بایدن فراخوانی اوباما, ابجو بد و کم مایه در ساندرز با شش دولت-آگهی خرید

جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است شخم 12 میلیون دلار به شش ایالت آگهی خرید پیش از مارس 10 و 17 مارس مقدماتی خود بزرگترین واحد تبلیغات تلاش 2020 کمپین و تظاهرات خود را از سودای کمپین مالی جدید جای پا

آتلانتا — جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است شخم 12 میلیون دلار به شش ایالت آگهی خرید پیش از مارس 10 و 17 مارس مقدماتی خود بزرگترین واحد تبلیغات تلاش 2020 کمپین و تظاهرات خود را از سودای کمپین مالی جدید جای پا.

معاون سابق رئیس جمهور است که با استفاده از دو و تلویزیون دیجیتال, تبلیغات یک نقطه شعار رابطه اش با باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا دیگر یک جدید مقابله با رقیب برنی ساندرز’ زمان مبارزات انتخاباتی آگهی چکش بایدن در تامین اجتماعی سابقه بوده است.

خرید بایدن برای اولین بار پس از فرمانده خود را کارولینای جنوبی اولیه پیروزی و سه شنبه افزایش تولید هجوم پشتیبانی دهنده تأکید می کند که هر دو بایدن و ساندرز در حال حاضر امکانات برای مبارزه با آن را در امواج رادیو و تلویزیون به عنوان طولانی به عنوان نامزد مبارزه همچنان ادامه دارد.

جدید بایدن آگهی “همیشه” دفاع در برابر ساندرز’ خصوصیات که بایدن یک تهدید برای امنیت اجتماعی در یک مشاجره ورمونت سناتور ساخته شده برای ماه اما ratcheted تا پس بایدن صعود گذشته او در ملی نماینده تعداد پس از پیروزی 10 از 14 سه شنبه متحده است.

“جو بایدن همواره یک حامی قوی از امنیت اجتماعی است. بایدن را افزایش می دهد مزایای امنیتی اجتماعی و محافظت از آن را برای نسل های آینده” یک راوی intones قبل از تبدیل شدن این موضوع در Sanders. “تبلیغات منفی کمک خواهد کرد که تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از آن زمان ما به حزب ما با هم.”

یک ساندرز آگهی پخش در آینده اولیه متحده امکانات سنا صوتی از یک دهه 1990 بحث در متعادل-بودجه متمم قانون اساسی. بایدن سپس یک دلاور سناتور مذاکرات کار خود را در دراز مدت بودجه می پردازد که می تواند پیشتر برخی از حق صرف.

دوم بایدن آگهی “خدمات” ویژگی های تصویری از اوباما اعطای بایدن مدال آزادی ریاست جمهوری در مدت کوتاهی قبل از جفت خود به پایان رسید و دومین دوره ملی ، “جو کاندید صادق مشاور مرا بهتر جمهور و بهتر فرمانده” اوباما می گوید در این ویدئو شعار بایدن را در نقش های مختلف در دولت او. “همه از این باعث می شود او را بهترین معاون رئيس جمهور ما تا کنون دیده اند. بهترین بخش این است که او هیچ جا به پایان رسید.”

اوباما بوده است سایه در طول سال 2020 مسابقه بایدن با استناد به رابطه خود را به طور منظم به عنوان او در مبارزات انتخاباتی. نامزدهای دیگر جایگزین بین انتقاد بخشی از اوباما رکورد مانند زمانی که جولیان کاسترو با چکش بایدن در اوایل بحث بر سر اوباما-دوران تبعید و در آغوش اوباما به عنوان میلیاردر مایک بلومبرگ را در همه جا تلویزیون کمپین تبلیغاتی. بایدن ابراز سرخوردگی در هر دو حمالت دفاع از اوباما ضبط و اشاره کرد که او پیر بود و اقامت در خارج از اولیه و صحه گذاشتن نه هر کسی.

در حالی که ممکن است مورد اوباما رخنه کرد پشت در به تازگی. رئيس جمهور سابق به نام بایدن برای تبریک در کارولینای جنوبی پیروزی Feb. 29 یک منبع با آگاهی از این گفتگو تایید کرد. با نه اوباما و یا جو بایدن ابراز مخالفت با این حساب برخی از ناظران آن را بخوانید به عنوان رئیس جمهور سابق ضمنی اشاره ای به معاون رئیس جمهور به عنوان زمینه winnowed. منابع نیز تایید می کنند که اوباما دیده می شود این آگهی با استفاده از کلیپ ها از بایدن کاخ سفید مدال مراسم است.

به طور جداگانه بایدن در هفته های اخیر خاطر نشان کرد رای دهندگان که ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی به خوبی به اوباما در سمت چپ یک بار شناور ایده اولیه کمپین علیه رئیس جمهور خود را در سال 2012 در انتخابات مجدد سال است.

هنوز هم امنیت اجتماعی ممکن است به قول بزرگتر مبارزه بین بایدن و ساندرز در هفته های آینده. برخی از ساندرز دستیاران برای ماه ظاهر مختلف نظرات و آرا از بایدن در طول سال در حق صرف بدون تصدیق کرد که ساندرز خود را در 1990s با بیان میدین امنیت اجتماعی “تنظیمات” کلمه ای است که برخی از ساندرز متحدان استدلال بایدن و دیگران استفاده می شود به عنوان یک تعبیری برای کاهش. پس از آن یک نماینده از ورمونت ساندرز نیز ستایش تعمیرات اساسی از محبوب شبکه امنیت برنامه که کاهش مزایا و افزایش برخی از مالیات تحت ریاست جمهوری رونالد ریگان جمهوری خواه.

به عنوان نامزد ریاست جمهوری در سال 2020 ساندرز و بایدن هر پیشنهاد حفظ و گسترش امنیت اجتماعی پس از آن روشن نیست که آیا هر دو نامزد خواهد بود قادر به سرمایه گذاری در این زمینه است. این بایدن کمپین در رسانه های اجتماعی این هفته تحت فشار قرار دادند پشت در ساندرز توسط ذکر است که تهمت و همکار خود را خواهان هستند واقعی تر تهدید به امنیت اجتماعی است.

بایدن گفت: اهدا کنندگان از طریق تلفن در روز جمعه که او می خواست برای جلوگیری از “منفی حمام خون” با Sanders.

تبلیغات جدید تلاش شامل 8 میلیون دلار در تلویزیون با 4 میلیون دلار در سراسر رادیو و سیستم عامل های دیجیتال. این تبلیغات ظاهر می شود در سراسر میشیگان میسوری و می سی سی پی, پیش از مارس 10 مقدماتی و در فلوریدا و ایلینوی و اوهایو پیش از مارس 17 مقدماتی.

در حال حاضر بایدن دارای 664 نمایندگان به ساندرز’ 573 با توجه به آسوشیتد پرس محاسبات با برخی از نمایندگان باقی مانده را به خود اختصاص داده از شنبه. بیش از 900 نمایندگان در خطر است دو هفته آینده; 1,991 مورد نیاز برای نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>