بایدن را veep جستجو وارد فاز جدیدی به عنوان کمیته انتخاب مراحل فعالیت

بالا مشخصات نژاد در حاشیه 2020 ریاست جمهوری مسابقه – برای تبدیل شدن به presumptive نامزد جو بایدن همسر در حال اجرا است – شارژ پیش رو با بررسی صلاحیت کمیته آغاز به سطح شیب دار تا کار خود را به بررسی این گروه از زنان که به طور بالقوه می تواند پیوستن به او در بلیط.

منابع آشنا با این کمپین گفت: ABC اخبار که حداقل یک استراتژی تماس گرفته برای چه بایدن می گوید که جامع فرایند است که آینه خود را بررسی 12 سال پیش برای همان موقعیت.

خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn بالا بایدن متحد گفت: ABC اخبار است که او با اعتماد به نفس تیم presumptive نامزد شده است در محل قرار داده و به دامپزشک بالقوه میدارد او را خدمت می کنند هست.

“من فکر می کنم که معاون رئیس جمهور سابق و معاون رئیس جمهور اگر شما لطفا به قرار دادن با هم یک کمیته co-صندلی همه که من می دانم” Clyburn گفت. “آنها در حال رفتن در مورد کسب و کار از انجام بررسی صلاحیت و رای گیری که نیاز به با هم نوع بلیط برنده است که ما نیاز داریم.”

ABC اخبار رسیده به حدود ده زنان این باورند و یا تایید می شود در لیست مورد وضعیت بررسی روند اما بسیاری از آنها رسمی کاهش به ارائه هر گونه اطلاعات.

به عنوان معاون سابق رئیس جمهور را بررسی کمیته برگزار, عمومی نظرات از حداقل یکی از زنان همراه با دیگر مماس حرکت سیگنال یک مرحله جدید برای جستجو – یکی که انتظار می رود به باد افشان زمینه به چند رقیب بالا تا اواسط تابستان است.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer بیشتر آشکارا درگیر شدن در سوال در مورد روند گفت: او را به حال غیر رسمی, “باز کردن” گفتگو با بایدن انتخاباتی.

پس از شروع coronavirus بحران Whitmer انجام داده است متعدد کابل و شبکه مصاحبه بیش از دولت پاسخ که او را در یک فضای منحصر به فرد به عنوان یکی از قابل رویت ترین رهبران دموکرات در خطوط مقدم و نامزد احتمالی برای کشور رتبه دوم را ، تقریبا همه آنها شده اند bookended با تلاش برای به دست آوردن میشیگان اجرایی به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد تحت نظر گرفتن بایدن شماره دو – یک سوال او اغلب منحرف.

صبح روز سه شنبه اول-ترم فرماندار در نهایت فاش جدید, جزئیات, گفتن “امروز نشان می دهد” او تا به حال یک “باز کردن گفتگو” با “برخی از مردمی” وقتی پرسیده شد که در مورد پروسه بررسی.

“این فقط یک باز گفتگو و این چیزی است که من تماس بگیرید و حرفه ای رسمی بررسی صلاحیت” او گفت:. “من یک کمی از زمان به ماندن متصل به کمپین اما مهم ترین چیزی که من باید انجام دهید در حال حاضر بود که فرماندار دولت خانه من.”

در حالی که نظرات عمومی از Whitmer آشکار نیست زیاد در مورد جزئیات پروسه بررسی آنها usher در سوالات بیشتر در مورد که بایدن مبارزات فعالانه به صحبت کردن و چه کسانی نیستند.

ممکن است یکی دیگر از معاون ریاست جمهوری نامزد ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth “به طور منظم ارتباط” با تیم خود را یک سخنگو گفت: ABC News. اما سخنگوی نمی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد اینکه آیا او فرستاده شده بررسی صلاحیت مواد به مبارزات انتخاباتی.

Duckworth یک تایلندی آمریکا و مبارزه با کهنه کار جنگ عراق است که از دست هر دو از پاهای او در سال 2004 پس از هلیکوپتر Black Hawk او خلبانی زده بود توسط یک rocket-propelled grenade بود اوایل حامی بایدن.

