بایدن می افزاید: کارکنان به ساحل تا سستی پشتیبانی در میان رای دهندگان لاتین

جو بایدن مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور ایالات متحده در آوردن نوه از حقوق مدنی سزار چاوز به عنوان مشاور ارشد برای کمک به توسعه لاتین کمپین اعلام کرد روز سه شنبه یک حرکت است که به شرح زیر انتقاد از Latino رهبران که می گویند حزب دموکرات انجام نمی دهد به اندازه کافی برای در آغوش یک کلید جمعیتی ،

جدید, مشاور جولی چاوز رودریگز قبلا به عنوان سیاسی ملی codirector در کالیفرنیا سناتور کامالا هریس انتخابات ریاست جمهوری و او ایالتی کالیفرنیا مدیر قبل از آن. او هنوز هم با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور به هریس.

بیشتر:

او می پیوندد کریستبل الکس جمهور سابق لاتینی, پیروزی, صندوق, که در خدمت به عنوان معاون ارشد مشاور مسائل مربوط به رای دهندگان اسپانیایی.

بایدن مشاهده شده است با شک و تردید برخی از Latinos برای روابط خود را به اخراج, سیاست در دولت اوباما. او تلاش می کرد با توسعه لاتین در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رو نرم افزار-مهاجرت معترضان و در ماه نوامبر گذشته خود بیشترین ارشد, لاتین, مشاور ترک کمپین پس از گزارش افزایش نگرانی که این کمپین تا به حال به اندازه کافی متمرکز در Latino رای دهندگان.

در واقع, لاتین رای دهندگان به شدت طرفه با نامزد سابق سناتور برنی ساندرز در مقدماتی حزب دموکرات.

Fault Lines: America's Divided Democrats/Jeremy Young

یک بایدن حامی با یک علامت از بین المللی اخوان الکتریکی کارگران در بایدن جشن در کلمبیا, کارولینای جنوبی در ماه فوریه [جرمی جوان/الجزیره]

‘کوچک و تکه تکه’

ملی نظرسنجی رویترز/ایپسوس نشان می دهد که تنها حدود یک چهارم از اسپانیایی ها را انتخاب کنید زمان ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رقابت با بایدن. اما تعداد حمایت بایدن نیز با کاهش به 46 درصد از 51 درصد از فوریه تا آوریل در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن شماره ثابت برگزار.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما برنده 71 درصد از اسپانیایی پشتیبانی در سال 2012 با بایدن به عنوان همسر در حال اجرا با توجه به مرکز تحقیقات پیو. دموکرات هیلاری کلینتون برنده 66 درصد از اسپانیایی رای در سال 2016.

دموکرات و لاتین استراتژیست می گویند بایدن کمپین نیاز به نشان می دهد بیشتر ضرورت – هر دو در آن پیام و زمین بازی – را به نفع خود بیش از آنچه که انتظار می رود به بزرگترین غیر سفید رای گیری بلوک در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

“فقط گفت: همه چیز منفی در مورد رئیس جمهور تهمت است که نمی تواند به اندازه کافی برای مردم هیجان زده برای رای دادن به هر کسی گفت:” خاویر Cuebas یک مشاور سیاسی که مشغول به کار در دموکراتیک انتخاباتی برای ال گور و جان کری.

بایدن کمپین مقامات می گویند آنها در حال گسترش توسعه به اسپانیایی رای دهندگان پس از “کوچک و پاره پاره” عملیات در طول دموکراتیک ریاست جمهوری مسابقه است که به طور موثر به پایان رسید در ماه گذشته.

آنها هدف عمده اسپانیایی جمعیت در ایالات فلوریدا و آریزونا و همچنین کوچکتر اما به طور بالقوه قاطع جوامع در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا که بزرگتر لاتین جمعیت از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 حاشیه پیروزی در آن بسیار مهم متحده است.

“ما در میانهی شب روشن احتراق در عین حال گفت:” ارشد بایدن مشاور کریستبل الکس. “چه شما در حال رفتن به یک بار دیدن ما بسیار افزایش قابل توجهی در پشتیبانی از معاون رئیس جمهور بایدن.”

Latinos voting

داوطلب Bea بهترین nevarez مذاکرات با یک رای دهندگان بالقوه در طول درب-به-درب canvassing در توسان آریزونا [فایل: Caitlin o’hara/رویترز]

Coronavirus عوارض

روشن احتراق شده و پیچیده coronavirus همه گیر است که محدود بایدن به برگزاری مجازی حوادث از خانه خود را. این کمپین باید به سرعت پیدا کردن راه های جدید را به فرد-به-فرد تماس های مورد نیاز به نوبه خود Latino رای دهندگان کمپین مقامات اعتراف یک کار مشکل تر ساخته شده توسط رای گیری بلوک منافع گوناگون.

در فلوریدا برای مثال دولت 1.1 میلیون پورتو Ricans – بسیاری از آنها را آواره طوفان ماریا – بیشتر رای دموکرات ها در حالی که 1.5 میلیون کوبایی آمریکایی ها به طور سنتی حزب جمهوری خواه با تشکر از این حزب تندرو سیاست های کمونیستی-اجرای کوبا دولت است.

بسیاری از Latinos همچنین بخشی از انجیلی جماعت کشیده شده به حزب جمهوری خواه مخالفت با سقط جنین و حقوق همجنسگرایان.

بسیاری از رای دهندگان اسپانیایی در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن درایو برای ساخت یک دیوار در مرز آمریکا و مکزیک و تهاجمی خود را اخراج شیوه های. اما دولت اوباما رکورد اخراج تعداد زیادی از مردم نیز در سمت چپ برخی از Latinos با احتیاط از بایدن.

ما مقدماتی: بایدن ساندرز نبرد برای هیسپانیک رای (2:41)

بایدن گفت: او را با قرار دادن یک مهلت قانونی برای تبعید به جز خشونت مجرم معکوس تهمت اجرایی سفارشات در مهاجرت و معرفی لایحه اصلاح قانون مهاجرت در اولین روز خود را در کاخ سفید است.

این بایدن کمپین اتحاد میزبانی مجازی رویدادهای این ماه به “Todos con بایدن” (همه با بایدن), بنر و نامزد, همسر, جیل بایدن برگزار شد, تماس تصویری با Latino رهبران در آریزونا در هفته گذشته و در ادامه به برگزاری هفتگی تماس با اعضای کنگره اسپانیایی انجمن که در حال رایزنی برای تعیین لاتین به عنوان معاون نامزد ریاست جمهوری در یک نمایش از تعهد به رای دهندگان اسپانیایی.

در میان لاتین نامزدها در نظر گرفته شده جدید هستند مکزیک فرماندار میشل Lujan گریشام گفت که متحدان در روزهای اخیر که بایدن انتخاباتی آغاز بررسی صلاحیت او را برای معاون رئیس جمهور و سناتور کاترین کورتز متن ترانه مست و که در حال دفاع و پشتیبانی سابق رهبر اکثریت سنا هری رید از آن دولت است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>