بایدن چهره رقابت برای رای دادن در ‘دیوار آتش’ SC

کلمبیا, S. C. — جو بایدن مواجه است به طور فزاینده ای توانمند رقابت در کارولینای جنوبی یک حالت مبارزات انتخاباتی خود را به مدت طولانی فرض شده بود با خیال راحت در ستون خود و او را بارها و بارها به عنوان “فایروال” در پیشنهاد خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

ایالت ورمونت برنی ساندرز و میلیاردر فعال تام Steyer در حال به چالش کشیدن به معاون سابق رئیس جمهور در کارولینای جنوبی است. فوریه. 29 اولیه اولین مسابقه در جنوب در سال 2020 انتخابات تقویم و به عنوان مهم سنج سیاه و سفید پشتیبانی می کند.

ساندرز است و ایجاد شور و شوق از جوان سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی. که می تواند کمک به او را به اجتناب از تکرار خود را ملال انگیز در سال 2016 اولیه زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار به شدت حمایت هیلاری کلینتون ،

Steyer در ضمن جاری شدن سیل در ایالت کارولینای جنوبی امواج رادیو و تلویزیون با میلیونها دلار در تبلیغات, ساختمان, قوی کارکنان و متعدد بازدیدکننده داشته است از جمله در روز یکشنبه و دوشنبه در حالی که بایدن و دیگران در نیوهمپشایر. این رویکرد به نظر می رسد: حمایت خود را از رشد قابل توجهی در یک فاکس نیوز در نظرسنجی ماه گذشته مطابق با شتاب ثابت از تاییدیه آغاز شد که در هفته های پایانی سال 2019.

Steyer نیز تصرف در بایدن چهارم-پایان محل در هفته گذشته آیووا قفقاز به تضعیف بایدن استدلال کند که او بهترین موقعیت برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این مهم است زیرا بسیاری از رای دهندگان سیاه در کارولینای جنوبی گفته اند که آنها را عقب بایدن زیرا او را به عنوان ترین electable نامزد در شلوغ میشه.

“این presumptive پیشتاز بود که پیشرو در نظر سنجی های ملی با 20 یا چیزی در یک نقطه در واقع تا به حال واقعا بد شب” Steyer آسوشیتدپرس گفت. “این بدان معنی است که او فایروال در کارولینای جنوبی وجود ندارد. که بدان معنی است که واقعا این مسابقه در حال رفتن به پایین آمده که می تواند به ساخت یک ملی, متنوع ائتلاف است.”

بایدن در بالا در ژانویه فاکس نیوز نظرسنجی از رای دهندگان کارولینای جنوبی و رای گیری نشان می دهد جایگاه خود را در میان رای دهندگان سیاه ثابت مانده است. او وارد شده ترین تاییدیه از قانونگذاران و دیگر مقامات و او را با سندرز برای ترین در میان حامیان دولت را قانونی, سیاه حزبی.

اما با خود آیووا ناامیدی و متوسط نتایج انتظار می رود در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه بایدن احتمالا نیاز به یک فرمانده پیروزی در زمان دموکراتیک مسابقه می رسد کارولینای جنوبی است. هر گونه تغییر در رای دهندگان احساسات می تواند باریک امیدوار-برای برنده شدن و یا در یک کابوس سناریو تعصبی او را به مقام دوم تهدید به زنده ماندن خود مبارزه است.

با سه هفته برای رفتن وجود دارد علائم هشدار دهنده.

این کمپین بود گرفتار کردن گارد در ژانویه هنگامی که Dalhi مایرز, کلمبیا یک وکیل است که معاون رئیس Richland County شورای روشن حمایت او از بایدن به Sanders.

“بهترین چیزی که برای همه ما برق است مردم به اندازه کافی … که به پای صندوقهای رای گفت:” مایرز که سیاه و سفید است. “من فکر نمی کنم صادقانه است که جو بایدن می نبر 400,000 آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی است.”

تراویس لینکلن 44 ساله از چارلستون با حضور بایدن اولین تظاهرات در کلمبیا در ماه مه گذشته و گفت که او “همه در” برای معاون سابق رئیس جمهور. بلکه به عنوان روش لینکلن گفت: او منتقل شده خود را به پشتوانه تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ.

“اگر چه من احترام زیادی برای بایدن من نا امید شده اند در فقدان همدلی” در مورد مسائل مانند کمک برای جانبازان و یا عدالت کیفری تعمیرات اساسی لینکلن گفت. “من بزرگ شده ام خسته از سیاستمداران است. همان فرمول را نمی خواهد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.”

قبل از Steyer تاون هال کری در ماه گذشته 19 ساله کوکر دانشجو الکسیس Schaub گفت: او دوست فعال را با تمرکز بر تغییر آب و هوا و احساس خود را در کمپین یک تلاش صادقانه برای تجدید نظر به اهالی کارولینای جنوبی.

“او احساس واقعی” Schaub گفت. “من نمی خواهم کسی است که من واقعا فکر می کنم من می توانید اعتماد است.”

دولت Rep. عاج Thigpen عضو قوه مقننه سیاه حزبی که تایید ساندرز گفت: ساندرز تنها نامزد ساخته شده است که گام های واقعی برای پرورش اساسی ارتباطات خود در کارولینای جنوبی, سیاه, رای دهندگان به جای تکیه بر پشتیبانی از گذشته.

