بایدن در نظر به سیاه و سفید میزبان رادیو: “من نباید داشته است از جمله یک مرد عاقل’

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن آمده است در زیر آتش برای نظرات او در مصاحبه با “باشگاه صبحانه” برنامه ای رادیویی که در آن او پکتیا میباشد که اگر آمریکایی آفریقایی رای دهندگان حمایت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر او در ماه نوامبر آنها نیست “سیاه”.

“من به شما بگویم اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما ain’t سیاه” بایدن گفت: رادیو شخصیت Charlamagne tha خدا که میزبان این برنامه است که به خصوص محبوب در میان سیاه millennials رای گیری بلوک معاون سابق رئیس جمهور امیدوار است برای خواستگاری.

“این اصلا ربطی به تهمت آن را به انجام با این واقعیت — من می خواهم چیزی برای جامعه من,” Charlamagne پاسخ داد.

“نگاهی به رکورد من! من تمدید قانون حق رای 25 سال من یک رکورد است که به هیچ یک دوم است. NAACP تایید شده است و من هر بار که من اجرا کردم. منظور من بیا یک نگاهی به سابقه” بایدن اخراج بازگشت.

بعد جمعه بایدن پیوست یک تماس با ملی, سیاه, اتاق بازرگانی و اذعان کرد که او “بسیار بیش از حد cavalier” در اظهارات خود گفت: “او را سیاه و سفید رای داده شود.

“من می دانم که نظرات آمده اند مثل من مصرف آفریقایی-آمریکایی رای اعطا شده است. اما هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت” بایدن ” در تماس است.

“من نباید چنین بوده است عاقلانه مرد” بایدن افزود: “من را ندارد [سیاه و سفید رای] مسلم در همه. و هیچ کس باید به رای دادن برای هر حزب خود را بر اساس نژاد و دین خود را خود را در پس زمینه. وجود دارد آفریقایی-آمریکایی است که فکر می کنم که تهمت بود ارزش رای دادن به. من فکر نمی کنم من آماده برای قرار دادن رکورد من در برابر او. که خط پایین و این واقعا مایه تاسف است که نباید شده اند تا اسب سوار می شود.”

بایدن همچنین ارائه قوی انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت در مسابقه.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن…این همان است که به نام آفریقا — شما می دانید — s-سوراخ کشورهای, در حالی که همچنین ادعا وجود دارد خوب مردم در هر دو طرف در شارلوتزویل به عنوان کسانی که نژادپرستان آمد از زمینه های حمل مشعل. او را به دروغ در مورد رئیس جمهور اوباما گواهی تولد می شود.”

بایدن همواره انتقاد نسبت ناروا را در شعارهای نژاد غالبا شارژ در سخنرانی در مبارزات انتخاباتی است که رئیس جمهور این است که “دامن زدن به شعله های آتش” سفید برتری و نفرت در آمریکا است. این presumptive دموکرات نامزد شده غم انگیز 2017 حوادث در Charlottesville, Virginia, هنگامی که یک زن کشته شد اعتراض تجمع حضور داشتند با supremacists یک محور مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان به خوبی به عنوان برگ برنده این دیدگاه که وجود دارد “بسیار خوب مردم” در هر دو طرف که در زمان شرکت در این رویداد.

زودتر جمعه بایدن به کمپین گفت: نظر ساخته شد “ریشخند” و در نظر گرفته شده برای نشان دادن بایدن اعتماد به نفس در حمایت از جوامع اقلیت به عنوان مخالف به رئیس جمهور تهمت رکورد که شامل ممنوعیت سفر که تحت تاثیر افرادی که عمدتا از کشورهای مسلمان تندرو سیاست های مهاجرتی و نظرات در مورد سیاه پوستان و لاتین دیده می شود به عنوان توهین آمیز توسط بسیاری از.

“معاون رئیس جمهور بایدن صرف حرفه خود را در کنار مبارزه با و برای آمریکایی آفریقایی جامعه است. او برنده حزب نامزدی توسط درآمد هر رای و ملاقات با مردم به جایی که آنها هستند و این دقیقا کاری است که او در نظر دارد برای انجام این کار در ماه نوامبر” Symone ساندرز یک مشاور ارشد بایدن توییتی پس از مصاحبه.

