برنی ساندرز پیش بینی شده برای برنده شدن در نوادا قفقاز

بیش از 1000 مایل از جایی که caucusgoers تحویل دومین بار متوالی در اوایل پیروزی دولت با توجه به طرح توسط ABC News دیابت برنی ساندرز جشن با افراطی جمعیت در سن آنتونیو رقص سالن نمایش انتخابات ریاست جمهوری را گسترده تر جاه طلبی های او به عنوان دقیق خود را مترقی دستور کار برای مخاطب بسیار بزرگتر تماشای سراسر کشور است.

ساندرز در زمان تنها یک لحظه کوتاه به حمام افتاب گرفتن در نوادا قفقاز نفع خود — و تصمیم به انجام این کار پس از اولین پیش بینی او می خواهم پایان در بالا در تگزاس اولیه در 10 روز. این حرکت نبود به سادگی اشاره به جمعیت محلی اما در ادامه تلاش های خود گذشته هشت روز که در طی آن او بین سفر چهار شنبه متحده — به علاوه واشنگتن که رای یک هفته بعد — در اطراف خود نوادا, برنامه, دانستن که خود را پیشتاز مبارزات انتخاباتی می تواند به طور بالقوه ساخت نشدنی نماینده رهبری باید آن را ادامه موفقیت آن است که شب.

“شما می دانید بر اساس آنچه که من را دیده اند امروز در تگزاس ما در ال پاسو. ما در اینجا در حال حاضر. نگو به هر کسی — هیچ کسی را بگویم که من نمی خواهم به آنها را عصبی-ما در حال رفتن به برنده دموکراتیک اولیه در تگزاس” او گفت:. “رئیس جمهور می شود بسیار ناراحت به راحتی بنابراین لازم نیست به او بگویید که ما در حال رفتن به ضرب و شتم او را در اینجا در تگزاس است. و در حال حاضر من خوشحال هستم که شما را به برخی از اخبار خوب است.”

“من فکر می کنم همه شما می دانید که ما برنده رای مردمی در آیووا. ما برنده مقدماتی نیوهمپشایر. و با توجه به سه شبکه ها و AP ما در حال حاضر موفق به کسب نوادا, انجمن,” او اضافه شده است. “در نوادا ما فقط با قرار دادن با هم یک multigenerational چند نژادی ائتلاف است که نه تنها به پیروزی در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور است.”

ثبت نام رای دهندگان دموکرات در نوادا ریخت و به سایت های مختلف در روز شنبه در میان “برای اولین بار در غرب” قفقاز-اولین متنوع رای دهندگان به وزن در 2020 ریاست جمهوری.

پس از آتشین لاس وگاس بحث هفته گذشته که در طی آن نامزدهای حملات در هر یک از دیگر ساخته شده از باریکه های دموکراتیک زمینه این نتایج می تواند به حفظ حرکت برای Sanders, کمپین پیشتاز در حالی که همچنین ارائه یک افزایش جو بایدن پس از ظهور از آیووا و نیوهمپشایر با نتایج بدون زرق و برق.

در میان چهار اوایل متحده, South Carolina تنها یک سمت چپ بین مبارزات و سه شنبه و شتاب از نوادا می تواند دوباره یک کمپین و یا سیمان یک نامزد ایستاده در خارج از ردیف بالا.

در اینجا چگونه بعد آشکار شد. تمامی زمان ها شرق.

9:49 p. m. ساندرز آگهی با 44 درصد از شهرستان کنوانسیون نمایندگان مجلس دوم با 25%

با 11 درصد از حوزه در حال حاضر گزارش Sanders, آگهی دموکراتیک زمینه با 44 درصد از شهرستان کنوانسیون نمایندگان.

بایدن در حال حاضر در دوم با 25 درصد از شهرستان کنوانسیون نمایندگان. Buttigieg شرح زیر است بایدن با 15%.

بیشتر از این رای آمده است در شهرستان کلارک در این آخرین دسته ای و بیشتر از مناطق روستایی بخش های دولتی مانند هومبولت شهرستان را پوشش می دهد که بخشی از شمال غربی نوادا و چرچیل شهرستان که نشسته در نیمه غربی وزارت امور خارجه در شرق رنو.

در Humboldt County, ساندرز آگهی با 71 درصد و بایدن در جای دوم را با 27 درصد است. در چرچیل شهرستان ساندرز به 46 درصد و Buttigieg وارن و Steyer گره خورده به جایگاه دوم هر کدام با 12.5% است.

ABC News’ Kendall Karson گزارش شده است.

8:39 p. m. Buttigieg تبریک انتقاد ساندرز

شهردار سابق پیت Buttigieg تبریک سناتور. برنی سندرز برای “نشان دهنده” در نوادا قفقاز بلکه بلافاصله شروع به هشدار دادن به هواداران در مورد خطر او را دموکراتیک نامزد.

“من تبریک سناتور. ساندرز در قوی از امروز دانستن که ما جشن می گیرند بسیاری از همان آرمان” Buttigieg گفت. “اما قبل از ما با عجله به معرفی سناتور. Sanders, شما می دانید, یک شات به این رئیس جمهور. اجازه دهید ما را هوشیار نگاهی به آنچه در خطر است برای ما برای ما ارزش است.”

Buttigieg متمرکز نزدیک به تمامیت اظهارات خود در مخالفت با نامزدی ساندرز به بلیط و گفت: کمپین “حرکت از جنگ متولد شده دولت با نبرد در دست ما است.”

“سناتور. ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی,” او گفت:. “من معتقدم که ما می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و تحویل برای مردم آمریکا با توانمند سازی مردم آمریکا به مراقبت های بهداشتی خود را انتخاب مدی برای همه کسانی که آن را می خواهم. سناتور. ساندرز معتقد است در نظر گرفتن دور است که انتخاب از بین بردن مردم از داشتن گزینه خصوصی برنامه ریزی و جایگزینی آن با یک طرح که آیا شما آن را می خواهم یا نه.”

ABC News’ جاستین گومز گزارش شده است.

8:08 p. m. ساندرز’ منجر قوی بیش بایدن

با 4 درصد از حوزه گزارش سناتور ورمونت — پیش بینی شده به عنوان برنده توسط ABC News — در حال حاضر 45 درصد از شهرستان کنوانسیون نمایندگان. در این مرحله جو بایدن در دور دوم با 19 درصد از شهرستان کنوانسیون نمایندگان. الیزابت وارن در حال حاضر به تضعیف چهارم در 12% از آخرین به روز رسانی سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg نشسته در بین معاون رئیس جمهور سابق و سناتور ماساچوست با 16٪.

شهرستان کنوانسیون نمایندگان با 4 درصد از حوزه گزارش:

 • ساندرز 45%
 • بایدن 19%
 • Buttigieg 16%
 • وارن 12%
 • Klobuchar 4%
 • Steyer 4%
 • 8:05 بعد از ظهر بایدن جشن 2-محل ایستاده

  معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به وضوح احساس اعتماد به نفس در خود به نمایش در نوادا قفقاز بعد از ظهر شنبه گفت که او معتقد است این مسابقه مشخص شده “تغییر اساسی” در سال 2020 مسابقه.

  “ترجمه آن را برای من! در حال حاضر ما در حال رفتن به کارولینای جنوبی و پیروزی و پس از آن ما در حال رفتن به این پشت!” بایدن گفت که او در زمان این مرحله در لاس وگاس با یک عضو مخاطبان فریاد “بچه باز گشت!”

  بایدن همراه بر روی صحنه با همسرش جیل و نوه فینیگان گفت: جمعیت است که در حالی که مطبوعات آماده است تا به “اعلام مردم مرده” مبارزات انتخاباتی خود است “زنده” و “بازگشت.”

  “خوب, شما می دانید من می دانم که ما نمی دانیم که نتایج نهایی نشده است, اما من احساس می کنم واقعا خوب است. شما من را در یک موقعیت است. شما می دانید مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما ما زنده است و ما در حال آمدن است و ما در حال رفتن به برنده شدن” بایدن گفت:

  بایدن که شرط بندی بزرگ در متنوع رای گیری متحده برای کمک به نوبه خود در اطراف خود عقب مانده کمپین پس از ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر به جمعیت گفت او امیدوار است این پایان قوی در اینجا ادامه خواهد داد در آینده مسابقات — قرار داده و او را در یک مسیر به کاخ سفید است.

  “من می خواهم برای به دست آوردن حق به نقطه در اینجا می شود.” “من فکر می کنم ما در یک موقعیت در حال حاضر به حرکت در یک راه است که ما شده اند تا این لحظه. … ما میخوایم پیروزی در کارولینای جنوبی و سپس سه شنبه است و ما در راه ما.”

  ABC News’ Molly ناگل گزارش شده است.

  7:38 بعد از ظهر ABC اخبار پروژه های بهداشت ، برنی ساندرز به عنوان برنده

  بر اساس تجزیه و تحلیل ما از رای دادن در نقره دولت تا کنون ABC اخبار پروژه های که ساندرز برنده خواهد شد نوادا قفقاز.

  زیر بینی ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند توییتی “ما دوباره به دست آورد! 3 3.”