ایلینوی سناتور که منصوب به کاخ سفید را باز امریکا دوباره نیروی کار در ماه گذشته به طور علنی به انتقاد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که ارائه یک full-بویژه تعهد به گرفتن بایدن انتخاب شد.

“تمرکز من روی گرفتن جو بایدن انتخاب گفت:” ABC “نمایش” در هفته گذشته. “من نا امید با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شکست رژیم-از یک دولت در کاخ سفید, بنابراین من می خواهم انجام هر کاری که من باید انجام دهید برای کمک به جو بایدن انتخاب کنید به طوری که ما در نهایت می تواند به نوبه خود گوشه ای در این کشور و به عقب بر گردیم در مسیر که در آن ما نیاز به.”

اواخر هفته گذشته او همکار سناتور از ایالت ایلینوی, دیک دوربین اشاره کرد در مراحل بعدی برای Duckworth, گفتن, شیکاگو تریبون “من حمایت Tammy Duckworth. او دیدنی یک همکار و من امیدوارم که او کرایه خوبی در این مصاحبه که من فکر می کنم در حال رفتن به محل به زودی.”

به عنوان حدس و گمان تشدید بیش بایدن نهایی انتخاب مبارزات انتخاباتی خود استخدام یک متحد نزدیک کالیفرنیا سن. کامالا هریس. جولی رودریگز که می پیوندد معاون رئیس جمهور سابق به تازگی در حال رشد تیم برای کمک به توسعه لاتین, خدمت به عنوان هریس’ شرکت ملی مدیر سیاسی. او همچنین نوه برجسته کار رهبر و فعال César Chávez.

بایدن را کوتاه شده است تولیدات خود را مکرر و بی پرده نظرات عمومی و در حال حاضر موضوع به لابی از برجسته حامیان سابق معاون رئیس جمهور.

اما Clyburn, که گفت که او توسط غیر معمول سطح عمومی مانورهای رندانه به بایدن را در حال اجرا همسر گفت: حساب دیفرانسیل و انتگرال پشت انتخاب کنید برای رفتن فراتر از مسابقه.

“من فکر می کنم که آنچه که یک اشتباه است که احساس می کنید که یک فرد از رنگ است که لازم است برای آبکاری سیاه رای دهندگان” Clyburn گفت. “شما رو به آنچه در نگاه نامزد پیشنهاد.”

“پس فقط برداشت یک فرد از رنگ آن را قطع نمی…شما رو به انتخاب فرد است که نه فقط اعتبار در جامعه آمریکا بلکه است – چه کلمه او تماس – simpatico با او,” او گفت:.

در میان کسانی که در نظر گرفته می شود در مشاجره در حال سابق بالا 2020 رقیب مانند سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا ctq از ایالت مینه سوتا و الیزابت وارن از ماساچوست با مشخصات بالا فرمانداران ایالت خود را از طریق مداوم COVID-19 بحران مانند Whitmer و جدید مکزیک میشل Lujan گریشام به برجسته دیگر زن آفریقایی آمریکایی رهبران مانند سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز, فلوریدا در کنگره وال Demings و آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین.

در اوایل این ماه در طول یک مجازی جمع آوری کمک بیش از زوم بایدن برشمرد ایده آل معیارهای خود را بالقوه همسر در حال اجرا و روند او یک بار از طریق رفت و با آن نامزد دموکرات باراک اوباما در سال 2008.

او گفت: “اولین و مهم ترین ویژگی” او است که به دنبال این است که آمادگی برای گام به نقش رئیس جمهور اگر هر چیزی اتفاق می افتد به او را.

بایدن همچنین افزود که پس از به دنبال مشاوره از رئیس جمهور سابق باراک اوباما در انتخاب خود او از او خواست به دنبال یک شریک است که “simpatico” و “موافق استراتژیک” با او.

“من می خواهم به مطمئن شوید که شخص من انتخاب روشن است ظرفیت در مناطقی که در من نیست که من به عنوان واجد شرایط که من نمی باید به اندازه ظرفیت و در واقع آماده به رئیس جمهور در یک روز. و این روند در جریان است و من نمی توانم به شما بگویم که آن ها شده تنگ کردن در همه ما فقط آغاز می شود.”

