخر هفته.

Guzman نمی دانم زمانی که او را دوباره باز می شود و یا در بخار کامل به خصوص به عنوان کسب و کار خود را تا حد زیادی بستگی به گردشگری است که در یک رکورد کم و با مرکز کنوانسیون در حال حاضر در حال استفاده می شود به عنوان یک COVID-19 بیمارستان.

“در حال حاضر همه چیز بسته است به جز من ، فرودگاه است که یک روح شهر” Guzman گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “برای کسب و کار من و من فکر می کنم برای اکثر کسب و کار به خصوص صنعت من من بسته در حال حاضر. من به برخی از کار. من خواهد بود در افتتاح فرودگاه امیدوارم در ماه ژوئن. من باز خواهد شد که دانشگاه محل امیدوارم در ماه اوت, و اما چه کسی می داند در مورد آن است. آنها در حال انجام بسیاری از کلاس های آنلاین. اگر کنگره گسترش [وام] پس از آن ما قادر خواهد بود برای استفاده بیشتر از این پول است.”

Guzman کاربردی برای PPP وام در اولین روز این برنامه آغاز شده و دریافت بودجه از آمریکا در قرن, بانک در حدود 14 روز است. او گفت: فدرال تاسیسات به او کمک کرد تا نگه داشتن حقوق و مزایای کارمندان پرداخت می شود, هر چند او مجبور شد به او اجازه ساعتی کارگران بروید.

“گسترش PPP وام دوره بسیار بحرانی” گفت: ربکا شیعه, مدیر اجرایی کسب و کار آمریکا مهاجرت ائتلاف است که کمک به صاحبان کسب و کار کوچک PPP وام. “16 به 24 هفته پسوند است که یک معامله بزرگ برای کسب و کارهای کوچک است که ممکن است در غیر این صورت قادر به گزاف گویی قبل از موجود هشت هفته آمرزش دوره است.”

دریافت کنندگان PPP وام باید به دولت فدرال ببخش وام خود را در پایان دوره وام و به منظور برای این اتفاق آنها باید برای دیدار با الزامات مورد نیاز برای چگونه پول صرف شده است. بسیاری در صنعت رستوران و مهمان نوازی بوده است شفاعت با کنگره اجازه می دهد بیشتر به صرف هزینه های عملیاتی برخی حتی درخواست برای بیشتر نجات اما معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به عنوان نمایندگان مجلس باید به طور فزاینده ای عقب نشینی به خود حزبی گوشه.

هر دو حزب در مجلس سنا لایحه معرفی پنج شنبه نیز اجازه می دهد تا صاحبان کسب و کار به استفاده از صندوق های وام برای خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان و به پرداخت هزینه برای ویروس کاهش اقدامات خود را مطابق با دستورالعمل های بهداشتی مانند عطسه نگهبانان سیستم تهویه ارتقاء و حتی فضای پاسیو. این می تواند در نظر گرفته شود مجاز هزینه های سربار به دنبال وام به وام ببخشند.

رهبران مجلس سنا امیدوار بود به تصویب این لایحه سهشنبه, اما آنها قادر به رسیدن توافق همه 100 کاربران زمانی که آنها در استخدام رویه ابزار سعی کنید برای روشن شدن این قانون بدون تماس رول رای دادن. معلوم بود چه اعتراض بود و نه از آنها آمد اما پس از این مجلسی است که در حال حاضر در یک هفته تعطیلی به افتخار روز یادبود هیچ اقدام سریع است که انتظار می رود با توجه به دستیاران سنا.

هنوز روشن است اندازه گیری گسترده حمایت هر دو حزب و خانه آماده است برای تصویب یک اندازه گیری هفته آینده به گسترش وام دوره به 24 هفته. آن خواهد بود تا به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را که اندازه گیری تا.