  “و ما حاشیه رای همچنان به رشد در حالی که ما گسترش متنوع ما ائتلاف است. کار عالی با ما, نوادا, تیم,” او نوشت. “در حال حاضر اجازه دهید به برنده شدن در کارولینای جنوبی!”

  7:05 بعد از ظهر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک ساندرز در اوایل نوادا Dems منتظر نتایج

  رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال تبریک خود را به ساندرز در شنبه شب هر چند نتایج نهایی آمده اند و در ABC News هنوز به پروژه یک برنده است.

  “به نظر می رسد مانند دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صحبت کردن نامزدهای دیگر و اضافه کردن “تبریک برنی & اجازه ندهید که آنها آن را به دور از شما!”

  او همچنین پاره کردن سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ — است که در نوادا رای گیری — برای اولین بار بحث عملکرد.

  ABC News برآورد مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت خواهد کرد تمام 25 متعهد ایران با نمایندگان از دولت-به عنوان حزب جمهوری خواه لغو آن, نوادا, جلسه, رای گیری برای اتصال خود را از نمایندگان به رئیس جمهور.

  ABC News’ کوین Scanlan گزارش شده است.

  6:50 بعد از ظهر, نوادا, حزب دموکرات شروع به نتایج گزارش

  با 1 ٪ از حوزه گزارش و بر اساس نتایج حاصل از نوادا حزب دموکرات دیابت برنی ساندرز است که هنوز هم پیشرو در میان شهرستان کنوانسیون نمایندگان با 29 درصد است.

  نزدیک ترین رقیب سناتور. الیزابت وارن با 19 درصد.

  این اطلاعات از دولت و تنها نشان دهنده کسری از کل آرا ادیسون به گزارش شبکه خبری ABC برای اولین و آخرین صف بندی.

  شهرستان کنوانسیون نمایندگان با 1 ٪ از حوزه گزارش:

 • ساندرز 29%
 • وارن 19%
 • بایدن 17%
 • Buttigieg 17%
 • Klobuchar 9%
 • Steyer 7%
 • شهرستان کنوانسیون نمایندگان هستند چه ABC اخبار استفاده خواهد کرد برای پروژه یک برنده است.

  ABC News’ Kendall Karson گزارش شده است.

  6:35 بعد از ظهر برخی از نوادا حوزه صندلی گزارش بار نگه داشتن طولانی سیگنال مشغول

  روبن Murillo سه بار حوزه صندلی منجر به یک حزبی در Henderson پیچیده خود را حزبی و گفت: ABC خبری که آن را “رفت بسیار بهتر از انتظار می رود.”

  “بساز ما آیووا,” او اضافه شده است.

  موریللو نسبت موفقیت خود را حزبی برای رای گیری اولیه است که کاهش اندازه جمعیت در حوزه. او همچنین گفت: انجمن ماشین حساب “واقعا به خوبی کار می کرد” و “توضیحی” و در تایید نتایج.

  در میان سه قفقاز او نظارت این “بیشتر” او گفت:.

  اما در حالی که او تا به حال تنها به 15 دقیقه صبر کنید به گزارش نتایج خود را از طریق خط تلفن امن, چند, دیگر حوزه صندلی در سایت خود را گفت: آنها منتظر حداقل 30 دقیقه.

  دیگر یک حوزه و صندلی در شرق لاس وگاس جف Culler گفت: ABC اخبار او مشغول سیگنال زمانی که او سعی کردم به تماس در نتایج خود را.

  “آنها افتتاح خط دوم بود اما هنوز 20 دقیقه در خود نگه دارد,” او گفت: قبل از اضافه کردن که او تا به حال هیچ دیگر مسائل در گزارش.

  حزب است که “در حال حاضر پردازش حزبی نتایج و ما ارائه کرده ایم گسترش ظرفیت برای خط تلفن خود به جای هجوم تماس از حوزه صندلی” مولی Forgey و ارتباطات و مدیر برای نوادا حزب دموکرات گفت: ABC News در پاسخ به این حوزه صندلی’ شکایت.

  ABC News’ Kendall Karson و مگ کانینگهام گزارش شده است.

  6:10 بعد از ظهر با 10 درصد از حوزه گزارش ساندرز حفظ سرب در نوادا قفقاز

  با 10 درصد از حوزه گزارش برنی ساندرز است که منجر بقیه دموکراتیک زمینه و برداشتن بیشتر رای دهندگان در تجدید نشان دادن قدرت خود را به عنوان هر دو Nevadans’ اولیه اولین اولویت و به عنوان یک نامزد که می توانید برنده بیش از رای دهندگان که ممکن است باید مورد حمایت او در طول دور اول.

