برنی ساندرز تایید جو بایدن

ساندرز ساخته شده تعجب ظاهر در بایدن انتخاباتی livestream.

در ظاهر در یک کمپین livestream ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

“امروز من درخواست همه آمریکایی ها از من پرسیدن هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تایید — مطمئن است که ما شکست کسی که به اعتقاد من — و من صحبت فقط برای خودم در حال حاضر — است که خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور” ساندرز گفت: پیوستن به بایدن.

در livestream-که بایدن شده است با استفاده از در محل در شخص کمپین حوادث در طول coronavirus بیماری همه گیر — بایدن تشکر ساندرز و به نام حمایت خود را “یک معامله بزرگ است.” او همچنین به شوخی که سناتور را تایید مارس رسما از او ساخته شده حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد.

“من فکر می کنم که خود را تایید و به معنی یک معامله بزرگ است. آن را به معنای زیادی به من می شود.” “من فکر می کنم مردم در حال رفتن به تعجب است که ما از هم جدا هستند در برخی از مسائل اما ما بدجور در یک دسته کامل از دیگران است.”

ساندرز به حالت تعلیق خود را در انتخابات ریاست جمهوری هفته گذشته یک روز پس از ویسکانسین رای دادند در یک بحث برانگیز برگزار شد انتخابات نتایج آن هنوز اعلام شده است. او تا به حال شده است که آخرین باقی مانده از حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی برای نامزدی گذشته از بایدن.

اما ساندرز شد مراتب ضعیف در نتایج انتخابات یک واقعیت او اذعان کرد که او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

“ما در حال حاضر حدود 300 نمایندگان پشت, معاون رئیس جمهور بایدن و مسیر پیروزی است تقریبا غیر ممکن است,” او گفت: هفته گذشته است. “بنابراین در حالی که ما در حال پیروزی در نبرد ایدئولوژیک و در حالی که ما در حال برنده شدن پشتیبانی از بسیاری از افراد جوان و افراد مشغول به کار در سراسر کشور, من به این نتیجه رسیده اند که این نبرد برای نامزدی حزب دموکرات موفق خواهد بود.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>