برنی ساندرز نمرات تعیین کننده برنده شدن در نوادا قفقاز

برنی ساندرز به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز در نوادا در روز شنبه در حالی که جو بایدن به نظر می رسد رهبری به مکان دوم را به پایان برساند که به او در مبارزه انتخاباتی جدید امید.

ساندرز سناتور ورمونت به حال 45 درصد از شهرستان کنوانسیون نمایندگان در نوادا با حدود 4 درصد از حوزه گزارش و شبکه های تلویزیونی پیش بینی او خواهد کروز به یک پیروزی آسان.

اما با وجود تاخیر طولانی تر شدن نتایج گزارش شده بیش از پنج ساعت پس از قفقاز آغاز شده است.

ساندرز نشان داد نشانه هایی از گسترش حمایت خود را فراتر از خود هسته, حامیان سوار موج حمایت از اکثر گروه های سنی Latinos و اعضای اتحادیه به پیروزی در نوادا است. ورودی نظرسنجی همچنین نشان داد سنگین در حمایت از دولت-اجرای مدیکر برای همه طرح بهداشت و درمان.

“ما کنار هم قرار دادن چند نسل چند نژادی ائتلاف است که نه تنها پیروزی در نوادا آن را رفت و برگشت به کشور” ساندرز گفت: تشویق طرفداران در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور شده بود در نیاز ناامید از قوی نشان پس از فقیر پس از اتمام در دو مورد اول مسابقات در آیووا و نیوهمشایر برای این حزب نامزدی به صورت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

او در دور دوم به ساندرز با 19 درصد آرا با 10 درصد از حوزه گزارش شده اما پیش از شهردار سابق پیت Buttigieg جنوبی خم ایندیانا سوم با 16 درصد است.

“مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما ما زنده است و ما در حال آمدن به عقب و ما میخوایم برنده” بایدن گفت: هواداران در لاس وگاس.

Buttigieg تبریک گفت ساندرز اما پس از آن به هواداران خود گفت در لاس وگاس است که دموکرات ها باید متوقف و تجدید ساندرز نامزد خود-شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی که او به تصویر کشیده شده به عنوان یک ایدئولوگ.

“ما می توانیم شنده یا ایدئولوژیک خلوص یا فراگیر پیروزی. ما هم می توانید تماس مردم نام آنلاین و یا ما می توانیم آنها را به جنبش ما. ما می توانیم یا سفت باریک و پایه و یا باز کردن چادر به یک جدید, گسترده و بزرگ دل آمریکایی ائتلاف” Buttigieg گفت.

نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ که تحت سلطه سیاسی گفتگو این هفته پس از یک فقیر بحث مرحله اولین بود و نه در انتخابات. او اعتقاد دارد که همه چیز را در یک سری از نماینده غنی متحده است که شروع رای گیری در ماه آینده.

نوادا سوم مسابقه در یک سال 2020 انتخابات تقویم مشخص شده توسط هرج و مرج و عدم قطعیت پس از باز کردن آرا در آیووا و نیوهمشایر اکثریت سفید, روستایی متحده است.

Democratic Presidential Candidate Sen. Bernie Sanders Campaigns In Texas

هواداران تشویق آنها به عنوان دیده بان بازده از نوادا قفقاز در حالی که انتظار برای برنی سندرز برای رسیدن به یک کمپین تجمع در کابوی ها: آدرس در 22 فوریه سال 2020 در سن آنتونیو تگزاس [درو Angerer/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

اولین انتخابات ریاست جمهوری مسابقه در غرب آزمایش نامزدهای قدرت با رای دهندگان سیاه پوست و لاتین برای اولین بار در سال 2020 است. نوادا جمعیت راستا بیشتر با ما به عنوان یک کل در مقایسه با آیووا و نیوهمپشایر: 29 درصد Latino 10 درصد و 9 درصد آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام.

نوادا حکم به نمایندگی از سوم ابتدایی فصل که خواهد span تمام 50 ایالت و چند ما سرزمین پایان تنها در حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای. اما با دو دور رای گیری برنامه ریزی شده بیش از 10 روز آینده – از جمله فوق العاده روز سه شنبه عظیم نماینده مسافت – حزب ممکن است شناسایی یک نامزد اجماع قبل از کنوانسیون.

استیو Clemons, میزبان الجزیره هفتگی نشان می دهد پایین خط به نام حاشیه پیروزی برای ساندرز “غیر منتظره”.

من فکر می کنم [دموکراتیک نژاد] رفتن به باد افشان کردن با سرعت بیشتری از مردم فکر می کردند با توجه برنی ساندرز’ قدرت او گفت:” از Chestertown در مریلند است. “جو بایدن اقدام با اطمینان اما در 19 درصد در دولت مانند نوادا بسیاری از مردم به دنبال در آن نسبتا شوکه کرد. الیزابت وارن انجام داده است بسیار ضعیف و ctq به سختی ثبت نام در این مسابقه و این رو به عنوان یک نگرانی برای او.”

اگر ساندرز برنده دموکرات نامزدی انتخابات ماه نوامبر به احتمال زیاد به “شدید” او گفت:.

“ما در حال رفتن برای دیدن فوق العاده پرشور مردم در انتخابات به دلیل آنچه واضح و روشن در مورد برنی ساندرز که در آن او در حزب دموکرات و مسابقه او را به اصطلاح ‘میانه رو’ است که شدت [حامیان او’] شور و شوق برای او است در مورد به عنوان بزرگ به عنوان شدت شور و شوق است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی پایه احساس برای رئیس جمهور.

“اگر این می آید و برنی ساندرز برنده دموکراتیک اولیه آن خواهد شد فوق العاده شدید انتخابات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک پیام تبریک از انواع به Sanders.

“به نظر می رسد مانند دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بدنام دیگر نامزدها قبل از اضافه کردن: “تبریک برنی & اجازه ندهید که آنها آن را به دور از شما!”

ریسک بالا برای نوادا دموکرات برای جلوگیری از تکرار هرج و مرج در آیووا و مقامات وعده داده است که یک تجدید نظر در سیستم گزارش دهی با استفاده از یک خط تلفن و عکس هایی از جلسه گزارش دهی ورق خواهد اطمینان از نرم و صاف روند.

اما حوزه صندلی در برخی از قفقاز گزارش انتظار طولانی بر روی خط تلفن. لری ون بازنشسته داروساز بود که داوطلب در یک حوزه که رفت به بایدن گفت که او به نام شماره تلفن برای گزارش نتایج هشت بار قبل از او در نهایت از طریق.

در نتیجه نهایی یک جلسه در مشهور هتل Bellagio در لاس وگاس, Sanders, به پایان رسید با 76 رای بایدن به حال 45 و هیچ نامزد دیگر به پایان رسید با یک رای.

کارگران در هتل است که اعضای آشپزی اتحادیه کارگران جریان از این جلسه پس از پشتوانه ساندرز با وجود رهبری خود را ابراز رزرو خود را در مورد طرح بهداشت و درمان.

“من رفتم برای برنی. من نه بزرگ به سیاست اما من دوست دارم چیزهایی که او را به رفتن برای: بدهی وام دانشجویی و مدارس و بهداشت و درمان رایگان” گفت: Aleiza اسمیت 22 ساله خانه دار در Bellagio.

چهار روز پس از رای گیری اولیه در نوادا در این هفته به خود جلب کرد بیش از 75,000 دموکرات ها بیش از نیمی برای اولین بار رای دهندگان قرار دادن حزب در موقعیت برای پیش افتادن از مردم در انتخابات رکورد 118,000 در سال 2008 زمانی که باراک اوباما نامزدی, هیجانی, حزب.

اما کسانی که رای اولیه تا به حال محسوب می شود همراه با آن بازیگران در شنبه پیچیده روند.

ورودی نظرسنجی توسط ادیسون تحقیقات آژانس نشان داد شش در 10 نوادا رای دهندگان در قفقاز حمایت مدیکر برای همه, پیشنهاد یک نسخه از آن نیز توسط وارن. شش نفر از 10 جلسه را برانگیخت می خواستم کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از کسی که موافق با آنها در مورد مسائل مهم با توجه به نظر سنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>