بایدن در نظر دارد برای قبول نامزدی در فرد به عنوان حزب دموکرات طرح کوچک-پشت کنوانسیون

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در نظر دارد به قبول این حزب نامزدی در میلواکی به عنوان کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) در حال حرکت به جلو با برنامه های تنظیم آن نامزد کنوانسیون فرمت در میان COVID-19 همه گیر شامل یک مخلوط در شخص اتفاقاتی که در ویسکانسین و مجازی قطعات از مکان های ماهواره ای در سراسر کشور.

گردهمایی برگزار خواهد شد که بیش از چهار روز از اوت. 17-20 در حال حاضر در حال حرکت از Fiserv فروم به ویسکانسین مرکز کوچکتر محل بلوک فقط DNC اعلام کرد. تصمیم به حرکت کنوانسیون سایت می آید به عنوان حزب انتظار کمتری از مردم در این مراسم آن را به عنوان تلاش برای انجام این اقدام منجر دموکراتیک اولیه مطابق با دستورالعمل از کارشناسان پزشکی.

کنوانسیون ملی دموکرات ها نیز از ویژگی های ماهواره ای “پخش زنده و سرپرستی مطالب” از شهرها و مکان ها و نشانه های سراسر کشور. حزب حسابداری فرمت جدید به عنوان یک “کنوانسیون در سراسر امریکا” پس از coronavirus مجبور سازمان را مجددا برنامه های خود را در پرواز. اما جزئیات بیشتر در مورد که در آن کسانی که ماهواره پخش برگزار خواهد شد هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد.

در حالی که معاون رئیس جمهور سابق برنامه ای برای قبول نامزدی در فرد هیئت دولت مطلع شده است توسط سازمان است که آنها دیگر باید برنامه ریزی برای سفر به, ویسکانسین, پس از مشاوره با کارشناسان سلامت و باید برنامه ریزی برای انجام کسب و کار رسمی این کنوانسیون از راه دور. یک فرایند است که در حال توسعه برای اطمینان از تمام نمایندگان می توانند رای خود را در همه کنوانسیون مسائل از جمله نامزدی ریاست جمهوری از راه دور در کنوانسیون حزب, مقامات گفت.

کنگره Bennie Thompson, D-Miss., خدمت به عنوان دائمی صندلی 2020 کنوانسیون و ریاست بیش از همه رسمی کنوانسیون کسب و کار. تامپسون که تایید بایدن در ماه مارس این سال در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره خانه امنیت داخلی کمیته.

“معاون رئیس جمهور بایدن در نظر دارد تا با افتخار قبول خود را از نامزدی در میلواکی و گام بعدی را رو به جلو به سمت ساخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور” جو بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون گفت: در بیانیه منتشر شده توسط DNC. “شهر میلواکی باور نکردنی است, شریک و ما متعهد به برجسته ویسکانسین به عنوان یک کلید میدان نبرد دولت ما در این کنوانسیون اوت.”

هنوز مشخص نیست هر چند که چگونه بسیاری از وفاداران حزب و هواداران خواهد بود در میلواکی و دقیقا چه کسی خواهد بود در کنوانسیون طبقه در مخاطبان است. اما برنامه ریزان گفت: جزئیات خاص در مورد هیئت نمایندگی در کنوانسیون طبقه خواهد آمد تنها پس از مقامات بهداشت عمومی تکمیل ارزیابی خود از مسیر و تاثیر coronavirus همه گیر و نزدیک به تابستان کنوانسیون.

“رهبری به این معنی که قادر به انطباق با هر وضعیت” DNC صندلی تام پرز گفت. “این دقیقا کاری است که ما انجام داده ایم با ما قرارداد. بر خلاف این رئیس جمهور جو بایدن و دموکرات متعهد به حفاظت از سلامت و ایمنی مردم آمریکا.”

نگه داشتن presumptive دموکراتیک نامزد پذیرش سخنرانی در میلواکی شده است بایدن اولویت که او بیان کرده است از آنجایی که این بیماری همه گیر کوروناویروس از خط خارج فیزیکی مبارزات انتخاباتی.

