برلین تعلیق جایزه بیش از اول کارگردان و حزب نازی

یک روزنامه آلمانی پرده برداری کرده است عمیق در روابط میان حزب نازی و برلیناله برای اولین بار مدیر. برگزارکنندگان جشنواره باید خارج یک خرس نقره ای جایزه گفت: آن غافل شد آلفرد بائر بود عالی رتبه نازی.

جشنواره بین المللی فیلم برلین اعلام کرد که دیگر جایزه خود آلفرد بائر خرس نقره ای جایزه پس از جزئیات پدید آمده در اوایل این هفته است که این جشنواره اولین مدیر که این جایزه است که پس از, حال عمیق و حزب نازی.

هامبورگ-بر اساس Die Zeit روزنامه را شکست این خبر در روز چهارشنبه که بائر بود “بالا رتبه بندی بارگیری در نازی فیلم بوروکراسی.” نازی-عصر اسناد و مدارک نشان داد که او متعلق به حزب سوسیالیست ملی و از حامیان عمده آن Sturmabteilung شبه نظامی جناح.

“در مقاله امروز در Die Zeit, منابع ذکر شده است که بازیگران جدید نور در نقش آلفرد بائر” گفت: جشنواره فیلم. “تفسیر این منابع نشان می دهد که او تا به حال برگزار موقعیت قابل توجهی در طول دوران نازی ها.

“ما تعلیق ‘خرس نقره ای آلفرد بائر جایزه’ با اثر فوری” جشنواره سازمان گفت.

ادامه مطلب: بازخوانی میراث برنده جایزه اسکار بازیگری افسانه Maximilian Schell

Alfred Bauer

آلفرد بائر به حال بارها و بارها سعی در پوشش ارتباط خود را با حزب نازی با توجه به invesitgation

‘نقش برجسته’

بائر به کارگردانی برلین از زمان آغاز آن در سال 1951 تا سال 1976. هنگامی که او در سال 1986 درگذشت یک خرس نقره ای جایزه اهدا شد به نام او و با تمرکز بر نوآوری در فیلم شناسی.

در طول زندگی اش بائر تا به حال بارها و بارها فاصله خود را از حزب نازی در زمان نشان می دهد که او حتی آشکارا در برابر دیکتاتوری نازی.

در این گزارش گفته بائر تا به حال بازی یک نقش محوری در جاسوسی از اعضای صنعت فیلم از جمله بازیگران و تولید کنندگان است. دیگر اسناد و مدارک گفت: Bauer سیاسی گرایش داشتند “بی عیب و نقص” و در خط با ایدئولوژی نازی ها. Die Zeit گزارش آن را در بر داشت مدارک مورد بائر در آرشیو ملی و شهر برلین archives.

2020 جشنواره بین المللی فیلم برلین است که مجموعه ای برای باز کردن 2 فوریه اجرا می شود و تا 1 مارس.

“جشنواره قبلا آگاه باشید که آلفرد بائر به حال یک نقش برجسته در سوسیالیسم ملی” گفت: یک برلیناله سخنگوی اشاره به نام رسمی جنبش نازی ها.

“ما خوش آمدید تحقیقات و نشر در Die Zeit و با استفاده از این اطلاعات برای بررسی تاریخچه این جشنواره هم با خارجی محققان دانشگاهی” که سخنگوی اضافه شده است.

ادامه مطلب: فیلم آشفته قرن: آلمان شرکت فیلم اوفا تبدیل 100

ls/اس ام اس (dpa AFP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>