‘بهترین بشریت”: اندونزی ماهیگیران نجات رشته Rohingya

نزدیک به 100 Rohingya افرادی که گرفتار شده بودند در سواحل اندونزی کشیده شد به ساحل در روز پنج شنبه توسط مردم محلی خشمگین در محلی امتناع مقامات به آنها سرپناه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

برخی از 94 نفر از آزار و اذیت قرار میانمار اقلیت از جمله 30 کودک – شد کنده از قایق خود را توسط ماهیگیران در این هفته قبل از اینکه ره دریایی توسط مقامات از جزیره سوماترا که کشیده آنها را نزدیک به ساحل.

اما مقامات در لهکسومو در استان آچه اندونزی حاضر اجازه می دهد تا به زمین با استناد به coronavirus نگرانی.

قهر مردم زمام امور را به دست خود در روز پنج شنبه با در نظر گرفتن به قایق خود را به جلو و به ساحل.

ساکنان که تا به حال جمع آوری شده در ساحل محلی را تشویق می کردند این حرکت با توجه به گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه در صحنه است.

Indonesia Rohingya

Acehnese را به دریا برای نجات Rohingya خود [Rahmad/Antara عکس از طریق رادیو فردا]

“آن را صرفا به دلایل بشردوستانه” گفت: ماهیگیر Aples Kuari.

“ما در غم از دیدن بچه ها و زنان باردار سرگردان در دریا,” او اضافه شده است.

در اوایل روز پنج شنبه رئیس پلیس محلی Eko Hartanto گفت: آنها می خواستند برای ارسال عمدتا مسلمان Rohingya بازگشت به دریا به جای آنها سرپناه موقت.

اما مقامات به نظر می رسد برای نرم کردن است که موضع گیری در برابر اعتراضات محلی و گروه در حال حاضر شده است با توجه سرپناه موقت در خوابگاه های خصوصی.

Rohingya خواهد بود بررسی توسط کادر پزشکی برای اطمینان از آنها ویروس رایگان, با توجه به آچه را نجات سازمان. آچه در نوک شمالی سوماترا.

‘بهترین بشریت’

سازمان عفو بین الملل در ستایش روح نجات.

به “تخلیه Rohingya پناهندگان لحظه ای از خوش بینی و همبستگی” سازمان اندونزی, مدیر اجرایی, Usman حمید در بیانیه ای گفت.

“این یک اعتباری به جامعه در آچه که سخت تحت فشار قرار دادند و در زمان خطر به طوری که این کودکان و زنان و مردان می تواند به ارمغان آورد به ساحل. آنها نشان داده اند که بهترین بشریت است.”

حدود یک میلیون Rohingya زندگی در اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش پس از فرار از خانه های خود در میانمار در سال 2017 به فرار وحشیانه نظامی سرکوب است که در حال حاضر موضوع بین المللی نسل کشی بررسی است.

ادامه درگیری ها در میانمار غربی وزارت امور خارجه از رخین که در آن صدها نفر از هزاران نفر از Rohingya هنوز زنده بود و انتظار می رود مورد بحث در جمعه مجازی نشست سران 10 کشور عضو اتحادیه جنوب شرق آسیا (ASEAN).

دیده بان حقوق بشر روز جمعه گفت که آسه آن باید به فوریت اتخاذ بتن قصد دارد برای مقابله با بحران.

“آسه آن رهبران انجام می شود تقریبا هیچ چیز برای سال باید به طور چشمگیری تجدید نظر در رویکرد خود را به Rohingya بحران” براد آدامز گروه آسیا مدیر در بیانیه ای گفت. “هماهنگ منطقه ای پاسخ این است که به شدت مورد نیاز به حفاظت از Rohingya در میانمار در اردوگاه های پناهندگان در خارج از کشور و در حالی که با فشار دادن میانمار به برداشتن گام های لازم برای آنها را به بازگشت به خانه با خیال راحت.”

اندونزی و همسایه مالزی هستند Rohingya مورد علاقه مقصد با هزاران نفر پرداخت مردم قاچاقچیان برای سفر خطرناک در سراسر اقیانوس هند در هر سال است.

مالزی دومین جامعه Rohingya پناهندگان پس از بنگلادش و با اکثریت مسلمان اندونزی است که قبلا به آنها اجازه داد به زمین و مجاز بسیاری به ماندن بگیرید.

Indonesia Rohingya

نجات Rohingya داده شد سرپناه موقت در خانه های مردم را پس از آنها آورده بودند در ساحل [Chaideer Amhyuddin/خبرگزاری فرانسه]

اما Rohingya را اسفناک بوده است مرکب در ماه های اخیر به عنوان مقامات تبدیل شده است آنها را دور بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

چهارشنبه coastguard رسمی در مالزی گفت: Rohingya بازداشت و پس از قایق خود را داشت خاموش رفت و آمد مکرر در جزیره لنکاوی در اوایل این ماه به آنها گفته بود ده ها تن کشته شده بود طی چهار ماه در دریا.

به 269 نفر که جان سالم به در حال حاضر گردید. مالزی است که یک امضا به کنوانسیون سازمان ملل متحد در مورد پناهندگان و رفتار پناهجویان و پناهندگان به عنوان “غیر قانونی” مهاجران.

“برخی از آنها در دریا درگذشت. آنها پرتاب دریا” Mohd Zubil حصیر Som به خبرنگاران گفت: بدون مشخص کردن تعداد دقیق.

حداقل 24 Rohingya پناهندگان سرگردان در دریا از گرسنگی می میرند

Zubil گفت: این گروه تا به حال شده است در یک بزرگتر کشتی حامل بیش از 800 نفر قبل از آنها منتقل به دوم رگ.

مقامات یافت نشد اصلی قایق تصور می شود در حال حاضر حمل حدود 500 نفر است.

آن است که روشن نیست که آیا این گروه که فرود آمد خاموش اندونزی ساحل متعلق به آن گروه بزرگتر.

مالزی و پا کرده است تا مرز اجرای گشت ها به عنوان بخشی از تلاش خود را برای کنترل گسترش coronavirus. آن را به عقب رانده 22 قایق پس از مارس 1, دیده بان حقوق بشر گفت: توصیف وضعیت به عنوان یک اکو از بحران 2015 در زمانی که هزاران نفر از Rohingya بودند سرگردان در دریا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>