بایدن در گرم مبادله اسلحه با خودرو کارگر

دیترویت میشیگان — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن با عصبانیت مواجه دیترویت میشیگان خودرو کارگر صبح روز سه شنبه در بحث بر سر موضع خود را در 2nd Amendment در یک نقطه گفتن مرد او پر از s – – – کشته شدید ارز.

این واقعه در همان روز به عنوان دولت محوری دموکراتیک اولیه و به عنوان بایدن در تلاش برای قرار دادن فاصله بین خود و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز رئیس خود را رقیب برای ریاست جمهوری این حزب نامزدی.

در حالی که بایدن استقبال گرمی توسط بسیاری از کارگران در جدید فیات-کرایسلر کارخانه مونتاژ یک مرد که ادعا بایدن می خواستم به “فعالانه دور دوم متمم” را به خود جلب کرد و نامزد را به مدت طولانی به عقب و جلو به عنوان او تلاش برای فشار به عقب در برابر این ادعا است.

در ابتدای تبادل کارگر مواجه بایدن با ادعا می کند که معاون رئیس جمهور سابق در تلاش بود تا به دور از “ما 2nd Amendment” که بایدن گفت: مرد او “پر از s—” و در ادامه به تعامل با وجود مشاور در تلاش برای رفت و برگشت او را دور از گفتگو.

کارگر گفت: بایدن که او گفت: آن را در یک ویدئو ویروسی اما بایدن اقدام به اصلاح فردی و گفت: “این یک ویدئو ویروسی مانند دیگر آنهایی شده اند که قرار دادن وجود دارد که به سادگی دروغ است.”

در یک نقطه بایدن به اشتباه گفته کارگر او دور گرفتن خود را AR-14 را به جای AR-15 است اما او خود را اصلاح بعد از آن در بورس.

بایدن همچنین به مرد گفت: “نمی تواند مانند یک اسب را” هنگامی که آن را روشن کارگر راضی نبود با پاسخ بایدن بود.

بایدن نیز در مجموعه به نظر می رسد با کنترل اسلحه طرفداران بعد از امروز در کلمبوس, اوهایو و ساخته شده است که فشار برای پایان دادن به خشونت اسلحه بخش مرکزی انتخابات ریاست جمهوری, به tweeting, ویدیو صبح روز سه شنبه ترسیم طرح خود را برای رسیدگی به این موضوع است.

معاون سابق رئیس جمهور تفنگ سیاست طرح خواستار ممنوعیت فروش سلاح های حمله و ایجاد زمینه های جهانی سیستم را چک کنید.

بایدن نیز بارها و بارها رفته پس از ساندرز به گذشته خود رای برابر قانون کنترل اسلحه در اواخر دهه 1990 و اوایل 2000 ،

“برنی رای دادند و پنج بار در برابر بردی بیل و می خواستم یک دوره انتظار 12 ساعت” بایدن گفت: در گذشته بحث دموکراتیک در چارلستون کارولینای جنوبی, سایت تیراندازی و کشتار در مادر Emanuel AME Church “من نمی گویم او را مسئول اما که نمی خواهد قادر بوده اند که برای دریافت سلاح با یک دوره انتظار بوده است آنچه که من پیشنهاد کرد تا زمانی که شما در حال پاک.”

ساندرز اذعان گذشته خود رای مخالف کنترل اسلحه بودند “بد آرا” اشاره کرد اما خود را در D-منهای امتیاز از National Rifle Association (NRA) به استدلال می کنند دیدگاه های خود را تغییر داده اند.

“من بازیگران هزاران نفر از آرا از جمله بد آرا” ساندرز پاسخ در فوریه. 25 بحث است. “من امروز یک D-منهای رکورد رای گیری از N. R. A.”

ساندرز نیز اضافه شده است که او حمایت و ممنوعیت سلاح های حمله.

بایدن بازدید خودکار کارخانه در کنار دیترویت شهردار مایک دوگان به استقبال کارگران و مشتری جلب کردن اوباما-بایدن اداره کار در طول این خودرو کرده است.

“هنگامی که ما شرط می بندم شما نجات در, نجات شما بچه ها داد تا بیش از هر کس دیگری برای حفظ صنعت خودرو زنده … من معتقدم که این من آن را گفته ام برای شما بهترین هستید لعنت کارگران در جهان” بایدن گفت: جمعیت زیادی از کارگران چادری در کلاه ایمنی و جلیقه مونتاژ درست کردن کف کارخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>