  نتایج از طریق ادیسون که جمع آوری اطلاعات برای بسیاری از سازمان های خبری در حال حاضر در 7% از حوزه گزارش تنها برای اولین تراز و تنظیم نهایی. هر سه مجموعه از نتایج از جمله شهرستان کنوانسیون نمایندگان است که چه ABC اخبار استفاده خواهد کرد برای پروژه یک برنده به شمار می رود منتشر شده توسط حزب در همان زمان از هر حوزه.

  در میان کلید شهرستانهای استان که در آن بسیاری از رای دادن است که در آینده کلارک و Washoe شهرستان ساندرز مسلط است. در یکی از مناطق روستایی شهرستان Douglas, رهبر فعلی است Buttigieg. داگلاس یکی از معدود شهرستانهای غربی که در آن ساندرز از دست داد به کلینتون در سال 2016 و این چرخه ساندرز در حال حاضر در جایگاه دوم به شهردار سابق.

  ABC News’ Nicole گالاگر کوین Scanlan و Kendall Karson گزارش شده است.

  6 p. m. گزارش سردرگمی همچنان به تاخیر نتایج

  ادیسون یک شرکت است که کمک می کند تا جمع آوری داده ها به صورت ABC News و شبکه های دیگر, گزارش سردرگمی است و به تأخیر انداختن برخی از نتایج از بودن گزارش شده است.

  “ما دریافت کرده اند حداقل 6 گزارش های موردی از مردم ما در انجمن سایت های که وجود دارد که در آن حوزه سردرگمی در مورد شمارش قوانین و/یا ترکیب اولیه رای با تاخیر در این گزارش از نتایج در این حوزه قفقاز,” ادیسون نمایندگان گفت.

  ABC News’ ریک کلاین گزارش شده است.

  5:15 p. m. ایالت مینه سوتا ctq چپ نوادا به بازیگران اولیه رای گیری در دولت خانه

  به گفته یک سخنگوی کمپین دیابت ctq چپ لاس وگاس در مدت کوتاهی پس از صحبت با کارکنان و داوطلبان در “خارج از انجمن” kickoff این رویداد صبح.

  او پرواز خانه به مینیاپولیس به بازیگران خود رای اولیه این سخنگو گفت: ABC News.

  مینه سوتا یک شنبه دولت است.

  ABC News’ Lissette رودریگز گزارش شده است.

  4:50 p. m. هنوز هیچ رای از حوزه نوادا

  در حالی که قفقاز شروع شد و حدود یک ساعت و 45 دقیقه پیش هیچ رای آمده اند در عین حال از نوادا ABC اخبار سیاسی مدیر ریک کلاین گزارش شده است.

  هر چند ساندرز هواداران را تحت سلطه اتاق در چندین انجمن سایت های که در آن شبکه خبری ABC گفت: در حال حاضر او اشاره کرد. در یک سایت ساندرز تنها نامزد مناسب.

  تذکر: داوطلبان باید برای دریافت حداقل 15% در یک فرد حزبی به راه رفتن دور با هر چیزی و حداقل 15% در سطح ایالت و یا در کنگره منطقه به نمایندگان از نوادا قفقاز.

  ABC News’ ریک کلاین و الکس سنگ گزارش شده است.

  4:15 بعد از ظهر ورودی نظرسنجی ها نشان می دهد کمتر از مشارکت نژادی و اقلیت های قومی

  بر اساس الفبای تجزیه و تحلیل اولیه ورودی, نظر سنجی, شده است وجود دارد کاهش در مشارکت نژادی و اقلیت های قومی.

  Nonwhites اختصاص 35 درصد از caucusgoers در مقایسه با 41 درصد در سال 2016.

  اسپانیایی caucusgoers پیوست جوان و بسیار لیبرال Nevadans در حمایت برنی ساندرز در ایالت دموکرات قفقاز و او برنده پشتیبانی گسترده ای در میان کسانی که با تمرکز بر دو از امضای خود مسائل: بهداشت و درمان و نابرابری درآمد.

  ساندرز’ 28% حمایت از سیاه پوستان در بهبود خود را 22 درصد در مقابل کلینتون در سال 2016. سیاه پوستان در مقابل, شد جو بایدن تنها بهترین گروه در نوادا است. بایدن در عین حال کاهش یافت و در میان دیگر رای دهندگان.

  همانطور که در دو قبلی متحده caucusgoers دور و دور ذکر شده در مراقبت های بهداشتی خود را به عنوان موضوع بالا — 43 درصد قرار داده شده آن را برای اولین بار در میان چهار مسائل تست شده — و ساندرز برنده 39% پشتیبانی در این گروه است. او برنده حتی بزرگتر سهم 51% در میان اکثریت که گفت آنها حمایت از یک دولت-اجرای تک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان.

