بایدن برای اظهاراتی در مورد جانبازان به ترامپ اشک می ریزد

جو بایدن قرار است برای اولین بار پس از نامزد ریاست جمهوری حزب عملا با دموکرات های سنا دیدار کند

به به اشتراک گذاری به

واشنگتن — آخرین در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2020 (همه زمان محلی):

ساعت 4: 35 بعد از ظهر

جو بایدن قرار است برای اولین بار پس از نامزد شدن ریاست جمهوری این حزب عملاً با دموکرات های سنا دیدار کند.

این به گفته یکی از دستیاران دموکرات است که به شرط ناشناس ماندن با خبرگزاری آسوشیتدپرس صحبت کرد تا در مورد جلسه خصوصی روز پنجشنبه بحث کند.

بایدن پیش از رفتن به کاخ سفید به مدت ۳۶ سال نماینده دلاویر در سنا بود تا به عنوان معاون رئیس جمهور باراک اوباما خدمت کند. او کالیفرنیا سن کامالا هریس را به عنوان نامزد معاون ریاست جمهوری اش شنود کرد.

بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور گهگاه به کاپیتول سفر می کرد تا برای جلسات سیاست هفتگی خود به همکارانش بپیوندد. او در جريان جلسه خصوصی روز پنجشنبه به فراخوان قفقاز دموکرات ها برای بحث در باره اولويت های پيش از انتخابات ماه نوامبر ملحق خواهد شد.

— توسط لیزا Mascaro

———

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آنچه اتفاق می افتد در مسابقه ریاست جمهوری:

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه برای مراسم کاخ سفید در واشنگتن بود که اسرائیل را در حال امضای پیمان با دو کشور عربی خلیج فارس جشن می گرفت. او همچنین قرار است سه شنبه شب در یک رویداد تالار شهر ای بی سی در فیلادلفیا شرکت کند. در همين حال جو بايدن، چلنجر دمکرات او، روز سه شنبه برای يک ميز گرد با کهنه سربازان در تمپا و يک رويداد ماه لگد زدن ماه ميراث هيسپانيک در کسيمه در ايالت ميدان جنگ فلوريدا به سر می برد.

ادامه مطلب:

— ترامپ: پیمان های اسرائیل با 2 کشور عربی سیگنال ‘جدید’ خاورمیانه

— بایدن به دنبال پشم لاتین ها در سفر اول به فلوریدا به عنوان نامزد

— ترامپ را به سوالات در سالن شهر تلویزیون به عنوان بحث گرم کردن

— ترامپ برجسته سیاست خارجی برنده به عنوان او دادگاه رای دهندگان

———

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

ساعت 2: 40 بعد از ظهر

جو بایدن به خاطر اظهارات گزارش شده اش که از سربازان سقوط کرده به عنوان «مکنده» اشاره می کند، به رئیس جمهور دونالد ترامپ پاره می شود.

بایدن در تمپا، فلوریدا میز گرد برگزار کرد که در اولین دیدار خود به ایالت میدان جنگ از زمان نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات بر جانبازان متمرکز بود.

بایدن می گوید ترامپ «به نظر نمی رسد بتواند ایده خدمت از خودگذشتگی را تصور کند» با اشاره به نظرات گزارش شده ترامپ که سربازان سقوط کرده جنگ جهانی اول را «مکنده» و «بازنده» می نامند. ترامپ این نظرات را تکذیب کرده است، اما بسیاری به طور مستقل توسط خبرگزاری آسوشیتدپرس تأیید شدند.

بایدن در ادامه تعهدات خود را نسبت به سربازان و تجربه خودش در حمایت از اعضای خدمات و خانواده های آنها به عنوان معاون رئیس جمهور تشریح کرد. او در مورد خدمت پسر مرحومش بیو در گارد ملی ارتش دلاور صحبت کرد و اعلام کرد که «او مکنده نیست».

بایدن می گوید سربازان «سزاوار یک فرمانده کل قوا هستند که به فداکاری آن ها احترام می گذارد» و «هرگز به ارزش هایی که دفاع می کنند خیانت ن خواهند کرد.»

———

ساعت 1: 40 بعد از ظهر

مدیر کمپین جو بایدن در حال دفاع از برنامه سفر خود و تاکتیک های توسعه رای دهندگان به عنوان کمپین های معاون سابق رئیس جمهور در فلوریدا است.

جن اومالی دیلون روز سه شنبه در مصاحبه ای با پولیتیکو می گوید: «من از خیس شدن تخت استقبال می کنم» با اشاره به نگرانی حتی برخی از هواداران بایدن. اون مي گوید که به مردم نشان می دهد “بفهمند چه چیزی در خطر است.”

اما او اصرار داشت که کمپین و زیرساخت های حزب دموکرات در حال رسیدن به رای دهندگان در ایالت های میدان جنگ، از جمله فلوریدا، حتی بدون ضربه زدن به درها یا برگزاری رویدادهای بزرگ در فرد است. علاوه بر این، او این سوال را به رئیس جمهور دونالد ترامپ و پرت شدن باز خود را از دستورالعمل های بهداشت عمومی در طول همه گیر تبدیل شده است.

او در مورد تجمع سرپوشیده ترامپ در آریزونا که ماسک ها کم رنگ بودند و دوری اجتماعی مشاهده نشد، گفت: «من از دیدن تصاویر از دیشب وحشت زده شدم. “مردم به خاطر این نوع اتفاقات خواهند مرد و این از رئیس جمهور آمریکا ست.”

او می گوید اقدامات ترامپ پیرامون همه گیر کروناویروس «نشان از عدم رهبری او» است و او می گوید این کمپین بر روی آن متمرکز خواهد ماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول