برنی ساندرز طول می کشد اولیه سرب در نیوهمپشایر اولیه

کنکورد, نیوهمشایر, ایالات متحده – سناتور برنی ساندرز در زمان اوایل سرب در نیوهمپشایر در سه شنبه شب به عنوان نتیجه شروع به رول در کشور اول ابتدایی.

ساندرز که رهبری پای صندوق های رای رفتن به رای تا به حال 26 درصد با 71 درصد از حوزه گزارش.

پس از Sanders, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg به دنبال با 24.1 درصد و مینه سوتا سناتور ctq به حال 20.1 درصد است.

بیشتر:

با وجود متوسط مشارکت ساندرز به نظر می رسد که تولید به اندازه کافی رای دهندگان هیجان به ظهور به عنوان جدید حزب سوسیالیست دموکراتیک – با معاون رئیس جمهور جو بایدن خروج از حالت اولیه به کارولینای جنوبی است.

“شور و شوق برای برنی واقعی است” گفت: مرلین مارتین یک کمپین داوطلب در دولت سرمایه کنکورد.

مارتین توصیف کمپین بین المللی انرژی به عنوان “کاملا برقی” و گفت: New Hampshire گزاف گویی خواهد به سناتور ورمونت “حرکت به فشار رو به جلو”.

Pete Buttigieg

پیت Buttigieg دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار قطره با یک رای گیری در محل اولیه روز در Hopkinton, New Hampshire [اریک Thayer/رویترز]

با شدت مستقل و آزادیخواه خم, New Hampshire فاقد تنوع نمونه ای از بسیاری از کشورهای که در آن مقدماتی به زودی می گیرد. برخی استدلال می کنند که کم جمعیت و همگن دولت است و نه نماینده کشور گفت: آن است که یک شاخص مهم و یا باید همچنان در آن bellwether نقش.

اما ساندرز حامیان امید به دریافت افزایش از vanquishing عمیق دموکراتیک زمینه کسب یک پیروزی نمادین در یک زمان انتخابات.

“وجود دارد یک ائتلاف است که [دعوت] ساختمان شده است در میان رای دهندگان لاتین, افریقایی رای دهندگان آمریکایی مسلمان رای دهندگان” مارتین گفت: Al Jazeera. “من کاملا مطمئنم که نیوهمپشایر است. او موفق به کسب آن بسیار مهم و حاشیه در سال 2016.”

Klobuchar

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq استقبال حامیان خود در خارج یک نیوهمپشایر اولیه رای گیری در محل [هالی Ramer/AP Photo]

سناتور الیزابت وارن از ماساچوست در ابتدا نظرسنجی های پیش رو در دولت قبل از دیدن بخت و اقبال خود را کاهش است. او در حال حاضر در جایگاه چهارم فقط جلوتر از بایدن. وارن و بایدن در حال انتظار نمی رود که به نفع هر نمایندگان در دولت است.

وارن نه در انتظار نتایج نهایی به رول در خطاب به هواداران تبریک گفت و ساندرز و Buttigieg خود را قوی نمایش آن در دولت است.

آنها هر دو “نامزد قوی”, او گفت:, اما وارن اضافه شده او هنوز هم بهترین نامزد برای متحد کردن حزب دموکرات است.

“مبارزه ما در مبارزه برای نجات دموکراسی ما یک نبرد دشوار اما مبارزه ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی و ما فقط شروع کار” وارن گفت.

Warren

دموکراتیک 2020 آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سناتور الیزابت وارن استقبال حامیان خود در خارج یک رای گیری سایت برای نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه در Nashua, New Hampshire [برایان اسنایدر/رویترز]

تاجر میلیاردر تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard به دنبال بایدن با سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک به مراتب پشت سر.

یانگ بنت رها کردن

لانگ شات نامزد اندرو یانگ یک کارآفرین بدون هیچ تجربه سیاسی به دست آورد اما برخی از سطح از محبوبیت شعار چه حامیان او در نظر گرفته می شود رمان, ایده, اعلام روز سه شنبه شب بود که او در پایان مبارزات انتخاباتی خود را. یانگ گفت: حامیان هر چند که خود را “جنبش آینده از حزب دموکرات”.