بایدن گفت: اهدا کنندگان که معاون ریاست جمهوری و کمیته انتخاب در پشت جستجو “در این فرایند به طور کامل بررسی گروهی از زنان که همه آنها را قادر به در نظر من از رئیس جمهور می شود. و وجود دارد در مورد یک دوجین از آنها را. ما در حال نگه داشتن نام آرام است.”

هر دو Whitmer و Klobuchar اند به نظر می رسد در بایدن را, پادکست “اینجا ایران” است که ارائه یک پرده نگاه خود را در رابطه با دو زن و یک پیش نمایش از یک کارگر ممکن است از همکاری بین آنها را.

تعدادی از زنان تصور می شود در کوتاه خواسته شده است در مورد پتانسیل در خدمت به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر بیشتر گفت: آنها افتخار خواهد بود به خدمت در نقش اما کاهش به بحث و گمانه زنی ها بیشتر است.

اما سه را قابل توجه تر بوده است در آینده با علاقه خود را در نقش.

مشاور پیشین شورای امنیت ملی سازمان ملل متحد و سفیر سوزان رایس در مصاحبه ای گفت: در PBS اخبار هفته گذشته که او را “قطعا بله گفتن” اگر خواسته برای پیوستن به بایدن در بلیط.

آبرامز, صرف چند هفته گذشته به طور فعال در آزمون برای, نقش, گفتن, Elle Magazine “من عالی خواهد بود در حال اجرا همسر.”

وارن که وقتی پرسید که آیا او را به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر گفت: “بله” بدون تردید اخیرا به نظر می رسد برای تغییر او و بلاغت در امضای موضوع مراقبت های بهداشتی. در یک رویداد مجازی با دانشگاه شیکاگو موسسه سیاست در اوایل این هفته وارن مهربان به نظر می رسید نسبت به تقویت قانون مراقبت مقرون به صرفه در حالی که هنوز بیان یک اولویت برای کشور به حرکت به یک پرداخت کننده تک سیستم مراقبت های بهداشتی.

“من استدلال برای مدیکر برای همه است. من فکر می کنم در نهایت گرفتن ما را به یک پرداخت کننده تک, من فکر می کنم آن چیزی است که حس می کند,” او گفت:. “اما سوال این است که چگونه می خواهیم برای رسیدن به آنجا در راه است که به ارمغان می آورد مردم و مردم احساس راحتی با آن ؟ من فکر می کنم در حال حاضر مردم می خواهید برای دیدن پیشرفت های ما در سیستم مراقبت های بهداشتی. و این بدان معناست که تقویت قانون مراقبت مقرون به صرفه, ما باید در انجام آن به هر حال.”

رسمی شروع به کمپین پروسه بررسی مشخص شد با اعلام تیم مسئول بررسی صلاحیت این گروه متنوع از زن چشم انداز که شامل چهار شرکت-صندلی: سابق ایالت کانکتیکات کریس داد; دلاور کنگره لیزا بلانت روچستر; شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti; و سینتیا C. هوگان سابق کاخ سفید و سنا مشاور به بایدن.

“وجود خواهد داشت چک های پس زمینه انجام می شود…قابل توجه چک های پس زمینه مانند آنها با من,” او گفت:. “همه چیز از امور مالی به هر چیزی در رکورد من از دبیرستان و کالج سوابق تمام راه را از طریق به اگر من تا به حال درگیر شد و در هر مشکل و یا هر چیزی در همه.”

“آن را عمیق بررسی زمینه. در آن طول می کشد جایی بین پنج هفته و هشت هفته آن را انجام داده” بایدن افزود: قبل از لیست “تنگ کردن.”

بایدن در مصاحبه های اخیر گفت که او معتقد است که آن را تا ماه جولای برای محدود کردن لیست کوتاه.

“حدس من این است که جاوا را تا زمانی که در ماه جولای به آن محدود کردن و چک های پس زمینه فقط به کسی که یکی دو سه نفر هستند که ممکن است در شکار” بایدن گفت: اواخر شب میزبان James Corden در ماه گذشته.

ABC News’ آلیسا Wiersema, Quinn Scanlan و مگ کانینگهام کمک گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>