  موضوع دیگری بود که کمتر موفق برای ساندرز: حمایت خود را عقب مانده در میان اکثریت caucusgoers (64%) که گفت: آنها مراقبت بیشتر در مورد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از حمایت از نامزدی که موافق با آنها در مورد مسائل عمده.

  شبکه خبری’ رای گیری مدیر گری لانگر کمک کرده است.

  3:27 p. m. Buttigieg می گوید: به هواداران در لاس وگاس: “ما فکر می کنم ما و دوباره می شیم یک روز بزرگ در اینجا.”

  سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg متوقف در لاس وگاس انجمن سایت این بعد از ظهر باقی مانده خوش بینانه در مورد یک پایان قوی در نوادا است.

  “هدف ما این است که یک پایان قوی و بسیاری از مردم, حمایت از ما,” او گفت:. “من فکر می کنم درصد است که ما نیاز به آمار این نوع از چیزی است که صاحب نظران را به کار خواهد کرد. و تمرکز ما این است که مطمئن شوید که ما یک پشتیبانی بسیار قوی.”

  او با تمرکز حملات خود را در سن. برنی ساندرز و پتانسیل که او را به شکستن و دور با نماینده منجر شود.

  “شما می دانید این است که مهم است. منظورم این است که ما می تواند از خواب بیدار در 10 روز با سناتور ساندرز با گران منجر شود و یا ما می تواند از خواب بیدار در جاده ها به صورت یکپارچه و بدیهی است که تمرکز ما,” او گفت:.

  ABC News’ جاستین گومز کمک کرده است.

  3:20 p. m. عدم داوطلب می تواند در حال حاضر مشکلات

  این قفقاز تنها ممکن است فقط در جریان است اما عدم داوطلبان مختلف در انجمن سایت با توجه به دموکرات انتخابات ریاست جمهوری در نوادا به طور بالقوه می تواند درهم و برهم کردن این حزب تلاش برای اجرای یک فرایند صاف.

  یک ناظر در منطقه لاس وگاس, سایت معتقد است که این سایت تنها کافی است داوطلبان به دلیل رای گیری اولیه کمک به کاهش برخی از مردم در انتخابات در جلسه بعد.

  “من در یک سایت است که خانه های متعدد حوزه و خطوط عمدتا کوتاه با توجه به رای گیری اولیه. بسیاری از نامزدها و داوطلبان کمپین. تنها کافی NV لذا به دلیل کوچک مردم در انتخابات گفت: Seth موریسون سابق سایت رهبری است که تنها با رعایت یک حزبی در لاس وگاس امروز پس از ترک نقش خود را بیش از دولت را عدم اطلاع توافق نامه.

  ایسنا اولین گزارش داد که کمپین مطلع شدند توسط رهبران حزب در مورد “کسری از داوطلبان.”

  قبل از جلسه روز نوادا حزب دموکرات تبلیغ که آنها “باید بیش از 3000 داوطلب از جمله بیش از 300 سایت آگهی که به طور فعال در دریافت قوی, آموزش اولیه برای رای دادن و جلسه بعد.”

  دولت امروز همچنان به اطمینان دهم که آنها را “هزاران نفر از داوطلبان” قبل از اضافه کردن آن است که “مشترک” برای مبارزات انتخاباتی داوطلبان برای کمک به اجرا و حقيقت است.

  “ما شده اند جذب و آموزش داوطلبان تمام راه را از طریق این صبح به شما اطمینان می دهیم که ظرفیت ما نیاز دارند و ما با اعتماد به نفس در داشتن لازم است داوطلب شماره برای پوشش انجمن سایت امروز. ما هزاران نفر از داوطلبان کار سخت در سراسر کشور امروز و این اتفاق می افتد در اکثریت قریب به اتفاق سایت ها و حوزه گفت:” مولی Forgey و ارتباطات و مدیر برای نوادا حزب دموکرات است. “آن مشترک و غیر معمول نیست برای مبارزات انتخاباتی داوطلبان برای کمک به در حال اجرا در حوزه پارلمانی روز-این اتفاق در سال 2016 و در سال 2008 است.”

  یکی نوادا حزب دموکرات رسمی نیز گفت: ABC اخبار که حزب “پوشش است که ما برای برنامه ریزی.” با توجه به حزب وجود دارد که به طور متوسط هشت داوطلبان در هر حزبی سایت تقریبا بیش از 2000 داوطلب در سراسر کشور.”

  “همانطور که از نیم ساعت پیش بیش از 1000 داوطلب در حال حاضر به سیستم وارد شده برای استفاده از انجمن ماشین حساب” رسمی اضافه شده است.

