Berlin Tegel Airport نزدیک به همان تعداد مسافر شاقول

برلین شلوغ ترین فرودگاه در ژوئن 15 برای حداقل دو ماه هر چند مقامات می گویند بسته شدن ممکن است دائمی. این اقدام با هدف صرفه جویی در پول در میان مداوم ممنوعیت سفر با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

Berlin Tegel Airport را به طور موقت نزدیک از 15 ژوئن به صرفه جویی در هزینه ها در میان مداوم coronavirus pandemic, مقامات اعلام کرد.

دولت فدرال و ایالت برلین و براندنبورگ اعلام کرد که تصمیم گیری در یک کنفرانس ویدئویی با سهامداران. فرودگاه اپراتور گلاسه خواهد شد Tegel حدود دو ماه با هدف صرفه جویی در حدود €200,000 ($220,000) در روز است.

“در چند ماه آینده خواهیم دید که اگر منطقه پایتخت نیاز به یک یا دو فرودگاه” گلاسه رئیس Lütke Dalrup گفت: Deutsche Presse-Agentur.

“در حال حاضر آن را در مورد گرفتن گام های بعدی مسئولانه” Daldrup اضافه شده است. “ما کار بعدی این است که برای اطمینان از بهبود صنعت هوایی و نه مانع آن.”

ادامه مطلب: برلین فرودگاه جدید: ‘این زمان این اتفاق خواهد افتاد’

می تواند بسته شود دائمی است ؟

Berlin Tegel است که به طور معمول در این شهر پر رفت و آمدترین فرودگاه. همه پرواز ترافیک خواهد شد به کار گرفته شده توسط برلین Schönefeld فرودگاه که در عمل به طور عمده بودجه شرکت های هواپیمایی مانند easyJet و Ryanair. حداقل 24 میلیون نفر پرواز از طریق Tegel در سال 2019 آن را در آلمان چهارم-شلوغ ترین فرودگاه.

یک فرودگاه جدید برای پایتخت آلمان برلین براندنبورگ برنامه ریزی شده بود برای باز کردن به جای Tegel 31 اکتبر این سال, اما این طرح تا به حال شک بازیگران بر آن با توجه به کروناویروس محدودیت.

اما گلاسه باقی مانده است خوش بین است که برلین براندنبورگ باز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده و باید بموقع رد نکرده این احتمال که Tegel ممکن است هرگز دوباره.

Tegel و Schönefeld دیده می شود تنها در حدود 2000 مسافر در روز در هفته های اخیر.

اد/aw (dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>