بهترین خرید فروشگاه بازگشایی استراتژی به هر مشتری یک سرویس

زمانی که بهترین خرید شرکت. Inc. فروشگاه بازگشایی برای کسب و کار هر مشتری که پیاده روی را از طریق درب اخذ خواهد شد چیزی شبیه VIP درمان است.

بهترین خرید BBY, -4.14% اعلام کرد در وبلاگ خود که آن را در فروشگاه مشاوره در دسترس قرار ملاقات در 200 مکان در شروع ممکن است.

“پس از هر مشتری را ملاقات خواهد اختصاصی فروش دیپلم وجود خواهد داشت تعداد محدودی از مشتریان در فروشگاه در هر زمان برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله می گیرد” پس از گفت.

مشتریان خواهد بود استقبال در درب برای قرار ملاقات خود را معرفی و به فروش دیپلم آنها می شود کار با آیتم ها و سطوح تمیز خواهد شد در طول فرآیند فروش.

در طول این مشاوره کارکنان باید از پوشیدن دستکش و ماسک های اجتماعی فاصله دستورالعمل باید به رعایت کارمند برنامه در دسترس خواهد بود به صورت روزانه سلامت خود را چک و مناطق از فروشگاه خواهد بود مقادیر قبل و بعد از هر قرار ملاقات.

نگاه کنید به:باغ زیتون پدر و مادر بازگشایی شد تقریبا همه از آن اتاق ناهار خوری در گرجستان است. در اینجا جدید COVID-19 قوانین

پرداخت ایستگاه مجهز شده اند با عطسه پاسداران و پایانه های کارت اعتباری خواهد بود محو قبل و بعد از هر معامله.

بهترین خرید است و همچنین از سرگیری در خانه تعمیر و خدمات نصب و راه اندازی که در آن اجازه مدیر ارشد اجرایی Corie بری گفت: در نامه ای به مشتریان با کارکنان زیر بسیاری از این اقدامات ایمنی.

چیکو را FAS, Inc. CHS, -4.45% نیز اعلام کرد بازگشایی برنامه ای است که شامل یک فروشگاه با انتصاب روند برای فروشگاه خود را. چیکو نمونه کارها شامل اسم فروشگاه های کاخ سفید در بازار سیاه و سوما.

“ما اعتقاد داریم ما خواهد شد برخی از مزایای قابل توجهی در چند ماه آینده به عنوان اکثریت از فروشگاه ما تحت 3,500 متر مربع هستند و در واقع به راحتی در دسترس خرید میدان” گفت: مدیر اجرایی بانی بروکس, در بیانیه ای.

بروکس می گوید چیکو را تجربه کرده است و درصد دو رقمی دیجیتال رشد بیش از هفته های اخیر با توجه به جدید اختصاصی طراحی نرم افزار سبک اتصال که “اجازه می دهد تا برای صمیمی اما فاصله اتصال” با مشتریان است.

بانک مرکزی امریکا تحلیلگران ارائه چهار سناریو برای چه چیزهایی اقدام برای فروشگاه ها و رستوران ها با یک پیش بینی برای reopenings که عبارتند از “شدید” اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما اعتقاد داریم فروش روند را دوباره بجای اول برگشتن قوی برای مصرف کننده-شرکت های مواجه با کمترین تاثیر از دنیای جدید اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و خواسته های مصرف کننده و یا ‘تماس با ما’ خرید” در این گزارش است.

و:Neiman Marcus است که به احتمال زیاد فقط شروع: تحلیلگران انتظار دارند 100,000 فروشگاه به سال 2025

“همچنین قرار است در این سناریو در حال اساسی سهام و شرکت های مصرف کننده است که نزدیکترین به مشتریان خود و ارائه آسان تر توقف در-و-از uncrowded تجربه است.”

در میان آن دسته از شرکت هایی است که به بهره مندی از این وضعیت دلار کلی Corp. DG +0.28% کیر را Sporting Goods, Inc. DKS, -6.55% و تخت, داخل حمام & Beyond, Inc. BBBY, -6.07% بانک مرکزی آمریکا گفت.

Macy’s, Inc. M -3.46% استارباکس Corp. SBUX, -0.16% که گفت که قصد دارد برای شروع بازگشایی فروشگاه در هفته آینده , زیتون, باغ پدر و مادر Darden رستوران, Inc. DRI, -5.65% و Costco Wholesale Corp. هزینه -1.10% خواهد بود “نسبی بازنده” با توجه به گزارش.

Costco منتشر شد دستورالعمل جدید در روز پنج شنبه که شامل محدودیت های تعداد افراد مجاز به یک انبار در هر عضویت و یک نیاز شروع آوریل 4 که تمام خریداران با چند مورد استثنا پوشیدن یک ماسک صورت. شروع در آن تاریخ انبارها نیز بازگشت به طور منظم خرید ساعت.

از دست ندهید:بسته بندی کردن حباب ساز هوا مهر و موم و Simplehuman اجرائی prepping برای touchless آینده پس از بیماری همه گیر کوروناویروس

میسی همچنین اعلام کرد که آن را باز خواهد شد 68 فروشگاه ها در روز دوشنبه در کشورهای که در آن مستند قوانین شده اند سست, با توجه به مصاحبه بین مدیر اجرایی جف Gennette و وال استریت ژورنال. فروشگاه ها خواهد بود در گرجستان, کارولینای جنوبی, اوکلاهما و تگزاس و تنسی و عمل با کاهش ساعت. برخی از آنها در مراکز.

یکی دیگر از 50 فروشگاه باز خواهد شد توسط مه 11 و خرده 775 فروشگاه خواهد بود در عملیات در شش هفته. میسی همچنین صاحب Bloomingdale و Bluemercury زنجیره ای از زیبایی خرده فروشان.

همچنین:دیدار با جدید ‘فرشته’: میسی مربی – و Michael Kors-پدر و مادر اعتبارات برش به ‘ناخواسته’ در Fitch

خریداران رفتن به macy’s می توانید انتظار یک تماس زیبایی, ضد, با آزمایش های انجام شده بر روی کاغذ نمودار کمتر اتصالات اتاق و ضد عفونی کننده دست در طلا و جواهر ضد. مواردی است که سعی شده یا بازگشت برگزار خواهد شد 24 ساعت قبل از قرار داده شده روی زمین. کارگران نیز ملزم به پوشیدن ماسک.

Cowen تحلیلگران برآورد کرده اند که مبارزه فروشگاه خرده فروش فقط چهار ماه از پول نقد در اختیار دارد. و وجود دارد گزارش می دهد که این شرکت به دنبال افزایش 5 میلیارد دلار بدهی برای جلوگیری از ورشکستگی.

بهترین خرید سهام است تا 4 درصد بیش از سال گذشته است. چیکو سهام را فرو 56.3%. Costco سهام بسیج 25.4% برای دوره. و میسی سهام را غرق 75%.

S&P 500 شاخص SPX -0.92% پایین است 0.4% برای 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>