برنانکه رد رکود بزرگ مقایسه به عنوان او می گوید: تولید ناخالص داخلی می تواند رکود 30 درصد

بن برنانکه رئیس سابق فدرال رزرو است که یک محقق از رکود بزرگ پس زمینه او را به استفاده از در طول بحران مالی جهانی که او اختراع بسیاری از اعطای وام اضطراری برنامه های بانک مرکزی در حال حاضر دوباره با استفاده از.

اما او فکر می کند که رکود بزرگ بد است مقایسه را به جریان اقتصادی nosedive ناشی از خاموش شدن ناگهانی در واکنش به کروناویروس بیماری همه گیر.

“مردم ساخته شده اند مقایسه به رکود بزرگ. آن را بسیار خوب مقایسه. افسردگی بود که 12 سال از او گفت:” در یک سخنرانی در روز سه شنبه با حمایت مالی موسسه بروکینگز که در آن او یک شخص در محل اقامت.

“این مثل این است که یک فاجعه طبیعی و پاسخ است و بیشتر شبیه یک اورژانس امداد از آن است که نوعی محرک یا ضد رکود پاسخ.” او گفت که او “بسیار خوشحال” با سیاستهای مالی و پولی پاسخ.

برنانکه پیش بینی برای اقتصاد بود خیلی ترسناک اما گفت: تولید ناخالص داخلی به صورت سالانه می تواند 30 ٪ یا بیشتر در سه ماهه دوم. او مطرح شده چشم انداز اقتصاد می تواند تا حدودی باز در تابستان و بسته دوباره در پاییز.

“بنابراین به طور کلی می تواند بسیار بد سال برای اقتصاد ایالات متحده گفت:” برنانکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>