بایدن نوردد battlegrounds به عنوان دموکرات اجمالی پایان مسابقه اولیه: تجزیه و تحلیل

مقدماتی حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی است که تنها نزدیک شدن به نقطه میانی آن در شرایط موجود داشت. اما پایان هرگز نگاه نزدیک تر است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دنبال یک فرمانده عملکرد فوق العاده در سه شنبه شاید حتی بیشتر چشمگیر شب در سراسر شش متحده است.

در ضرب و شتم بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., سر به سر از جمله در بحرانی میشیگان بایدن در حال حاضر بالشتک یک نماینده لبه است که تنها مشکل تر برای ساندرز برای غلبه بر. با مطلوب سری متحده تا هفته آینده در زمان حاضر در سراسر کشور دموکرات ها به نظر می رسد نزدیک تر از همیشه به بسته بندی خود را نامزد روند.

شاید از همه مهمتر به عنوان دموکرات نگاه به نژاد علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن در حال حاضر نشان دادن یک ائتلاف گسترده ای است که برنده مقدماتی در ایالت دموکرات ها نیاز به تلنگر در ماه نوامبر.

این برنده تغذیه نیروهای قدرتمند در داخل حزب دموکرات خواستار سریع نتیجه گیری از نامزدی فصل است. آنها را ترک بایدن به خوبی موقعیت استدلال می کنند که نه تنها او باید این پرچمدار در برابر تهمت, اما او در حال حاضر تقریبا وجود دارد.

“برنده شدن به معنی متحد امریکا نیست, کاشت بیشتر بدست آورد و خشم” بایدن گفت: در یک نسبتا اندک رویداد در فیلادلفیا. “این به معنی داشتن یک رئیس جمهور است که نه تنها می داند که چگونه به مبارزه با, اما می داند که چگونه به زخم التیام یابد.”

بایدن تشکر ساندرز و هواداران خود را برای “خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق” و دعوت آنها به پیوستن به مبارزات انتخاباتی خود را.

“ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و با هم خواهیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

ساندرز در ورمونت به عنوان بازده آمد در یکشنبه داشتن لغو یک برنامه ریزی تجمع در اوهایو به دلیل نگرانی در مورد رمان coronavirus. بایدن نیز کنار گذاشته عمده رویداد در اوهایو به دلایل مشابه.

ساندرز تصمیم به صحبت می کنند در تمام شب. روشن نیست که اگر او قادر خواهد بود به بازگشت به مبارزات انتخاباتی خود را با امضای تظاهرات که در ادامه به انجام هر کاری سازماندهی شده توسط بایدن مبارزات انتخاباتی.

ساندرز و حامیان او به دنبال به جلو به بازی یکشنبه شب بحث — برای اولین بار در یک رقابت پس از 10 چند نامزد امور این چرخه. ساعت قبل از انتخابات بسته سهشنبه, کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد که وجود خواهد داشت هیچ مخاطبان زندگی می کنند که برای بحث در آریزونا “از فراوانی از احتیاط” در اطراف بهداشت عمومی.

سه شنبه شب اولین آزمون چه دو طرفه نژاد به نظر می رسد در یک میدان است که یک بار تا به حال بیش از دو دوجین نامزد. بایدن گذشت که تست را به راحتی و قابل توجه خود را خط مداوم از طریق جنوب تحتانی و فوقانی میانه و در حال حاضر غرب است.

بایدن cruised در میسوری سابق میدان نبرد که قرمز شد و بود که سومین شماره از نمایندگان در خطر شنبه. هیلاری کلینتون برنده دولت به سختی از 1500 رای از بیش از 620,000 بازیگران در سال 2016 اولیه. بایدن به راحتی از انجام او — trouncing ساندرز در سراسر روستایی در حومه شهر و مناطق شهری و حمل هر دو خود توصیف لیبرال و میانه رو با توجه به نظرسنجی های خروج.

بایدن همچنین برنده بزرگ در می سی سی پی به عنوان انتظار می رود. او انجام black رای دهندگان — که نشان دهنده دو سوم از مقدماتی حزب دموکرات رای دهندگان — توسط عظیم 70 امتیاز دارد و با توجه به نظرسنجی های خروج.

هیچ پیروزی در مقایسه با آنچه بایدن انجام شده در میشیگان ، دولت شاید ساندرز’ امضای اولیه پیروزی 2016 — تعجب درست است که شما به ارمغان می آورد بقیه عمر خود را طولانی مبارزه با کلینتون و سپس به مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز در حتی بزرگتر شوکه.

بایدن دقت برنده سفید, غیر کالج تحصیل رای دهندگان — یک بخش کلیدی از ساندرز’ ائتلاف در سال 2016 با توجه به خروج نظرسنجی از رأی دهندگان میشیگان که رای فرد در روز سه شنبه. در سراسر 12 Michigan شهرستان که با حمایت باراک اوباما برای رئیس جمهور و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 بایدن بود در مسیر به ضرب و شتم ساندرز در نه آنها.

بایدن به استفاده از این نژاد سر-چرخش تحکیم. یک میدان که بود در هفت نامزد اصلی کمتر از دو هفته در حال حاضر تنها دو شمارش نیست تشکر. Tulsi Gabbard D-هاوایی است واقع بینانه ریاضی مسیر به نامزدی و نبود یک عامل در هر یک از روز سه شنبه مسابقات.

معاون سابق رئیس جمهور متصلب است تا با مشخصات بالا تاییدیه میان بیشتر ایجاد فکر دموکرات. اتفاقی است که در یک لحظه از ملی, نگرانی در مورد یک بحران بهداشتی که به نظر می رسد به استفاده از این معاون رئیس جمهور سابق.

با ترس از coronavirus رشد بایدن به عنوان نامزد بهتر برای رسیدگی به بحران عمده توسط 34-نقطه لبه در میسوری و نزدیک به 20 امتیاز در میان روز انتخابات رای دهندگان در میشیگان با توجه به نظرسنجی های خروج. همان کسانی که رای دهندگان در میشیگان دیدم بایدن به عنوان نامزد بهتر به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن یک 55-32 حاشیه.

سه قوی انتخابات شب نیست پاک کردن نگرانی در مورد یک نامزد. آن را به سختی یک ماه پیش که بایدن قلم در نیوهمپشایر اولیه و زخم تا پایان پنجم در اول-در-این-ملت اولیه دولت است. آن بوده است که کمتر از دو هفته پس از او گل اول خود را با پیروزی در کارولینای جنوبی است.

حتی در روز سه شنبه یک testy ارز مربوط بایدن و خودرو کارگر در میشیگان رفت و ویروسی. که کلیپ شد مشتاقانه میفروخت با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان شواهدی وجود دارد که بایدن از دست دادن خود را گرفتن.

هنوز برای تعداد فزاینده ای از رای دهندگان دموکرات آن را به نظر می رسد که نژاد رفته است, به اندازه کافی بلند. در یک زمان از نگرانی های جدی و به یاد ماندنی سهام آنها به راحتی پیدا در بایدن — که در حال حاضر راحت تر از همیشه بالای حزب دموکرات است.

حرکت بعدی متعلق به Sanders. حزب — در این لحظه و به احتمال بسیار زیاد برای این چرخه انتخابات – متعلق به بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>