برلین پاندا دوقلو آماده برای اولین

باغ وحش برلین نشان داده است آن ستاره پاندا بچه دوقلو به مطبوعات پیش از رسمی خود را معرفی ، این باغ وحش را به اقدامات اضافی برای رسیدگی به انتظار جمعیت.

دوقلو پاندا نوزادان شده اند که غرور و افتخار از برلین پس از تولد خود را در تابستان گذشته ملاقات مطبوعات در باغ وحش برلین در روز چهارشنبه به عنوان آنها آماده شدن برای رسمی خود اولین به روز پنج شنبه.

پنج ماهه دوقلو مردان Meng شیانگ und Meng یوان متولد شد در ماه اوت به Meng Meng یک فیلم پاندا در وام به برلین پس از سال 2017 از یک باغ وحش در چین است.

ادامه مطلب: خرس های پاندا: به عنوان مرموز که ما یک بار فکر می کردم

در بیرون محوطه دوقلوها صعود و سقوط برای دوربین به عنوان مادر خود را نگاه با دقت.

تا به حال خانواده پاندا را صرف بیشتر وقت خود را در داخل ساختمان و محوطه.

“آنها سالم هستند کنجکاو و به دنبال مادر خود را. آنها بیش از آماده خود را برای اولین تفرج گفت:” مدیر باغ وحش Andreas Knieriem.

جمعیت زیادی پیش بینی شده

اعضای عمومی قادر خواهد بود به بازدید فازی جفت شروع در روز پنج شنبه. در پیش بینی از یک روز شلوغ باغ وحش برنامه ای برای باز کردن اضافی غرفه بلیط و تامین امنیت در نزدیکی محوطه برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

دوقلوها با نام مستعار “گودال” و “Paule” محلی مراقبان اولین پانداهای تا کنون متولد شده در آلمان است.

Zookeepers ساخته شده ترتیبات ویژه برای پاندا محوطه برای توله روز بزرگ است. برای اهداف ایمنی بالا رفتن ایستگاه به معنای برای بزرگسالان پاندا کاهش داده و آب حوضه خشک شد و پر با نرم woodchips.

kp/stb (AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>