“نظرات در پایان صبحانه باشگاه مصاحبه شد در شوخی, اما اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه VP شد و گفت: او در حال ایجاد تمایز است که او را به قرار دادن رکورد خود را با جامعه آمریکا در برابر تهمت را هر روز. دوره” ساندرز ادامه داد.

بایدن نظرات که موجب انتقاد که نسبت به پایان سال نزدیک به 20 دقیقه ای طولانی در زمان مجادله و مصاحبه است که لمس کردن در بایدن نمایش در عدالت کیفری اصلاحات قانونی کردن ماری جوانا و شیرجه زده نقش او در تهیه بحث برانگیز سال 1994 جرم لایحه که منتقدان استدلال می کنند تا به حال مخربی بر جوامع اقلیت و که منتقدان می گویند کمک کرد تا مقدمات لازم برای جرم حبس.

در بیانیه ای با توجه به اخبار سایت Mediaite, Charlamagne گفت: پاسخ خود را به بایدن در طول مصاحبه به خودی خود ایستاد.

“ما شده اند وفادار به دموکرات ها برای مدت زمان طولانی مردم سیاه و سفید باید سرمایه گذاری های زیادی به آن حزب و بازگشت سرمایه گذاری شده است, بزرگ,” او نوشت. “به عنوان بایدن گفت: ما در مصاحبه کوتاه وقتی که من از او پرسید که آیا حزب دموکرات مدیون جامعه سیاه و سفید کاملا جواب او بود. بنابراین اجازه دهید ببینیم که چه چیزی شما رو!!! رای ها را عوض. شما می توانید احتمالا نمی خواهید من به ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از من می خواهید چیزی برای مردم کردند.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین به سرعت به دنبال بازیگران این نظر به عنوان نژادپرست و مهربان.

“جو بایدن معتقد است مردان سیاه و زنان ناتوان از مستقل بودن و یا تفکر آزاد. او واقعا معتقد است که او یک زن 77 ساله با مرد سفید باید دیکته چگونه مردم باید رفتار” کاترینا Pierson, مشاور ارشد تهمت انتخاباتی که آفریقایی-آمریکایی نوشت: در بیانیه منتشر شده صبح روز جمعه.

“این است که بیشتر مغرور مهربان نظر من شنیده ام در یک زمان بسیار طولانی و که گفت چیزی” سناتور. Tim Scott, R-S. C., the lone سیاه جمهوریخواه در سنای آمریکا گفت: در مصاحبه جمعه در رادیو فردا.

تا COVID-19 همه گیر نابود اقتصاد آمریکا تهمت اغلب اقدام به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان با استناد به رکورد بیکاری پایین سطح.

“دموکرات ها همیشه بازی مسابقه کارت که در واقع آنها انجام داده اند کمی برای ملت ما بزرگ آمریکایی آفریقایی تبار مردم است. در حال حاضر پایین ترین نرخ بیکاری در ایالات متحده تاریخچه و تنها بهتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جولای سال 2019 صدای جیر جیر.

در حالی که سیاه و بیکاری رسیده است رکورد پایین در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به اطلاعات اداره آمار نیروی کار بسیاری از اقتصاددانان مشاهده ادامه داد: رشد اقتصادی از اواسط سال 2009 زمانی که دموکرات باراک اوباما در دفتر بود به عنوان اولیه توضیح برای استخدام بر اساس یک واقعیت را بررسی کنید و از تهمت و ادعا انجام شده توسط آسوشیتد پرس.

بایدن این سخنان جلب انتقاد از برخی از فعالان که می گویند او هنوز هم کار را به انجام به تعامل با جوامع اقلیت و برنده رای خود را در ماه نوامبر.

“نظرات توهین آمیز حساس از لمس…آن را فقط خوب نیست برای مذاکره با رهبر آینده حزب دموکرات در کشور ما به هر چیزی می گویند مانند این که” ایوت سیمپسون یک ABC News عوامل که منجر مترقی گروه دموکراسی برای امریکا روز جمعه گفت از بایدن نظر در “باشگاه صبحانه.”