  در روزهای منتهی به جلسه روز برخی از حوزه صندلی ABC News با صحبت گفت که فراتر از احساس وحشت و نگرانی بیش از این تکنولوژی کمبود داوطلبان آموزش دیده بود نگرانی بالا.

  ABC News’ جان Verhovek, Kendall Karson و مگ کانینگهام گزارش شده است.

  2:45 p. m. A متنوع تر رای دهندگان معلوم

  بر اساس ABC اخبار و تحلیل نتایج اولیه از نوادا دموکراتیک حزبی ورودی سنجی های متنوع تر و بیشتر لیبرال رای دهندگان از در آیووا یا, New Hampshire است که در شرکت در نوادا دموکرات قفقاز البته با یک مشترک اولویت — شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

  سفیده حساب برای 65 درصد از حزبی را برانگیخت در مقدماتی ABC اخبار کنکور نتایج نظرسنجی در مقایسه با حدود 90 درصد در آیووا و نیوهمشایر. اسپانیایی ها را تا 18 درصد از نوادا شرکت کنندگان; پوستان 10%.

  می تواند مهم در رای تنظیمات: برنی ساندرز موفق به کسب 53 درصد از اسپانیایی ها و 49 درصد از سفید پوستان در یک دو راهی مسابقه با هیلاری کلینتون در نوادا در سال 2016 اما فقط 22 درصد از سیاه پوستان یک هسته دموکراتیک در آن او به طور مداوم سقوط کرد که در آن سال.

  حتی اگر نوادا متنوع تر از قبل متحده امروز نتایج اولیه علامت کاهش مشارکت نژادی و اقلیت های قومی در این قفقاز — nonwhites مجموع 35 درصد از caucusgoers در مقایسه با 41 درصد در سال 2016. که ممکن است تغییر به عنوان نتایج بیشتر در آمده است.

  در میان دیگر گروه مستقل حساب برای 19 درصد از حزبی را برانگیخت در این نتایج اولیه. آنها یک کلید برای ساندرز در سال 2016 زمانی که او برنده 71 درصد از نوادا مستقل در مقایسه با 40 درصد از دموکرات ها — الگوی دیگری از پافشاری در پس از آن مقدماتی که در آن سال.

  سن و ایدئولوژیک گروه نیز ممکن است کلیدی. ساندرز برنده thumping 82 درصد از حزبی را برانگیخت زیر سن 30 سال 2016 و 62 درصد از کسانی که 30-44 در حالی که حمایت خود را از سالمندان کاهش یافت و به 24 درصد. او به خصوص قوی با رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر در این سال به عنوان به خوبی.

  ساندرز نیز مدیون آیووا و نیوهمشایر, نتایج این هفته به طور نامتناسبی به رای دهندگان که شناسایی خود را به عنوان بسیار لیبرال. آنها برای اختصاص یک چهارم از رای دهندگان در آیووا یک پنجم در نیوهمپشر — و آنها را تا 30 درصد از نوادا حزبی را برانگیخت در این اولیه ورودی نتایج نظرسنجی. که در مقایسه با 33% در نوادا در سال 2016.

  کار ممکن است یک گروه دیگر را به تماشای; 24 درصد از حزبی را برانگیخت هستند از اتحادیه خانوار در مقایسه با 16 درصد از نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان در فوریه. 11. اتحادیه خانوار اختصاص 28 درصد از نوادا حزبی را برانگیخت در سال 2016.

  هر چه تفاوت با قبلی متحده وجود دارد تراز در اهداف و مسائل. شصت و چهار درصد در مقدماتی نوادا ورودی نتایج نظرسنجی می گویند که آنها به مراقبت بیشتر در مورد حمایت از نامزدی که می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن از کسی که موافق با آنها در مورد مسائل عمده. که شبیه به نتایج در آیووا و نیوهمشایر.

  همچنین 62 درصد در نوادا حمایت از یک دولت-اجرای تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی و سیستم دوباره شبیه به آیووا و نیوهمپشایر نتایج با اکثریت برای یکی از برنی ساندرز’ امضا مسائل (همراه با الیزابت وارن). و نیز مانند قبلی مسابقات 43% تماس بهداشت این موضوع بالا در رای خود از چهار است که مورد آزمایش قرار گرفتند.

  نوادا caucusgoers ساخته شده تا ذهن خود را نسبتا در اوایل; فقط 15 درصد می گویند که آنها در نهایت انتخاب نامزد خود را امروز و یا در چند روز گذشته در مقایسه با 36 درصد در آیووا و 51 درصد در نیوهمپشایر.

