برنی ساندرز تعلیق مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری آمریکا

ورمونت سناتور برنی ساندرز که دیدم و یک بار خود را قوی سرب در ایالات متحده آمریکا حزب دموکرات اولیه تبخیر به عنوان حزب را ایجاد صف سرعت بالا پشت سر رقیب جو بایدن به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری در روز چهارشنبه اذعان است که معاون سابق رئیس جمهور است که خیلی جلوتر برای او به هر گونه معقول امید میشه.

این سناتور ورمونت اعلام می کند بایدن به presumptive دموکراتیک نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بیشتر:

در یک آدرس به حامیان جریان بر روی اینترنت از خانه اش در برلینگتون ورمونت ساندرز زده مبارز تن و به عنوان او در طول مبارزات انتخاباتی خود برافراشته در برابر یک “شرکت های بزرگ و سیاسی” به انتظارنشسته بودند تا علیه او و ایده های خود را.

او اصرار داشت که مبارزات انتخاباتی خود را در حالی که ناموفق برنده یک “مبارزه ایدئولوژیک” و باز آمریکایی ها چشم به اهمیت امضای خود مسائلی مانند افزایش حداقل و آموزش عالی است.

ساندرز ضبط در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان شواهدی وجود دارد که پیشنهاد خود را از مدیکر برای همه است و حتی مهم تر به کشور از آن فقط چند ماه پیش. او گفت: بحران “در معرض برای همه برای دیدن چگونه پوچ ما کارفرمای فعلی مبتنی بر سلامت سیستم بیمه است”.

او اذعان کرد که بسیاری از هواداران خود می خواهند او را به ماندن در مسابقه اما گفت که او “نمی تواند در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده”.

ساندرز در ابتدا بیش از حد آسمان-انتظارات بالا در مورد توانایی های خود را به سحر و جادو خود را از ریاست جمهوری 2016 پیشنهاد و حتی غلبه حمله قلبی ماه اکتبر گذشته در کمپین بلیزرز. اما او در بر داشت خود را قادر به تبدیل تزلزل پشتیبانی از ترقی خواهان به دوام مسیر برای نامزدی در میان “electability” ترس سوخت سوال در مورد این که آیا خود را دموکراتیک سوسیالیستی و ایدئولوژی خواهد بود خوشایند به انتخابات عمومی رای دهندگان.

78 ساله سناتور خود را آغاز کرد آخرین کاخ سفید پیشنهاد رو به سوال در مورد اینکه آیا او می تواند پیروزی هواداران که او را چهار سال پیش به عنوان یک شورشی دیگر برای حزب ایجاد را انتخاب هیلاری کلینتون ، با وجود برنده شدن 22 متحده در سال 2016 وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد او می تواند عمده ریاست جمهوری مدعی این چرخه به خصوص به عنوان مسابقه قدیمی ترین نامزد است.

ساندرز هر چند استفاده از قوی رای گیری و جامد جمع آوری کمک های مردمی جمع آوری شده تقریبا به طور کامل از کمک های مالی به صورت آنلاین به بیش از آرام اوایل شک. مانند بار اول او را به خود جلب حمایت گسترده از رای دهندگان جوان و قادر به ایجاد جدید تاخت و تاز در هیسپانیک جامعه, حتی در حالی که درخواست تجدید نظر خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار همچنان کوچک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>