برلین نوار نازی صدراعظم Paul von Hindenburg از شهروندی افتخاری

برلین شهر-دولت لغو شهروندی افتخاری برای Paul von Hindenburg. در سال 1933 آلمان وایمار-دوره عمومی تبدیل رئیس جمهور به نام آدولف هیتلر به عنوان صدراعظم به او قدرت خود را برای 12 سال حکومت دیکتاتوری نازی ها.

برلین شهردار Michael Müller در روز پنج شنبه به طور رسمی delisted Paul von Hindenburg که مانند هیتلر در حال تبدیل شدن به شهروند افتخاری در سال 1933 تصویب یک چشم پوشی تصمیم گرفت پایتخت مرکز-چپ-اداره مجمع در ماه گذشته.

برلین حذف شده متوفی-هیتلر را به عنوان بازگشت در سال 1948 و سپس تحت متفقین اشغال.

در سال های اخیر متعدد آلمانی محلی بدن derecognized Hindenburg — سابق جنگ جهانی اول کلی که فوت در سال 1934 — از جمله دورتموند کیل کلن لایپزیگ مونیخ و اشتوتگارت.

بیشتر بخوانید: آلمان بحث تغییر نام از “Hindenburg’ خیابان

مولر که سوسیال دموکرات حاکم بر این شهر سبزی و پس از کمونیست حزب چپ عمل پنجشنبه در تصمیم گیری ساخته شده در آن مجلس مجلس, مجلس سنای برلین در ژانویه 30.

Hindenburg یک ‘مجرم’

در آن deliberatiions چپ مجلس رجینا Kittler اعلام کرد: “Hindenburg شد یک مجرم” گفت: سابق جنگ جهانی یک فیلد مارشال کمک به نابودی دموکراسی در آلمان است.

“زمان که در آن ما زندگی می کنند نیاز به ایستاده برای دموکراسی” Kittler گفت.

Robbin Juhnke آنگلا مرکل دموکرات مسیحی (CDU) که در شهر برلین-دولت در مخالفت با رد Hindenburg را delisting به عنوان منعکس کننده یک “غیرتاریخی” چشم انداز.

دو بار در اوایل مراحل آلمان جمهوری وایمار ایجاد شده پس از جنگ در سال 1920 Hindenburg شده بود آزادانه انتخاب شده توسط رای دهندگان به عنوان رئیس جمهور خود (Reichspräsident) گفت: Juhnke.

سابق به طور کلی بود که در طول تاریخ بحث آینده, اما آن را نادرست او را محروم از برلین افتخاری شهروندی اظهار داشت Juhnke.

طوفان بیش از سر تعظیم در تورینگن

یک صحنه در تاریخ 5 فوریه در ایالت تورینگن در کشور وزارت امور خارجه مجمع مجلسی ناشی از طوفان وقتی که راست جایگزین برای آلمان (AfD) شکل Björn Höcke به نظر می رسد به تکرار هیتلر رکوع در حالی که دست دادن با Hindenburg در 21 مارس 1933 در پوتسدام فقط سه روز قبل از رایشستاگ آتش بعد از آن استفاده می شود توسط نازی ها برای خلاص شدن از شر آلمان دموکراتیک محدودیت.

Höcke سر تعظیم قبل از تورینگن برتر توماس Kemmerich — به طور خلاصه نصب شده بر روی رای از منطقه ای AfD و CDU — درو محکومیت از جمله “کاملا غیر قابل قبول”-رپ از وی استدلال رهبر گروه لیبرال در پارلمان اروپا.

Björn Höcke AfD bows to Thomas L Kemmerich

Höcke (R) کمان به Kemmerich

جاده ها و میادین نیز تغییر نام داد

“Hindenburg” جاده ها و میادین نیز تغییر نام داد و در سراسر آلمان از جمله بن را هاسدورف Strasse (خیابان) که به یاد می آورد ریاضیات استاد فلیکس هاسدورف از منشاء یهودی که تصمیم به خودکشی در سال 1942 بیش از نازی ها تبعید.

دیگران مکان باقی می ماند در ارتباط با Hindenburg از جمله یک دهانه رودخانه جاده به دریای شمال جزیره Sylt در Schleswig-Holstein دولت است. Hindenburg افتتاح شد که راه آهن اتصال در ماه ژوئن سال 1927.

براونشوایگ کلید ظهور هیتلر

هیتلر به قدرت تحت Hindenburg لولایی حقوقی flimflam در جمهوری وایمار که دولت از براونشوایگ (Brunswick).

پس از سال 1925 متولد اتریش هیتلر شده بود بدون تابعیت خارجی بود و بارها و بارها رد تابعیت در داخل آلمان است.

دوری در بایرن و سپس تورینگن براونشوایگ را نازی ها عضو دولت در نهایت او داده شهروندی در سال 1932 اعلام هیتلر یکی از آن مدنی بنده و فرستاده به برلین.

تنها چند هفته بعد هیتلر از دست رفته در انتخابات ملی به Hindenburg که باقی مانده است, رییس جمهور آلمان, اما اجازه دهید هیتلر در ژانویه 1933 تبدیل به صدراعظم پس از ماه ها کشمکش در پشت نازی مجلس داشت.

ipj/aw (dpa, epd)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>