کلرادو, ایالات متحده سناتور مایکل بنت نیز به حالت تعلیق در پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری.

نیوهمپشایر اولیه صورت گرفت که تنها هشت روز پس از هرج و مرج آیووا قفقاز است که در آن هیچ نامزد برنده اعلام شد. ساندرز و Buttigieg عملا گره خورده است که دولت با هر دو نامزد خواستار recanvass از نتایج.

نوزده ساله الا استوارت یک دانش آموز در مدرسه سنت پل مدرسه شبانه روزی رای دادند برای اولین بار و با افتخار از نقش دولت به عنوان یک “شاخص” در انتخابات.

استوارت انتخاب Gabbard چرا که او “هیجان زده به یک زن در اتاق”.

New Hampshire

یک مرد با پوشیدن یک ستاره و راه راه کلاه رای اولیه انتخابات در مرکز رای دهی در اپپینگ, New Hampshire [Kevin لمرقو/رویترز]

“او بیشتر به آنچه که من فکر می کنم به عنوان نه بیش از حد به سمت چپ یا راست” استوارت الجزیره گفت: به عنوان کنکورد نظرسنجی کارگر نیک Wallner زنگ زد زنگ به افتخار دیگری برای اولین بار رای دهندگان انتخابات.

در حالی که مقدار زیادی از توجه در نیوهمپشایر بر دموکراتیک نژاد چیزی وجود دارد در طرف دیگر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها با یک نام تجاری رقیب در سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش به آسانی برنده خواه اولیه اما نه نزدیک به حاشیه او لذت می برد در آیووا.

مغلوب ساختن پیشی جستن با دو رقیب در آیووا برنده بیش از 97 درصد از آرا وجود دارد. در نیوهمپشایر در مقابل او در مسیر پیروزی تنها 85 درصد از آرا. جوش متصلب تا حدود 10 درصد از شمارش و مانده از آرا رفت و به “دیگری”.

“عملکرد ضعیفی” بود صفت مورد استفاده توسط چندین صاحب نظران در آمریکا در کابل خبر به توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان میدهد.

جوش اذعان مبارزات انتخاباتی خود ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

“هر میانه از حزب دموکرات خواهد بود با من خوب” را در مغلوب ساختن پیشی جستن جوش الجزیره گفت: قبل از نظرسنجی بسته شده در روز سه شنبه.

نیوهمپشایر به تهمت خود را برای اولین بار اصلی پیروزی در انتخابات 2016. او به دقت از دست رفته به دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد کمپین تجمع در منچستر در شب دوشنبه به دنبال برجسته کردن اختلافات در درون حزب دموکرات است.

بعدی: Nevada, South Carolina

پس از نیوهمشایر اکثر نامزدها را به نوبه خود توجه خود را به نوادا است که برای برگزاری آن قفقاز در تاریخ 22 نوامبر. کارولینای جنوبی خواهد سر به نظر سنجی یک هفته بعد در فوریه 29 قبل از سه شنبه در مارس 3.

بایدن که به اذعان او نمی خواهد بالا رهبران در نیوهمپشایر است امید به سرمایه گذاری بر روی حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی. او عملکرد ضعیف در آیووا و نیوهمشایر ارائه یک ضربه برای مبارزات انتخاباتی خود بود که به امید به دست آوردن شتاب پس از فرو بردن در پای صندوقهای رای است.

Joe Biden

بایدن صحبت می کند برای هواداران در یک مبارزه انتخاباتی در منچستر, New Hampshire [Carlos Barria/رویترز]

در نیوهمشایر ساندرز حامیان با اشاره به بزرگ تبدیل سناتور دیدم در راهپیمایی خود را در آستانه اولیه.

“شب گذشته تقریبا وجود دارد 8,000 مردم در دورهام” گفت: Allison لینکلن ماساچوست. “ما شاهد بسیاری از رنگ های آبی و سبز ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>