“من فکر می کنم آن را برای تلفن های موبایل مانند [بایدن] است که مصرف این برای اعطا. من فکر می کنم او معتقد است که هر کسی که نمی خواهم تهمت به طور خودکار رفتن به رای دادن برای او. و که او نمی باید به کسب رای از رای دهندگان پایه که آیا آنها زنان و یا سیاه و سفید و قهوه ای مردم و یا آنچه شما باید. که غلط” سیمپسون اضافه شده است.

دیگران خواست بایدن نشان می دهد که او “ارزش” رای دهندگان که شامل پایه حزب دموکرات و تنها برنده رای خود را اگر آنها احساس خود را با آنها گفت و گو واقعی است.

“جو بایدن نمی توانید تصمیم بگیرید که سیاه است و یا چه سیاه و رای دهندگان می خواهید و یا آنچه زنان از رنگ رای دهندگان می خواهند. او می تواند تصمیم بگیرد که مسائل و نگرانی از رای دهندگان توجه و تعامل ما در مکالمات است که در نهایت می تواند به نوبه خود انتخابات” Aimee آلیسون موسس و رئيس جمهور از او مردم سیاسی شبکه است که با هدف بالا بردن زنان از رنگ در سیاست نوشت: در یک بیانیه ارائه شده به ABC News.

در مصاحبه ای بعد از ظهر جمعه ساندرز گفت که بایدن بود و نه گرفتن هر رای برای اعطا.

“اگر سوال مردم این است آیا معاون رئیس جمهور بایدن بر این باورند که او برای کسب رای از رای دهندگان از رای دهندگان لاتین, از افراد جوان مترقی زنان کارگر رای دهندگان از یقه آبی رای دهندگان در این کشور ؟ کاملا” ساندرز گفت: در MSNBC.

دیگر کارشناسان می گویند بایدن نظرات اساسا دچار سوء تفاهم و عدم وجود نماینده ای است که در طول تاریخ رانده سیاه رای دهندگان به خلاص از روند سیاسی است.

“در نهایت انتخاب بین بایدن و تهمت است نه یک انتخاب بین: اگر شما سیاه هستید, آیا شما در حال رفتن به حمایت از جمهوری خواه و یا اگر شما سیاه هستید, شما در حال رفتن به حمایت از حزب دموکرات. تاریخی سیاه و سفید رای دهندگان تمایل به شرکت در همه, چرا که نه از گزینه های واقعا منعکس سیاسی خود را خواسته و یا اهداف سیاسی و آنچه که آنها فکر می کنم بهتر است برای جامعه خود در آن زمان است. به طوری که حس…این خیلی توهین آمیز و یا حتی توهین اما فقط mis-به رسمیت می شناسد پیچیدگی و پختگی از رای دهندگان واقعا در این نقطه در زمان” دکتر گفت: Mark Anthony نیل استاد آفریقایی و آمریکایی آفریقایی مطالعات انجام شده در دانشگاه دوک گفت: ABC News.

اما نیل گفت: وجود دارد باقی می ماند یک تفاوت بین چگونه برخی از آمریکایی های سیاه و سفید ممکن است واکنش بایدن به نظرات و چگونه بسیاری احساس می کنید در مورد فصاحت و بلاغت و سیاستگذاری بیرون آمدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“قطع زمانی که ما فکر می کنم در مورد همان نوع از شعارهای آمدن از کاخ سفید در این لحظه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر از خدمات لب به شخصیت های تاریخی و برخی سیاه مردمی که او به رابطه با او نیست تصویب سیاست های است که نشان می دهد او بهترین بهره را از مردمی” نیل گفت.

“به طوری که آن را نه چندان آسان برای برخی از [تهمت] و بیشتر مشکل ساز اظهارات فقط به رول کردن پشت سیاه مردمی در راه است که جو بایدن مانند یک نهاد شناخته شده و شناخته شده برای ساخت این نوع دیدگاه است که او ساخته شده است این صبح” نیل اضافه شده است.

