برلین اجاره درپوش اثر طول می کشد در میان شهری exodus

حدود 1.4 میلیون خانه در پایتخت آلمان مجموعه, برای بهره مندی از یخ که طول می کشد برای 5 سال است. اندازه گیری شروع می شود به عنوان داده های جدید نشان می دهد بیشتر خانواده آلمانی در حال خروج از شهرهای بزرگ با توجه به بالا رفتن سرسام آور اجاره.

بحث برلین اجاره درپوش به اجرا در آمد در روز یکشنبه. سیاست انجماد اجاره در حدود 1.4 میلیون خانه برای پنج سال آینده در نرخ که آنها اجاره ای در 18 ژوئن 2019 — روزی که دولت سنا تصمیم گرفت در اولین نکات کلیدی استفاده از اندازه گیری.

این قانون جدید را “را اجاره سطح در برلین بازگشت به تعادل” گفت: سناتور توسعه شهری کاترین Lompscher.

“دولت موظف به اطمینان حاصل شود که مردم یک سقف بالای سر خود را. حتی اگر قانون به احتمال زیاد در معرض بررسی قضایی ما با اعتماد به نفس در اجرای آن است.”

بیشتر بخوانید: برلین صرف نزدیک به 1 میلیارد €خرید آپارتمان

بیشتر خانه های جدید مورد نیاز

Lompscher تاکید کرد که اجاره کلاه به تنهایی کافی نیست. جدید مسکن مقرون به صرفه نیز باید ساخته شده است, او گفت:. “پنج سال آینده در حال رفتن به استفاده می شود به طرز محسوسی بهبود بازار مسکن,” او اضافه شده است.

در علاوه بر این به این سوال که آیا اجاره کلاه قانون اساسی منتقدان این قانون می گویند این نهاد اموال مربوط به شغل و درآمد در معرض خطر و سوال چه تاثیر در محلی اقتصاد مسکن خواهد بود.

ادامه مطلب: برلین جدید اجاره یخ: چگونه این مقایسه در سطح جهانی

ادامه مطلب: داستان دو شهر’ بحران مسکن: دوبلین و برلین

قانون مستثنی ساختمان تازه ساخته شده است که ساخته شده آماده برای اشغال در سال 2014. از سال 2022 به بعد اجاره اجازه داده نخواهد شد به بیش از سطح تورم بیش از 1.3 درصد در سال است. در صورت نقض اجاره جلد قانون, صاحبخانه روبرو خواهد شد تا €500,000 ($542,000) خوب است.

فرار برای ارزان تر زمین

اجاره یخ آغاز شد و پس از مطالعات نشان داد که آلمانی ها و به خصوص خانواده ها شده اند و در حال فرار مراکز شهری به صورت ارزان تر و مناطق حومه.

“بالاتر از همه خانواده ها کشیده شده به مناطق اطراف آن” نیکولا ساندر مدیر تحقیق و پژوهش برای مهاجرت و تحرک در موسسه فدرال برای تحقیقات جمعیت (BiB) گفت: Welt am Sonntag روزنامه.

بیشتر بخوانید: شهرهای آلمان در تلاش برای جلوگیری از کمبود مسکن

با توجه به 2018 داده ها از ماهیگیری و اداره آمار فدرال (Destatis) بزرگترین شهرستانها در آلمان, برلین, مونیخ و هامبورگ را از دست داده اند بخش های زیادی از جمعیت خود را به مناطق اطراف آن.

این روند نیز به دانشگاه محبوب شهرستانها مانند Göttingen هایدلبرگ و مونستر. با توجه به قرار گرفتن این روند نیز آغاز شده در شرق آلمان است و “دیگر غربی پدیده است.”

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

lc/mm (dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>