  نوادا ورودی نظرسنجی اندازه گیری حزبی را برانگیخت’ تنظیمات اولیه; نتایج نهایی می تواند متفاوت از کسانی که نامزد می افتد کوتاه از 15% دوم انتخاب است.

  ورودی های نظرسنجی ها شامل یک نمونه اولیه-انجمن شرکت کنندگان است.

  ABC News در نظر اولیه خروج از نتایج نظرسنجی در نسبت اولیه شرکت کنندگان به غیر قابل اعتماد; تخمین می زنند که در انتظار داده های اضافی.

  Botched شمارش آرا در آیووا دموکرات قفقاز به نظر می رسد نه به fazed ترین نوادا حزبی را برانگیخت: هشتاد و دو درصد می گویند آنها انتظار رای محسوب می شود به درستی.

  ABC News’ ناظر انتخابات گری لانگر کمک

  2:17 p. m. DNC صندلی اعتماد به نفس در نوادا حوزه کاپیتان

  در سریع جمعیت در هتل Bellagio انجمن سایت در لاس وگاس کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز به خبرنگاران گفت که حوزه صندلی باید با دریافت آموزش های کافی است که در ادامه به عنوان اواخر به عنوان جمعه.

  پرز عنوان چگونه حدود 1000 اولویت رای دهندگان کارت های بازیگران در اوایل رای گیری مرحله این هفته لغو شد چرا که آنها فاقد یک امضا. او همچنین گفت که او فکر رای دهندگان بوده است خاطر نشان کرد که “هیچ انتخابات کامل است.”

  او گفت: نیاز به یک مکالمه واقعی در مورد قفقاز پس از افتضاح در آیووا اما این حزب از منظر او فقط نمی تواند حکم آنها از بین برود.

  ABC اخبار معاون سیاسی مدیر MaryAlice پارک, گزارش

  ساعت 2 بعد از ظهر نوادا حزبی by-the-numbers

  در میان دوم قفقاز اولیه فصل اول نامزدی مسابقه در غرب هشت دموکراتیک مدعی هستند رقابت برای 36 نمایندگان.

  نامزدها در انتخابات هستند معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg, هاوایی, Rep. Tulsi Gabbard مینه سوتا بهداشت ، ctq ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, تاجر تام Steyer و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

  تنها دموکرات قفقاز برگزار می شود امروز پس از نوادا ایران رای دادند و در سال گذشته به چشم پوشیدن از یک سال 2020 ریاست جمهوری حزبی به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه به “میخواهد حمایت” به رئیس جمهور.

  Caucusgoers خواهد سر به تعیین حوزه به اعلام خود را برای انتخاب رئیس جمهور آغاز و در ظهر.

  به نگه دارید تا با نتایج اینجا بیشتر بخوانید.

  اوایل مشارکت خرد انتظارات

  بر خلاف آیووا, نوادا, برای اولین بار ارائه شده سه روز از رای گیری اولیه — Feb. 15-18-در تلاش برای ایجاد قفقاز بیشتر در دسترس است.

  بیش از نیمی از کسانی که در اوایل رای دهندگان شد و برای اولین بار حزبی را برانگیخت حزب گفت: یک عهد به افزایش شور و شوق در مقام سوم مسابقه ابتدایی فصل است.

  در مورد 75,000 دموکرات شرکت کننده در رای گیری اولیه این حزب گفت.

  با بستن اولیه رای گیری دوره 2020 را مشارکت مردم در نقره دولت در حال حاضر به حدود 90% از سال 2016 کل حزبی مشارکت حدود 84,000.

  در بالا از آن کسانی که رای حاضر شده بود و بازیگران در زمان نامزدها در زمان بحث در لاس وگاس در روز شنبه ،

  متنوع رای دهندگان خواهد شد و در نهایت وزن در

  نوادا اولین متنوع دولت به وزن در انتخاب یک نامزد. ساندرز می برد نسبتا قوی پشتیبانی از جوامع رنگ اگر چه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به طور معمول دیده می شود به عنوان پیشتاز وقتی که می آید به چنین پشتیبانی در سراسر کشور.

  ژانویه واشنگتن پست-نظرسنجی ایپسوس نشان داد که اگر چه بایدن آگهی های رقبای خود را توسط بیش از 2 به 1 به طور کلی در میان آمریکایی های سیاه و سفید او مسیرهای بهداشت ، برنی ساندرز 42 درصد به 30 درصد در میان سیاه و دموکرات ها در سنین 18 تا 34.