در طول مصاحبه با Charlamagne بایدن در دفاع از دخالت خود را با 1994, جرم, لایحه یک موضوع است که او با آن مواجه شدید موشکافی در سراسر سوم خود را اجرا برای ریاست جمهوری.

وقتی پرسیده شد که چرا او مردد به اذعان تاثیر منفی این لایحه و قوانین دیگر تا به حال در جوامع رنگ به عنوان هیلاری کلینتون در برنامه در سال 2016 بایدن تحت فشار قرار دادند.

“او اشتباه بود. آنچه اتفاق افتاد این بود که آن نبود جرم و جنایت ، این دارو شد. این نهاد اجباری حداقل که من در مخالفت با” بایدن ضرب گلوله کشته است.

بایدن نیز خواسته شد در مورد زمان نمایش در ماری جوانا و دفاع زدایی به جای قانونی کردن تا بیشتر مطالعات علمی انجام شده در مورد دراز مدت اثرات مواد مخدر است.

“هیچ کس نباید به زندان رفتن برای مواد مخدر جرم و جنایت است. دوره می شود.”

“من فکر می کنم ما دهه و چند دهه از مطالعات از واقعی weed smokers هر چند” Charlamagne استدلال کرد.

“من می دانم که بسیاری از علف های هرز افراد سیگاری” بایدن پاسخ داد.

بایدن با اتکا به شدت در حمایت از مردم جامعه آمریکا در طول این سال دموکراتیک اولیه به ویژه در میان سیاه و رای دهندگان زن رو او را به یک پیروزی در کارولینای جنوبی که بسیاری از اعتباری با احیای مبارزات انتخاباتی خود.

“من برنده اکثریت. من به شما گفته که من به کارولینای جنوبی است. من برنده هر شهرستان است. من موفق به کسب سهم بیشتری از رای بیش از هر کسی از جمله باراک [اوباما] می شود.”

بایدن برنده, سیاه, رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی اولیه در ماه فوریه با 44 امتیاز بر جایگاه دوم دان در مسابقه دیابت برنی ساندرز من-Vt با توجه به نظرسنجی های خروج.

معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد و به احتمال زیاد نیاز به نوبه خود سیاه رای دهندگان این سقوط در نرخ بالاتر از دیده می شد در سال 2016 زمانی که هیلاری کلینتون به دقت از دست رفته به مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک نظرسنجی انجام شده در این هفته توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد بایدن با 78-نقطه رهبری با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده فقط 8 درصد از آرا با توجه به نظرسنجی های خروج پس از ساخت یک استارک و نامتعارف به آنها زمین در طول یک رویداد کمپین در میدان نبرد ایالت میشیگان.

“شما در فقر زندگی می کنند خود را در مدارس خوب شما هیچ شغل 58 درصد از جوانان خود را بیکار — جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در خارج از کاف نظر در طول یک ماه اوت 2016 تجمع در Dimondale میشیگان.

در طول مصاحبه خود در “باشگاه صبحانه” در جمعه بایدن نیز خواسته شد که در مورد او در حال برنامه ریزی برای دامپزشک به معاون ریاست جمهوری همسر در حال اجرا و در حالی که او ارائه نمی دهد هر نام خاص او متعهد است که وجود دارد چند از زنان که در حال اجرا است.

“من نه تصدیق کسی که در نظر گرفته شده اما من به شما تضمین وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته می شود. های متعدد می شود.”

چند برجسته آفریقایی-آمریکایی قانونگذاران تقریبا همه از آنها حمایت بایدن پیشنهاد از جمله خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn D-S. C., حقوق مدنی آیکون و گرجستان Rep., John Lewis, D-Ga. و Reverend Al Sharpton اند خواست بایدن به شدت در نظر بگیرید انتخاب یک زن از رنگ به دور از ریاست جمهوری بلیط.

“من فکر می کنم معاون رئیس جمهور بایدن باید به اطراف نگاه کنید. این امر می تواند خوب به یک زن از رنگ…این امر می تواند خوب به یک زن که به نظر می رسد مثل بقیه از امریکا” لوئیس به خبرنگاران گفت: در اوایل ماه آوریل.

ABC News’ خواهد Steakin و راشل اسکات کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>