“من بسیار ترجیح می دهند که قادر به کنوانسیون در فرد به دلیل تولید آن شور و شوق و حرکت است. و به عنوان شما احتمالا می دانید تماشای من مبارزه است. من یکی از آن بچه ها که نشان می دهد تا در اوایل و برگ دیر شده چون من رسم انرژی از جمعیت” بایدن گفت: محلی ویسکانسین ایستگاه تلویزیون در اواخر ماه مه.

کنوانسیون برنامه ریزان در حال از بین بردن حوادث در مقیاس بزرگ و احزاب که به طور سنتی محل در حاشیه این کنوانسیون هستند و با حضور هزاران نفر از جمله یک خوش آمدید دریافت.

این حزب نیز در آورده دو اپیدیولوژی و کارشناسان بیماری های عفونی, Dr. Ian W. Lipkin و دکتر لری درخشان برای کمک به توصیه و تنظیم برنامه های کلی سلامت و ایمنی کنوانسیون کارکنان شرکت کنندگان و حامیان.

در ویسکانسین وجود دارد در حال حاضر بیش از 25 ، 000 موارد تایید شده از coronavirus و مرگ و میر می ایستد در 745.

تولید کلی کنوانسیون برنامه – از جمله ماهواره پخش – خواهد بود به رهبری امی و برنده جایزه تولید کننده ریکی Kirshner که قبلا گروگان تولید سال 2004 جوایز تونی و 2007 Super Bowl Halftime Show, شده است به یک جزء اصلی از دموکراتیک ملی کنوانسیون از سال 1992.

بایدن کمپین قبلا گفته آنها را بتراشیم به مشاوره از کارشناسان پزشکی وقتی که می آید به هر فرد عناصر به کنوانسیون.

“به عنوان مورد با بسیاری از کسب و کارهای دیگر و خانواده ها در سراسر کشور برخورد با جدید ما عادی ما با توجه به انواع فرمت ها برای این به جای خود اما ما یقین داریم که در پایان آن ضبط خواهد شد شور و شوق و روحیه است که ما باید برای ساخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور و تبدیل کشور ما” بایدن کمپین سخنگوی لایحه روسیه گفت: در بیانیه صادر شده در ماه گذشته.

این کمپین همچنین به تازگی در آورده و دو ارشد, استخدام در آغاز ماه ژوئن برای نظارت بر برنامه ریزی برای جمع آوری.

Addisu Demissie که در خدمت به عنوان مدیر کمپین از سوی دیگر ، کوری بوکر را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری را به عنوان مشاور ارشد کنوانسیون هماهنگی و لیندسی Holst بایدن دیجیتال مدیر زمانی که او به عنوان معاون رئيس جمهور خدمت خواهد کرد به عنوان مشاور ارشد مجمع عمومی و پروژه های خاص به “حمایت گسترده رد پای دیجیتال,” کنوانسیون با توجه به مبارزات انتخاباتی.

این حرکت در می آید تنها چند هفته پس از جمهوری خواهان مستقر در تقسیم خود را در شخص کنوانسیون بین دو شهرستانها نگه داشتن مدرج به پایین رسمی کسب و کار جمع آوری بیش از 300 نمایندگان در شارلوت, N. C., و در حال حرکت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی و تاجگذاری او خواسته به جکسون ویل فلوریدا.

در اوایل این ماه DNC صندلی تام پرز نشان داد که برخی از بخشی از این رویداد برگزار خواهد شد در شخص در میلواکی است. “یا نیست-یا-شما یا باید کامل کنوانسیون و یا شما یک مجازی کنوانسیون. وجود دارد gradations در بین” او گفت:.

پس از شروع coronavirus قالب برای کنوانسیون دموکراتیک باقی مانده در شار. ماه گذشته DNC حکومت سازان گذشت یک اندازه گیری اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در quadrennial رویداد بود که در نهایت تایید شده توسط کمیته.

پرز نظرات درست قبل از ویسکانسین حزب دموکرات برگزار شد و دولت خود را convention مدرج به پایین یک روزه امر است که به طور کامل مجازی. دولت حزب رویداد دیده می شد که زود خشک-اجرای مجازی قابلیت های سازمان در پشت کنوانسیون ملی دو ماه قبل از خود را دارند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>