  بایدن حمایت در میان سیاه و رای دهندگان نیز کاهش یافته و حذف از 51 درصد در ماه گذشته به 32 درصد در حال حاضر با توجه به ABC News-واشنگتن پست نظرسنجی منتشر شده در تاریخ Feb. 19. یک نظرسنجی منتشر شده در این هفته توسط ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال نشان می دهد بایدن و ساندرز با تقریبا برابر با پشتیبانی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان.

  با توجه به سرشماری ایالات متحده داده ها 29 درصد از نوادا جمعیت هیسپانیک یا لاتین و 10% سیاه است و یا آفریقایی آمریکایی.

  در علاوه بر این به کسانی که متنوع رای دهندگان 14 درصد از دولت نیروی کار اتحادیه, teeing تا چه چیزی می تواند جالب مرحله نهایی مسابقات در میان کسانی که بوده ام آشنائی اتحادیه رای دادن.

  که جناح حزب به سوال آمده در هفته های اخیر به عنوان ساندرز دستخوش سنگی عقب و جلو با قدرتمند لاس وگاس-منطقه آشپزی اتحادیه کارگران که توزیع آگهی به اعضای آن انتقاد مدیکر برای همه, بعد از صرف سال اینجا برای بیمه خصوصی است که محافظت از اتحادیه 60,000 اعضای.

  بایدن یک افزایش در پنج شنبه, شبکههای حمایت از Latino صندوق پیروزی خود را اول از ملی, سازمان لاتین. او صرف زمان خود را در دنباله شعار متنوع خود را پشتیبانی و با این استدلال که بدون این که پشتوانه این امر می تواند غیر ممکن است به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

  “من شده است گفت: از همان ابتدا من فکر می کنم مهم ترین چیز است که اتفاق می افتد این است که ما باید برای انتخاب کسی که در واقع چه کسی می تواند اجرا در بنفش متحده برنده پنسیلوانیا برنده شدن در فلوریدا در مکان ما برنده نشده قبل از” بایدن روز دوشنبه گفت:.

  Electability باقی مانده تمرکز دموکراتیک زمینه با وجود ساندرز’ پیشتاز وضعیت

  سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دو بیشتر نمایندگان از ایالت ورمونت برنی ساندرز اما ساندرز در نظر گرفته شده است پیشتاز پس از یک قوی در آیووا و نیوهمشایر و نظر سنجی که قرار داده او را با خیال راحت جلوتر از رقبای دموکرات.

  چهارشنبه شب دموکراتیک بحث در لاس وگاس شد آخرین فرصت برای داوطلبان را امتحان کنید و در قرعه کشی این تفاوت ها در این زمینه است.

  Buttigieg زمان مرحله در جرم, پس از رفتن ساندرز برای “پلاریزه” در این کشور.

  “ما مسئولیت داریم که به انرژی و متحد” Buttigieg گفت: در لاس وگاس پس از بحث است. “برای سن. ساندرز به آن می گویند کافی نیست مگر اینکه شما را بیشتر — اگر شما نیست که انقلاب شما باید برای وضع موجود-که یک تصویر اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن ما مناسب است.”

  در دشمنی میانه رو در مقابل ترقی خواهان نامزدها باید honed خود را در زمینهای که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. ماساچوست ایالت الیزابت وارن در زمان محجبه حفاری در ساندرز در طول بحث و استدلال می کند که رای دهندگان نگران قمار در یک انقلاب است.

  “دموکرات ها می خواهند به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آنها نگران هستند. آنها نگران هستند در مورد قمار در یک چشم انداز باریک که نشانی ترس از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سراسر این کشور که مشکلات واقعی و می خواهید تغییر واقعی. آنها نگران هستند در مورد قمار در یک انقلاب است که نمی خواهد را به همراه اکثریت این کشور” وارن گفت.

  او رفت و پس از او دیگر رقبا و همچنین تلاش برای اثبات به رای دهندگان است که او می تواند در مغلوب ساختن پیشی جستن در بحث مرحله.

  “امی من نگاه آنلاین در برنامه خود آن دو پاراگراف. خانواده رنج می برند. و آنها نیاز به یک طرح” وارن گفت: انتقاد از ایالت مینه سوتا ctq مراقبت های بهداشتی طرح است.

  مبارزات انتخاباتی او تبلیغ خود را ارسال-عملکرد مالی و اعداد و گفت: او می خواهم مطرح $5 میلیون در کمتر از 24 ساعت پس از بحث است.

  او ادامه داد: به بازی بلند بازی در دنباله بدون زرق و برق پس از اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر در تماس با واقعیت است که 98 درصد از نمایندگان مورد نیاز برای nab نامزدی تابستان امسال هنوز به خود اختصاص داده است. با وجود این که او نیاز به یک قوی در نوادا به اثبات می کند که کمپین تعلق دارد در ردیف بالا.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>