در اوایل این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-شاید ناخواسته — ابراز پشتیبانی از فرمت که خانه است و انتظار می رود به تصویب و حتی پیشنهاد یک مدت طولانی.

در کاخ سفید به رویداد با صاحبان رستوران, Marvin Irby موقت مدیر عامل شرکت ملی رستوران لابی رئیس جمهور برای تمدید دوره وام.

“آقای رئیس جمهور حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه خواهد بود یک موهبت الهی اگر ما می تواند یک تغییر دهید. اگر ما می تواند تمدید زمان … که ما باید به صرف درآمد حاصل. در بیش از حد بسیاری از جوامع امروز دوره هشت هفته است که به سادگی به اندازه کافی زمان” Irby گفت.

“تا چه حد ؟ چقدر زمان شما می خواهید?” رئیس جمهور پرسید ظاهرا به مذاکره به صورت زنده از تلویزیون.

“بیست و چهار هفته است؟” Irby پیشنهاد شده است.

“چگونه در مورد 30 هفته؟” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس خواسته و حتی انداخت از این ایده از 75 سال. او در نهایت حل و فصل در 24 هفته پس از چندین مدیران نشان داد که کافی خواهد بود.

کسب و کار کوچک برنامه نجات ایجاد شده توسط $2 تریلیون مراقبت تصویب قانون در اوایل این سال و آنقدر محبوب است که کنگره تا به حال به دوباره پر کردن $350 میلیارد برنامه با یکی دیگر از $310 میلیارد بعد از برنامه زد خشک فقط در دو هفته.

پس از راه اندازی آن در مارس 3, این برنامه ارائه شده بخشایش وام با مجموع بیش از $512 میلیارد به حدود 4.4 میلیون کوچک کارفرمایان در سراسر کشور با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک است که اداره برنامه است. حجم وام به طور متوسط کاهش یافته است از دور اولیه از PPP زمانی که شرکت های بزرگ مانند رستوران استیک روت کریس و لس آنجلس لیکرز قادر به تامین منابع مالی با استفاده از یک راه گریز در قانون. بسیاری از کسانی که شرکت کرده اند پس از بازگشت وام. از آن پس وزارت خزانه داری را در پایین ترک خورده واجد شرایط بودن و اعلام کرد هر کسب و کار است که دریافت وام بیش از 2 میلیون دلار خواهد بود حسابرسی است.

این برنامه هنوز حدود 100 میلیارد دلار در سمت چپ و دو صنعت بانکداری منابع گفت: ABC اخبار که به دلیل احتمال وجود دارد ترس است که پول نمی تواند صرف به عنوان قانون در نظر گرفته شده — به نگه داشتن قبل از همه گیر سطح حقوق و دستمزد — خروج از وام گیرنده با وام آنها نمی تواند بازپرداخت.

“گسترش دوره هشت هفته برای کسب و کارهای کوچک خود را به استفاده از PPP بودجه خواهد بود مفید به عنوان coronavirus بحران تکامل یافته است به طور قابل توجهی پس از اولین اقدامات امداد تصویب شد” گفت: Dan برگر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از انجمن ملی فدرال-بیمه های اعتباری. “هر کسب و کار کوچک خود را به نیازهای منحصر به فرد و ارائه انعطاف پذیری بیشتری به استفاده از بودجه بیش از یک دوره طولانی تر از زمان به آنها کمک خواهد کرد و کارکنان خود را از بحران به بهبود است که بسیار سریعتر.”

برای Guzman, برنامه شده است یک نجات دهنده زندگانی اما او وام دوره منتهی به صرف هفته پس او می گوید: او نیاز به کنگره به عمل در حال حاضر.

“من فکر می کنم آن را بزرگ برنامه” Guzman گفت. “من در اصل از مکزیک است. من در اینجا از 20 سال است. این اتفاق در مکزیک است. من خیلی خوش شانس هستم اما ما باید هوشمند در مورد استفاده از این پول در بهترین راه ممکن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>