“آفریقایی آمریکایی رای نمی توان برای اعطا گرفته شود” گفت: Thigpen. “فقط این ایده که ما یک فایروال است که رای ما در حال حاضر سیمانی. … من نمی خواهد تا آنجا که به می گویند آن را توهین آمیز, اما من فکر می کنم ممکن است misconceived.”

بایدن مشاوران باقی می ماند اعتماد به نفس در شانس خود را در کارولینای جنوبی است. پیج Hill, بایدن این, کارولینای جنوبی, سخنگوی, گفت: “ما همیشه شناخته شده است که نتایج اولیه رای گیری متحده بود به تعیین آنچه اتفاق می افتد در اینجا.”

“و در پایان روز هیچ کس در این مسابقه می تواند و یا باید برنده نامزدی بدون اثبات آنها گسترده حمایت از رای دهندگان آمریکایی آفریقایی,” او گفت:. “معاون رئیس جمهور بایدن تنها کاندیدایی که در حال حاضر انجام شده است.”

هنوز در حال ظهور شک و تردید نا امید کننده است برای یک نامزد که دیدگاه خود را نسبت به جامعه سیاه و سفید ساخته شده است بیش از چند دهه در سنا و مستحکم با خدمت به عنوان شماره 2 به اولین رئیس جمهور سیاه, باراک اوباما — به عنوان یک ستون مرکزی از نامزدی خود را.

بایدن ایستاده در کارولینای جنوبی به مدت طولانی رفته بلامنازع به طوری که دو سیاه برجسته نامزدها — سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا و Cory Booker نیوجرسی — کاهش یافته و خارج از مسابقه در بخشی به دلیل بایدن قدرت در دولت ایجاد موانع غیر قابل عبور.

مبارزات انتخاباتی آغاز شده است به برخی از حرکت های, اعلام لرزش تا از اعضای ارشد رتبه هفته گذشته است. بایدن با تاکید بر اهمیت تنوع در حزب دموکرات در طول آخر هفته کمپین حوادث. در مصاحبه با ABC “این هفته” که به پخش یکشنبه او در زمان خاص هدف در پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا برای عدم جذب رای دهندگان سیاه.

“او شده است قادر به متحد کردن جامعه سیاه و سفید,” بایدن گفت: از Buttigieg که اساسا زن را در آیووا با Sanders.

هنوز بایدن است که outspent و گاهی outmaneuvered توسط رقبا با جیب عمیق تر.

در حالی که بایدن در اکثریت سفید نیوهمپشایر در شنبه مایکل بلومبرگ میلیاردر شد آشنائی سیاه رای دهندگان در آلاباما است که در میان کشورهایی که رای در روز سه شنبه در اوایل ماه مارس. بلومبرگ در سفر اواخر مارتین لوتر کینگ جونیور کلیسا صحبت کرد در حزب دموکرات ناهار برگزار شد و یک رالی در ایالت آلاباما دانشگاه تاریخی سیاه و سفید کالج و دانشگاه.

ساندرز ساخته شده $5.5 میلیون آگهی خرید در آمده است که عبارتند از کارولینای جنوبی است. Steyer استخدام صندلی کارولینای جنوبی مقننه سیاه حزبی به عنوان یک مشاور 10000 $در هر ماه فرفره که با واکنش انتقادی در میان کسانی که آن کنجکاو است که مبارزات انتخاباتی خواهد پرداخت دولت در مجلس در حالی که دریافت خود را تایید.

یک چالش برای بایدن است که او و مبارزات انتخاباتی خود را صرف ماه افزایش انتظارات برای, کارولینای جنوبی, در بخشی به جبران ضرر و زیان آنها پیش بینی شده در ایالات متحده است که رای زودتر و کمتر متنوع است. بایدن گفته است که مبارزات انتخاباتی خود را اساسا شروع در کارولینای جنوبی که در آن یک برنده خواهد سوق دادن او به کلاچ متحده است که رای گیری در ماه مارس که در آن رای دهندگان سیاه پوست و لاتین کلیدی خواهد بود.

“مردم بحث در مورد کارولینای جنوبی بودن یک فایروال” بایدن گفت: AP در ماه اکتبر. “من از نوع مشاهده کارولینای جنوبی در حال غواصی هیئت مدیره. آن را به منجنیق من به سوپر شنبه مناطقی که در بسیاری از جنوبی از گرجستان به تگزاس به فلوریدا در سراسر هیئت مدیره.”

حامیان او می گویند این استراتژی این است که هنوز هم قابل اجرا است.

دولت ایالت Marlon Kimpson عضو قوه مقننه سیاه حزبی که تایید بایدن گفت که او “یک کمی نا امید” در بایدن آیووا پایان بود اما با اعتماد به نفس قوی در نتیجه دولت بایدن نیاز ترین.

“مردم هنوز هم اخراج کردن جو بایدن” گفت: Kimpson که در روز جمعه گفت: او با حضور در یک NAACP جلسه که در آن انرژی به صورت بایدن بالا بود. “وقتی که من راه می رفت از طریق دفتر مردمی بودند بالا fiving من برای داشتن داده من تایید. من دیده ام هیچ کسی که محزون است.”

آسوشیتد پرس نویسنده سارا برنت در مونتگمری آلاباما کمک به این گزارش.

مگ Kinnard را می توان در رسید http://twitter.com/MegKinnardAP

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>