بایدن استخدام چاوز نوه به کمک در توسعه لاتین

جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری آوردن در نوه رهبر جنبش حقوق مدنی سزار چاوز به عنوان مشاور ارشد برای کمک به توسعه لاتین و ساختمان آن دولت عملیات

واشنگتن — جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری آوردن در نوه رهبر جنبش حقوق مدنی سزار چاوز به عنوان مشاور ارشد برای کمک به توسعه لاتین و ساختمان آن در عملیات متحده است.

برخی لاتین رهبران را مورد انتقاد قرار بایدن کمپین گفت آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای رسیدن به کلید جمعیتی ،

جدید, مشاور جولی چاوز رودریگز قبلا به عنوان شرکت ملی مدیر سیاسی در ایالت کالیفرنیا کامالا هریس انتخابات ریاست جمهوری و او ایالتی کالیفرنیا مدیر قبل از آن. او همچنین خدمت در دولت اوباما نظارت بر کاخ سفید را در تعامل با همجنسگرایان, لاتین, veteran, جوانان, آموزش و پرورش, کار و مترقی رهبران. او هنوز هم با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور به هریس.

او را به پیوستن به کریستبل الکس جمهور سابق لاتینی, پیروزی, صندوق, که در خدمت به عنوان معاون ارشد مشاور مسائل مربوط به رای دهندگان اسپانیایی.

بایدن مشاهده شده است با شک و تردید برخی از Latinos برای روابط خود را به اخراج, سیاست در دولت اوباما. او تلاش می کرد با توسعه لاتین در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رو نرم افزار-مهاجرت معترضان و در ماه نوامبر گذشته خود بیشترین ارشد, لاتین, مشاور ترک کمپین پس از گزارش افزایش نگرانی که این کمپین تا به حال به اندازه کافی متمرکز در Latino رای دهندگان.

در واقع, لاتین رای دهندگان به شدت طرفه با برنی ساندرز در مقدماتی حزب دموکرات.

اما بایدن کمپین ramped تا کمک رسانی خود را به لاتینی ها در هفته های اخیر. در اوایل این ماه بایدن برگزار می شود یک رویداد آنلاین با لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان در آن او متمرکز بر شرایط بد تجربه کارگران در بسته بندی گوشت می آمد و گیاهان و بسیاری از آنها او اشاره می لاتین.

مبارزات انتخاباتی خود گزارش شده است که در یک میلیون دلاری طرح توسعه با تمرکز بر Latino مردان است. و این ماه بایدن نیز صحبت کرد با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز به عنوان او به نام وحدت نیروی کار با هدف پل زدن شکاف بین بایدن و ساندرز حامیان.

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>